Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Vobleris Robinson Minnow F120 mm
  • Vobleris Robinson Minnow F120 mm
  • Vobleris Robinson Minnow F120 mm
  • Vobleris Robinson Minnow F120 mm
  • Vobleris Robinson Minnow F120 mm
Vobleris Robinson Minnow F120 mm

Vobleriai Robinson

Vobleris Robinson Minnow F120 mm

58-6021
ROBINSON
5,90 €
Su mokesčiais

Vobleris Robinson Minnow F120 mm Rekomenduojama lydekoms, starkiams, ešeriams ir šamams. Užsimetimas sklandus, Minnow elgiasi kaip klasikinis vobleris, pailgo kūno ir nedidelio liežuvėlio - tingus imituojantis žuvis. 

Minnow yra neįprastas vobleris. Jo originalumas slypi tame, kad jis suteikia pranašumą prieš kitus žvejus. Užsimetimas sklandus, Minnow elgiasi kaip klasikinis vobleris, pailgo kūno ir nedidelio liežuvėlio - tingus imituojantis žuvis. Bet kai žvejys staigiai užkimba Minnow radikaliai keičia tekėjimo kryptį. "Šokiai" į kairę arba į dešinę, taip keičiant galiuko padėtį. Kitas šio voblerio privalumas yra unikali struktūra, vidaus kamera, kurioje svareliai išdėstyti tokiu būdu, kad projekcija metimo metu padidintu savo potencialą. Rekomenduojama lydekoms, starkiams, ešeriams ir šamams.

 


Rekomenduojama lydekoms, starkiams, ešeriams ir šamams.Specifikacija

Katalogo numeris Modelis Ilgis Svoris Metodas
46-1MI-F09-spalva Minnow F90 90 mm 7 g Nardymas 0 - 1,2m
46-1MI-F12-spalva Minnow F120 120 mm 22 g Nardymas 0 - 2,5m