Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Vobleris Robinson Strike F95 mm
 • Vobleris Robinson Strike F95 mm
 • Vobleris Robinson Strike F95 mm
Vobleris Robinson Strike F95 mm

  Vobleriai Robinson

  Vobleris Robinson Pop Star F85 mm 18g

  58-6063_GR
  ROBINSON
  5,50 €
  Su mokesčiais

  Vobleris Robinson Pop Star F85 mm. Šis poperis pasitarnaus kai žvejosite povandenine augmenija apaugusiose žūklės vietose, turėdami šį paviršinį voblerį puikiai išžvalgysite tarp žolių sąžalynų esančias švarias vandens akis ir plotus kur vandens augalija ne tokia tanki. Puikus triukšmingas paviršinis masalas viliojantis povandeninių džiunglių gyventojus.

  Vobleris Robinson Pop Star F85 mm 18 g

  Vobleris Robinson Pop Star F85 mm. Šis akustinis poperis pasitarnaus kai žvejosite povandenine augmenija apaugusiose žūklės vietose, turėdami šį paviršinį voblerį puikiai išžvalgysite tarp žolių sąžalynų esančias švarias vandens akis ir plotus kur vandens augalija ne tokia tanki. Puikus, triukšmingas paviršinis masalas viliojantis povandeninių džiunglių gyventojus. Kiekvieno plėšrūno efektyvus vizualinis kibimas ilgai neišnyks ir liks puikiuose prisiminimuose. "Popinant" voblerio sukeliami purslai, vandens banga ir skleidžiami garsai atkreipia plėšrūnų dėmėsį ir provokuoja atakuoti. „Pop Star“ yra efektyviausias ramiomis dienomis kai vandens paviršius nėra banguotas, aerodinaminė forma ir masalo svoris užtikrina tolimus metimus, apginkluotas VMC kokybiškais trišakiais kabliukas kurie prie voblerio kilpelių pritvirtinti kokybiškais ir patikimais nerūdijančio plieno jungiamaisiais žiedeliais.

  • Tipas: poperis
  • Plūdrumas: plaukiantis
  • Akustinis
  • Ilgis: 85 mm
  • Svoris: 18 g