• Valas DRAGON HM80 50m
Valas DRAGON HM80 50m

  Valai

  Valas DRAGON HM80 50m

  24-138120
  DRAGON
  4,50 €
  Su mokesčiais

  Naujausios kartos hibridinis valas HM80 sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Į nailono struktūrą įvedus fluorocarbono molekules gaunamas didesnis hibridinės medžiagos tankis, o tai natūraliai sukuria skęstantį valą be papildomų sunkinančių priedų, valą, kuris turi ypač lygų ir glotnų paviršių, visiškai neturi „atminties“, yra mažo tamprumo, atsparus trinčiai ir papildomai apsaugotas nuo žalingo UV spindulių poveikio.

  Valas DRAGON HM80 50m

  Naujausios kartos hibridinis valas HM80 sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Į nailono struktūrą įvedus fluorocarbono molekules gaunamas didesnis hibridinės medžiagos tankis, o tai natūraliai sukuria skęstantį valą be papildomų sunkinančių priedų, valą, kuris turi ypač lygų ir glotnų paviršių, visiškai neturi „atminties“, yra mažo tamprumo, atsparus trinčiai ir papildomai apsaugotas nuo žalingo UV spindulių poveikio. Ant įpakavimo nurodomas vidutinis valo stiprumas mazge – ypač tiksli reikšmė kuri gauta profesionalių, daugkartinių testavimo rezultatų metu. Valas yra klasifikuojamas kaip „Long Life“ (visam sezonui), suvyniotas po 50 m ir yra šviesiai žalsvos spalvos, idealus rišti pavadėlius, bet puikiai tinka ir plūdinei žvejybai su sportinėmis bežiedėmis teleskopinėmis ir sudurtinėmis meškerėmis. Mūsų klimato sąlygomis puikiai pasiteisino poledinėje žvejyboje, labai populiarus seliavas gaudančių žvejų tarpe. Pagamintas Japonijoje.

  Hibridinis valas su "fluorocarbon" dalelėmis
  Kristalizacijos technologijos pagalba besitęsiantys ir besivienijantys nailono pluoštai "įtvirtinti" valo molekulinėje struktūroje
  Dėl valo padidinto tankumo jis yra skęstantis
  Labai lygus valo paviršius, beveik neturi atminties, sumažintas tamprumas
  Padidintas atsparumas trinties jėgai ir apsauga nuo UV spindulių
  Labai tiksliai išmatuotas valo skersmuo
  Pagaminta: Japonijoje