Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Ryobi ZAUBER LT 9+1BB
Ryobi ZAUBER LT 9+1BB

Ritės spiningui

Ritė Ryobi ZAUBER LT 9+1BB

24-024997
RYOBI
131,00 €
Su mokesčiais

Ritė Ryobi ZAUBER LT iš gerai žinomo Japonijos gamintojo Ryobi – viena iš populiaresnių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. ZAUBER LT ritės yra gerai žinomos dėl savo patvarumo, turinčios nerūdijančio plieno rutulinius guolius ir pagrindinį veleną. Modernus dizainas, išskirtinė kokybė, puikus patikimumas ir ilgaamžiškumas. Puiki ritė spiningo entuziastams.

Ritė Ryobi ZAUBER LT 9+1 BB

Prekės ženklas, žinomas kiekvienam pasaulio meškeriotojui. 2013 m kompanija RYOBI išleido naują SLAM ričių seriją iš kompozitinės medžiagos NCRT, kuri yra 20% lengvesnė ir 40% stipresnė nei standartinis grafitas, NCRT medžiaga žymiai pagerino rotoriaus dinamiką, kadangi sumažino besisukančių dalių svorį, todėl ritė turi minimalų pasipriešinimą, kai keičiasi sukimosi greitis. Šios ritės savo reputaciją įgijo dėl jų gamyboje naudojamų kokybiškų medžiagų, japoniškų CNC automatų, atsakingų už kiekvienos detalės pakartojamumą laikrodžių surinkimo tikslumu ir bekompromisę kokybės kontrolę. Ritė ZAUBER LT – viena iš populiaresnių spininginių ričių modelių tarp Lietuvos žvejų. ZAUBER LT ritės yra gerai žinomos dėl savo patvarumo ir patikimumo, turi nerūdijančio plieno rutulinius guolius, plieninę pavarą ir titaninę ašį. Be to, ši ritė  turi iš specialaus aliuminio lydinio pagamintą  rankenėlę. Ritės pagamintos naudojantis CNC technologijomis, kurios užtikrina jų lengvumą, patikimumą bei ilgaamžiškumą. Kiekviena ritė yra apsaugota nuo žalingo dulkių ir drėgmės poveikio, naudojant patvarius ir lanksčius sandariklius. Modernus dizainas, išskirtinė kokybė, puikus patikimumas ir ilgaamžiškumas. Ši tvirta ir kokybiška metalinė ritė nebijo didelių apkrovų ir puikiai tinka žūklei srauniose upėse ir jūroje, puiki ritė spiningo entuziastams. 

Savybės:

Ritės korpusas pagamintas iš tvirto, bet lengvo duraliuminio lydinio
Ritės rotorius NCRT 
Devyni itin kokybiški, nerūdijančio plieno rutuliai guoliai
1 ritininis guolis momentiniam atbulinės eigos blokavimui
Atsparus vandeniui ir drėgmei, labai jautrus, frikcinis, daugiasluoksnis stabdys
Sustiprinta ir CNC frezuota pagrindinė pavara iš plieno
Pagrindinė ašis pagaminta iš titano (50 % lengvesnė nei plieninė)
Būgnelio stumdymo sistema - sliekinis velenas (worm-shaft oscillation)
Ritės būgnelis aliuminis
Rankena- iš aliuminio apdirbto CNC su neslystančia sukimo rankenėle 
Lengvas vamzdinis ritės lankelis pagamintas iš storo plonasienio aliuminio vamzdelio
Didelio skersmens valo vediklis su rutuliniu guoliu nesusuka valo
Pažangus rotoriaus balansavimas SBS sistema
Papildomą ritės būgnelį, identišką pagrindiniam, galima užsisakyti atskirai

Platus modelių ir dydžių pasirinkimas leis kiekvienam meškeriotojui pasirinkti ritę, pritaikytą jo lūkesčiams. Galite nusipirkti kopiją... bet originalus Ryobi yra tik vienas.!!!