Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Spininginės

Galima užtikrintai teigti, kad inercinės ritės yra populiariausios žvejybinės ritės, jos idealiai tinka spiningavimu ir taip pat puikiai pritaikomos kitiems žvejybos būdams. Atliekant metimą valas nuo tokios ritės būgnelio slysta laisvai, be ritės būgnelio sukimosi, o „barzdos“ susidarymo rizika yra minimali. Beinercinės ritės būna su uždaru, pusiau uždaru ar atviru būgneliu, populiariausios...

Galima užtikrintai teigti, kad inercinės ritės yra populiariausios žvejybinės ritės, jos idealiai tinka spiningavimu ir taip pat puikiai pritaikomos kitiems žvejybos būdams. Atliekant metimą valas nuo tokios ritės būgnelio slysta laisvai, be ritės būgnelio sukimosi, o „barzdos“ susidarymo rizika yra minimali. Beinercinės ritės būna su uždaru, pusiau uždaru ar atviru būgneliu, populiariausios ir plačiausiai gaminamos beinercinės ritės su atviru būgneliu. Beinercinė ritė leidžia žvejoti ne tik pačiais lengviausiais mikromasalais ar ultralengvomis sistemėlėmis, bet gali būti naudojama ir trofėjinių žuvų žvejybai, viskas priklauso nuo ritės modelio, konstrukcijos ir dydžio, visos  šio tipo ritės turi priekinį, galinį ar kombinuotą frikcinį stabdį, kuris, tinkamai sureguliuotas, apsaugo valą nuo nutrūkimo.

Paprastai ant ritės korpuso ir būgnelio nurodomos jos charakteristikos ir reikalinga informacija: pavyzdžiui skirtingo storio valo talpa. Jei nurodyta: 0,25 / 200 0,30 / 150 0,40 / 100, tai reiškia, kad ant ritės būgnelio galima suvynioti 200 m 0,25 mm storio valo,  atitinkamai 150 m 0,30 mm  ir  100 m 0,4 mm storio valo. Taip pat ant ritės korpuso nurodomas perdavimo ir guolių skaičius. Guolių skaičius skirtingose ​​ritėse gali būti skirtingas ir svyruoti nuo 1 iki 12 ar daugiau. Guoliai turi įtakos mechanizmo sukimosi  sklandumui ir patikimumui, kai jie sudyla ar surūdija (dėl netinkamo naudojimo ar priežiūros), ritė gali sugesti. Didesnėms žuvims gaudyti naudojamos ritės su mažesniu perdavimo skaičiumi 1:4,1 ar 1:4,3, ritės su tokiu ar panašiu perdavimo santykiu priklauso jėgos ritėms, o didesnio greičio santykio ritės pasižyminčios dideliu perdavimo santykiu: 1:6,3; 1:7,1 ir aukštesniu valo suvyniojimo greičiu ir yra labiau tinkamos plūdinei ar method feeder žvejybai, santykinai nesunkiomis šėrklėmis. Universaliausias variantas yra ritės, kurių perdavimo skaičius  yra artimas 1: 5,2.

Įsigykite norimą beinercinę ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Spininginės

Ritė Byron Fight Control 2CF 45

Kaina 36,49 €

Match tipo

Šiuolaikinė "greita" ritė, kurios perdavimo santykis yra 6.2:1, pagaminta pagal "V" koncepciją (išlengvinta). Ritė skirta spiningavimui, daugiausia "street fishing" stiliaus propoguotojams, bet puikiai tinka ir "match" tipo arba boloninei žvejybai su plūde. 

Kaina 39,00 €

Spininginės

Spininginė Ritė Robinson DUAL MG 307 Unikali dviejų greičių beinercinė ritė Robinson DUAL MG 307 veikia išties puikiai, labai tiksliai sumontuoti pagrindiniai ritės mechanizmai gaminami iš geriausių medžiagų: perdavimo pavara iš žalvario ir duraliuminio, guoliai - su keramine danga.

Kaina 71,00 €

Spininginės

Ritė Robinson PERFECT FD Moderni ir ypač elegantiška devynių guolių ritė su priekiniu, labai tiksliu stabdžiu, skirta spiningavimui.

Kaina 34,00 €

Spininginės

Ritė Robinson SPENCER FD Trys modeliai Spenceris FD 208, 308 ir 408, kuriems būdingas sudėtingų ryškių spalvų serija. Spencer duraliuminio ritės. Ritė su 8, aukštos kokybės guoliais. Ji turi platų būgnelį ir tikslius stabdžius. Daugelis spiningautojų bus šių ričių gerbėjais. 

Kaina 30,00 €

Spininginės

Moderni spininginė ritė Robinson DAKOTA FD su priekine stabdymo sistema skirta žvejoti spiningu. Aukštos klasės guoliai, tikslus mechanizmas ir puiki surinkimo kokybė

Kaina 25,00 €

Spininginės

Ritė Robinson GLITTER FD Veikia sklandžiai ir tyliai, dėl trijų aukštos kokybės rutulinių guolių ir idealiai sumontuotas visas mechanizmas. Taip pat naudojamas atraminis guolis, plonas lankelis, patogi rankena. Ritė rekomenduojama visoms spiningo meškerėms. 

Kaina 21,00 €

Spininginės

Ritė Robinson ROYAL RD Tai dar viena moderni itališko dizaino ritė su galiniu stabdžiu. Ritė yra labai gerai subalansuota, o patikimas daugiasluoksnis tikslus stabdys garantuoja didelių žuvų traukimą žvejojant spiningu ar dugnine meškere.

Kaina 30,00 €

Feeder tipo

Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams.

Kaina 54,00 €

Karpinės

Ritė Byron Bait Control 60 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams.

Kaina 58,00 €

Spininginės

Ritė Byron Line Control 2LC 20

Kaina 41,00 €

Spininginės

Ritė Byron Spin Control 2SC 30

Kaina 57,00 €

Spininginės

Ritė Byron Spin Control 2SC 40 puiki vidutinaim ir sunkiam spiningui arba įvairiems feeder žvejybos būdams.

Kaina 59,00 €

Spininginės

Ritė Robinson Fireball RD galiniu stabdžiu, pasižymi patikimumu ir sklandžiu veikimu. Mechanizmas pagaminti iš kokybiškų medžiagų, 3 stiprūs ir korozijai atsparūs guoliai, tarp jų vienas ritininis, kuris užtikrina atbulinės eigos sukimosi blokavimą.

Kaina 18,00 €

Spininginės

„Team Dragon FD iS“ yra naujos kartos ritė tikriems spininavimo specialistams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš anglies pluošto kompozito - itin lengvos medžiagos, turinčios ypač gerus stiprumo parametrus.

Kaina 62,20 €

Spininginės

Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "Match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

  

Kaina 34,90 €

Spininginės

Ritė Dragon Flash FD 1020i                                      

Kaina 47,00 €

Spininginės

Spininginė Ritė Robinson Holiday FD Du 203 ir 303 universaliųjų ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės dizainas užtikrina mažą ritės svorį. Ją išskiria "gyvybingos" spalvos - oranžinės spalvos korpusas su juodu apdaila.

Kaina 11,50 €

Spininginės

spininginės Ritė RoBinson Rockers FD Trys skirtingo dydžio, universalios paskirties ričių modeliai su priekiniu stabdžiu. Rekomenduojama pradedantiesiems žvejams, kiekvienam žvejybos būdui.

Kaina 11,00 €

Spininginės

Spininginė Ritė Robinson Blues RD Trys universaliųjų ričių modeliai su galiniu stabdžiu. Universalios, lengvos ritės pradedantiesiems žvejams , puikiai tinka bet kokiam žvejybos būdui.

Kaina 11,50 €

Spininginės

Spininginė Ritė Robinson Shiner FD 203/303/403 Trys skirtingo dydžio ričių modeliai su priekiniu stabdžiu už labai gerą kainą. Dėl aukso elementų kontrasto ant ritės  juodo korpuso Shinner atrodo labai estetiškai.

Kaina 18,50 €

Universali

Ritė Robinson Camou RD Universali ritė, nudažyta gražiu komufliažu susilieja su supančia gamtos aplinka, turi galine stabdymo sistema, skirta žvejoti visais žvejybos būdais ir metodais. Aukštos klasės guoliai ir puikus, kokybiškas surinkimas garantuoja sklandų ir tolygų ritės darbą.

Kaina 22,00 €

Spininginės

     Ritė Robinson FD Siluro 607                robinson

Kaina 98,90 €

Spininginės

Modernios, specializuotos ritės su aukštomis technologijomis. Rekomenduojama visiems žvejybos būdams: spiningavimui, dugninei žvejybai.

 

Kaina 38,50 €

Spininginės

Ritė Ryobi AMAZON RD 1000/2000/3000            

Kaina 49,50 €

Spininginės

Ritė Ryobi ECUSIMA FD iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiariausių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. Ecusima ritės yra gerai žinomos dėl savo patvarumo, turinčios nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną.

Kaina 49,50 €

Spininginės

Preciziška, puikiai subalansuota ritė BYRON SENSO CONTROL 1000

Kaina 25,20 €

Spininginės

Ritė BYRON Prestige 3000 tikriems spiningavimo ekspertams

Kaina 169,00 €

Spininginės

Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI

Kaina 74,50 €

Spininginės

Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 3000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI

Kaina 76,50 €

Feeder tipo

Puiki ritė "feeder'iui ar dugninei DRAGON EXPRESS PRO FR 750i

Kaina 53,00 €

Spininginės

Naujos kartos ritė TEAM DRAGON FD 1030 iZ tikriems spiningavimo ekspertams

Kaina 119,60 €

Spininginės

Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

Kaina 37,00 €

Spininginės

Ritė DRAGON VIPER FD820i Aukšto techninio standarto ričių serija, kurių gamyboje panaudoti visi naujausi konstrukciniai sprendimai. Visų pirma skirtos visiems spiningavimo metodams, bet sėkmingai galima komplektuoti su tolimo užmetimo "match" ar "boloninėmis" meškerėmis, o taip pat lengvomis "winklepicker" ar "method feeder" dugninėmis.

Kaina 51,00 €

Spininginės

Ši ritė suprojektuota ir sukurta žvejybai jūroje, bet puikiai tinka ir dugninei "feeder" tipo žvejybai kai reikia naudoti sunkias šėrykles ar sistemėles, taip pat tika velkiavimui ir žvejybai gyva žuvele. Serijos ritės yra didelės ir patvarios, turi aliuminio būgnelį ir atraminį guolį.

Kaina 35,50 €

Jūrinės

Ritė jųrinei žūklei DRAGON BOAT MASTER FD

Kaina 44,00 €

Spininginės

Spininginė Ritė ROBINSON Mirage 2010 Grafitinė ritės korpuso konstrukcija ir tvirtinimo kojelė iš aliuminio yra puikiai subalansuotos, todėl galite atlikti dar tolimesnius metimus, metalinė tvirtinimo kojelė užtikrina stabilumą varginant ir traukiant trofėjinius egzempliorius.

Kaina 49,00 €

Spininginės

Ritė ROBINSON Talizman FD spiningautojams

Kaina 42,00 €

Karpinės

Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

Kaina 43,00 €

Karpinės

Trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai skirta ritė Robinson Carpex Quartz FD 8010 Šios karpinės ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas.

Kaina 114,00 €

Žieminė ritė

Ritė ROBINSON Eskimo FD 104 sukurta poledinei žvejybai. Aukščiausios klasės ritė žieminiai žvejybai išsiskirianti ir šiuolaikiniu dizainu. Keturi guoliai, įskaitant atraminį guolį, užtikrinantį momentinį atbulinės eigos blokavimą, žemoje temperatūroje veikia sklandžiai ir be problemų.

Kaina 22,00 €

Spininginės

Ritė ROBINSON Frost FD 101 skirta poledinei žvejybai. Ryškaus korpuso kontrastas su juodu būgneliu puikiai matomas ant ledo. Tikslus priekinis stabdys, greitai užlenkiamas lankelis ir labai plati, praktiška ritės rankena yra šios, poledinei žvejybai skirtos, ritės privalumai.

Kaina 6,90 €

Karpinės

Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo svorio "feeder" tipo dugnimėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzemplioriams, ypač karpius.

 

Kaina 38,00 €

Karpinės

Karpinė ritė Byron Range Control 7000, 8+1 BB

Kaina 77,00 €

Karpinės

Karpinė ritė Byron Bait Control 7000, 8+1 BB su dviguba stabdžių sistema

Kaina 78,90 €

Spininginės

Spininginė Ritė Robinson CADET FD Puiki žvejybinė ritė su priekine stabdymo sistema labiausiai tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams. Idealus kokybės ir kainos santykis.

Kaina 25,90 €

Karpinės

Labai lengva "Long Cast" tipo ritė "PROWESS AND CARP 6010 FD" neabejotinas naujausių technologijų koncentratas. 

Kaina 89,00 €

Karpinės

PROWESS OSMOSE 5005 FD - puiki, kompaktiška, bet kartu labai galinga ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio asams.

Kaina 59,00 €

Spininginės

Ritė Robinson Yoshida FD208/308/408  Puikui žvejybinė ritė ideali spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

 

Kaina 48,00 €

Feeder tipo

Ritė Robinson Method Master QD 305/405/505 Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos būdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

 

Kaina 37,50 €

Feeder tipo

Ritė Robinson Method Master FD 304/404 Puiki žvejybinė ritė specialiai sukurta vis populiarėjančiam „method feeder” žvejybos bųdui, bet lengvai gali būti pritaikoma ir kitiems žvejybos būdams (klasikiniam feeder'iui ar dugninei, žvejybai gyva žuvele ir pan.), labai patrauklus kokybės ir kainos santykis. 

 

Kaina 32,90 €

Spininginės

Puiki ritė spiningavimui SAKURA WIDIAS 2008  FD turinti ir "Match" formos papildomą būgnelį.

Kaina 149,00 €

Match tipo

Didelio greičio (6,2 :1), puiki ritė GARBOLINO BLITZ MATCH 305 RDM su galiniu stabdžiu, skirta plūdinei žvejybai

Kaina 39,00 €

Match tipo

Didelio greičio (6,2 :1), puiki ritė GARBOLINO BLITZ MATCH 305 FDM su priekiniu stabdžiu, skirta plūdinei žvejybai 

Kaina 43,00 €

Karpinės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNRAGE SW 7013FD su 12-os rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 139,00 €

Karpinės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNERGY SW 9005FD su 4-ių rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 125,00 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti