Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  •  Peilis ATK SCAPE 8 cm 440
  •  Peilis ATK SCAPE 8 cm 440
 Peilis ATK SCAPE 8 cm 440

Root

Peilis ATK SCAPE 8 cm 440

8-345612
ATK
31,50 €
Su mokesčiais

Peilis ATK SCAPE 8 cm 440

Tvirtas, viena ranka atlenkiamas peilis, su juodai padengtas, standartinėst formos, nerūdijančio, 440 markės plieno ašmenimis.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Rankenos ilgis:11,5 cm
Ašmenų ilgis: 8 cm
Bendras ilgis: 19,5 cm
Ašmenų forma: Standartinė
Svoris: 182 g

Tvirtas, viena ranka atlenkiamas peilis, su juodai padengtas, standartinės formos, nerūdijančio, 440 markės plieno ašmenimis iš Herbertz ATK peilių šeimos. Techninio stiliaus rankenos kriaunų paviršiaus struktūra pagaminta iš modernios G10 juodos spalvos medžiagos užtikrina puikų kontaktą su įrankiu darbinio proceso eigoje. Peilis gali būti atlenkiamas viena ranka (dešine ar kaire) ir akimirksniu paruošiamas naudojimui, atlenkti ašmenys tvirtai fiksuojami "Liner Lock" fiksatoriumi. Peilį galima nešioti ant diržo aukštos kokybės juodos spalvos tekstilės dėkle.