• Riperis Dragon Lunatic 8,5 cm, 41-160
Riperis Dragon Lunatic 8,5 cm, 41-160

  Riperiai

  Riperis Dragon Lunatic 8,5 cm, 41-160

  24-90035_41-160
  DRAGON
  2,00 €
  Su mokesčiais

  Riperis  Dragon Lunatic  8,5 cm pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.  Prekę atsiimti galite:
  • PPC "Ozas", Vilnius, Ozo g. 18                      
  • Centrinis sandelis, Sudervės g. 8J, Avižieniai, Vilniaus r.
  • PLC "Mega", Kaunas, Islandijos plentas 32
  • PC "Banginis" Klaipeda, Šilutės plentas 35
  • PC "Bruklinas" Šiauliai, Pramonės g. 9                  

  Riperis Dragon Lunatic 8,5 cm,  41-160

  Riperis pailgu kūnu, į šonus suplotu ir gana siauru korpusu - lieknos žuvelės formos su intensyviai dirbančia uodega, skirtas visų pirma ešerių ir sterkų žvejybai, tačiau patrauklus ir  tokiems plėšrūnams kaip margieji upėtakiai, salačiai. Didesni dydžiai puikiai tinka ir lydekoms. Mažesnieji  7 ir 8,5 cm ilgio Lunatic masalai pagaminti iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus, o didesni - nuo 10 iki 15 cm yra pagaminti iš šiek tiek stangresnės ir tvirtesnės silikoninės medžiagos. Tokia konstrukcija sukelia stipresnę uodegos vibraciją kuri perduodama visam masalo kūnui ir jis gražiai svyruoja į šonus. Taip sukuriami labai stiprūs hidroakustiniai virpesiai, o taip pat padidėja vizualinė stimuliacija provokuojanti plėšrūną atakuoti.

  Geriausi rezultatai pasiekiami pavasarį ponerštiniu periodu ir rudenį, gaudant klasikiniu būdu pravedant įvairiais tempais ir džigaujant kai laiptuotas pravedimas derinamas su įvairios trukmės pauzėmis. Didesni, 12,5- 15 cm modeliai puikiai pasiteisina velkiaujant.