Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Ritė Dragon Team Dragon S FD
Ritė Dragon Team Dragon S FD

Ritės spiningui

Ritė Dragon Team Dragon FD720iS / FD725iS / FD730iS

24-025785
DRAGON
62,20 €
Su mokesčiais

„Team Dragon FD iS“ yra naujos kartos ritė tikriems spininavimo specialistams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš anglies pluošto kompozito - itin lengvos medžiagos, turinčios ypač gerus stiprumo parametrus.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

„Team Dragon FD iS“ yra naujos kartos ritė

Ritės skirtos tikriems spininavimo specialistams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš anglies pluošto kompozito - itin lengvos medžiagos, turinčios ypač gerus stiprumo parametrus. Pavadinimas kilęs dėl rotoriaus rėmelių formos, kurie yra panašūs į raidę V. Ant šių rėmelių yra pritvirtinti lankstai laikantys ritės lankelį, taip pat svarbu žinoti, kad būgnelio "sijonėlis" yra cilindro formos ir labai tiksliai bei maksimaliai arti prieina prie rotoriaus, todėl išeliminuota net ir menkiausia valo patekimo po būgneliu tikimybė. Tokia ritės konstrukcija reiškia, kad ji turi keletą svarbių savybių: visų pirma mažesnis jos svoris, tuo pačiu, optimizuota ritės būgnelio forma, dėl to jis tapo labiau talpus. Visa ritė pagaminta pagal CNC technologijas, o tai reiškia, kad visos dalys buvo suprojektuotos, išfrezuotos ir apdirbtos skaitmeniniu būdu, moderniomis gamybos sistemomis. HEG klasės pavara iš atsparių dilimui metalų - frezuoto žalvario ir duraliuminio. Puikią ritės eigą užtikrina 6 japoniški plieniniai rutuliniai ir 1 ritininis guolis. Ritininis guolis "Infinitive Anti-Reverse" užtikrina momentinį atbulinės eigos blokavimą. Jautrus ir sandarus priekinis daugiadiskinis stabdys su plačiu reguliavimo diapazonu leidžia greitai sureguliuoti ritę pagal traukiamos ir varginamos žuvies pasipriešinimo jėgą. Pagrindinė ritės ašis ir velenas iš nerūdijančio plieno. Lengvas, tuščiaviduris ritės lankelis yra itin tvirtas, pagamintas iš legiruotojo plieno, turi "Long-life" spyruoklę ir puikų fiksavimo užraktą atlenktoje padėtyje, dėl to, metimo metu niekada netikėtai neužsilenkia. Didelis valo vediklis iš kieto metalo su rutuliniu guoliu, padengtas titano nitritu neleidžia valui susisukti ir taip prailgina jo naudojimo laiką. Profiliuotas duraliuminio būgnelis kurio darbinis kraštas padengtas titano nitritu sumažina trintį ir leidžia atlikti maksimaliai tolimus metimus. Ritės sukamoji rankena ištekinta iš duraliuminio yra prisukama sriegiu, ji turi ergonomišką rankenėlę iš aukštos kokybės EVA medžiagos. Pilnas visų besisukančių elementų kompiuterinis balansavimas užtikrina nepriekaištingą ritės eigą ir darbą. Korpuso sandarumas neleidžia patekti teršalams į ritės vidų, o tuo pačiu ir mechanizmą, taip užtikrinamas ritės mechanizmo ilgaamžiškumas. Puikus išorinis dizainas, konstrukcijos tobulumas, preciziškai kokybiškas surinkimas ir naudojamų medžiagų kokybė "TEAM DRAGON FD 720iX" ritę daro viena iš geidžiamiausių ir populiariausių žvejybinių ričių savo klasėje, siūlomų pasaulinėse rinkose!