Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Blizgė Sakura Skoon Fat Area 30 mm (2,4 g)
  • Blizgė Sakura Skoon Fat Area 30 mm (2,4 g)
Blizgė Sakura Skoon Fat Area 30 mm (2,4 g)

Blizgės

Blizgė Sakura Skoon Fat Area 30 mm (2,4 g)

27-0500
SAKURA
3,70 €
Su mokesčiais

Sakura Skoon Fat Area blizgės yra specialiai sukurti upėtakių žvejybai. Tuo pačiu metu juos galima sėkmingai naudoti sekliuose ežeruose ir upėse, ir ne tik upėtakiams, bet ir šapalams, ešeriai, lydekos - visi tie plėšrūnai, kurie minta mažomis žuvimis.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Blizgė Sakura Skoon Fat Area

„Skoon Fat Area“ blizgės yra specialiai sukurti upėtakių žvejybai. Tuo pačiu metu juos galima sėkmingai naudoti sekliuose ežeruose ir upėse, ir ne tik upėtakiams, bet ir šapalams, ešeriai, lydekos - visi tie plėšrūnai, kurie minta mažomis žuvimis.

Pagaminta iš 45 anglies plieno. Naujos UV spalvos padės jums ypač sunkiomis žvejybos sąlygomis, kai kitos spalvos gali neveikti. Dėl platesnio profilio naujojoje „Skoon Fat Area“ yra ypač galingas žaidimas, kurio amplitudė yra plati, tačiau žemas. „Skoon Fat Area“ „triukas“ yra gana lėtas ir ilgas laidų laidas, pakaitomis su pauzėmis. Tai leidžia jums maksimaliai išnaudoti prašmatnų naujų masalų planavimo efektą: dažnai pagaunamos pačios atsargiausios ir gudriausios žuvys!