Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Blizgė Tuna-Lax Spinnare HOT  25g
  • Blizgė Tuna-Lax Spinnare HOT  25g
  • Sukrė Myran Tuna-Lax HOT 25g
  • Sukrė Myran Tuna-Lax HOT 25g
  • Sukrė Myran Tuna-Lax HOT 25g
Blizgė Tuna-Lax Spinnare HOT  25g

Sukrės

Sukrė Myran Tuna-Lax HOT 25g

6-0171
MYRAN
5,40 €
Su mokesčiais

Myran Tuna Lax Hot sunkiausios sukrės. Sukrių svoris leidžia jį išnešti iki 6 metrų gylio. Nepaisant masės, sukrė suktis pradeda labai gerai, o tai yra labai gerai, kai žvejojama nestabilia srove, pilna posūkių ir „teka“ už didelių akmenų. Iš esmės šis masalas yra skirtas lašišai ir lydekai gaudyti.

Sukrė Myran Tuna-Lax HOT 25g

Švediškos MYRAN sukrės pasi žymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis: dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia ne tik joms būdingo dažnio, bet ir labai stiprius virpesius, viliojančius plėšriąsias žuvis. Vis dėlto svarbiausias jų privalumas tas, kad sukrės idealiai pritaikytos meškerioti srovėje. 

Myran Tuna Lax sunkiausios sukrės. Sukrių svoris leidžia jį išnešti iki 6 metrų gylio. Galite gaudyti galingiausiose ir giliausiose slenksčiuose. Svarbiausia, kad ją reikia naudoti sumaniai, ir ji nepaliks be žuvies. Norėdami tinkamai atlikti tokį sunkų metimą, jums reikia greitos akcijos, kitaip jis neveikia.

Nepaisant masės, sukrė suktis pradeda labai gerai, o tai yra labai gerai, kai žvejojama nestabilia srove, pilna posūkių ir „teka“ už didelių akmenų. Iš esmės šis masalas yra skirtas lašišai ir lydekai gaudyti.

MYRAN sukrės Skirtoma pagal Lapelių spalvas: 

SIDABRINĖ | AUKSINĖ

VARINĖ | JUODA