Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Krepšys žvejui Garbolino ANTIPLANO
  • Krepšys žvejui Garbolino ANTIPLANO
Krepšys žvejui Garbolino ANTIPLANO

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys žvejui Garbolino ANTIPLANO

27-01601
GARBOLINO
29,90 €
Su mokesčiais

Krepšys žvejui„Garbolino Altiplano GOTLH3236“ specialiai sukurtas lengvai gabenti jūsų aksesuarus, masalus ar laimikį. Idealiai tinka laikyti mažas blizges ar minkštus jaukus. 

Matmenys: 17x20x40cm


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Krepšys žvejui Garbolino ANTIPLANO

„ALTIPLANO“ krepšių žvejybai asortimentas buvo sukurtas specialiai tam, kad būtų galima lengvai gabenti jūsų aksesuarus, masalus ar laimikį.

Pagaminta iš dviejų spalvų 600D dviejų spalvų audinio, kiekviena savybė buvo kruopščiai ištirta ir pagaminta, kad būtų lengviau organizuoti ir laikyti viską, ko jums gali prireikti ant kranto. Asortimente rasite specialią plastikinė dėžutę iš 3 dalių ir priekinę kišenę, idealiai tinkančią žirklėms, siūlų ritėms ar mažiems aksesuarams.

Izoliuotas pagrindinis skyrius „Garbolino Altiplano GOTLH3236“ leis jums sugautą laimikį išlaikyti tinkamiausiomis sąlygomis, taip pat visus priedus laikyti keliose kišenėse, kurių užtrauktuką labai lengva pasiekti net ir viena ranka.

Matmenys: 17x20x40cm