Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kuprinė Dragon Hells Anglers M CHR-95-12-000
  • Kuprinė Dragon Hells Anglers M CHR-95-12-000
Kuprinė Dragon Hells Anglers M CHR-95-12-000

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo Kuprinė Dragon Hells Anglers M CHR-95-12-000

24-89060
DRAGON
55,50 €
Su mokesčiais

Žvejo Kuprinė Dragon Hells Anglers CHR-95-12-000 ypač rekomenduojama žvejojant įbrendant į vandenį. 30 x 20 x 45cm


Žvejo Kuprinė Dragon Hells Anglers CHR-95-12-000

Kuprinė ypač rekomenduojama žvejojant įbrendant į vandenį. Dideliame, paminkštintame pagrindiniame skyriuje yra didelė masalų dėžutė arba kelios mažesnės dėžutės, taip pat tilps termosas, sumuštiniai ir dar daugiau.

Išorėje yra dvi kišenės su užtrauktuku, puikiai tinkančios atsarginėms ritėms, fotoaparatui, akiniams ir atsarginiams masalams laikyti. Kišenėje su užtrauktuku telpa pirštinės, kepurė ir lietpaltis.

Vienoje kuprinės pusėje yra butelio kišenė, kitoje - elastinė guma, po kuria galite prispausti, pavyzdžiui, lietpaltį.

Dėl specialios poringos medžiagos, naudojamos ant nugaros ir pečių diržų, kuprinė yra labai patogi ir lengvai uždedama ant nugaros ir pečių ir praktiškai nesijaučia kelių valandų žvejybos metu. Komplekte yra nuimamas klubo diržas, neįkainojamas ilguose žygiuose. Pagrindiniame skyriuje ir apatinėje išorinėje kišenėje yra dvigubi užtrauktukai.

Dydis: 30 x 20 x 45cm

Svoris: 1380 gr