Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Pintas Valas SAKURA Vertical 8X 150m pilkas
  • Pintas Valas SAKURA Vertical 8X 150m pilkas
Pintas Valas SAKURA Vertical 8X 150m pilkas

Pinti valai

Pintas Valas SAKURA Vertical 8X 150m pilkas

27-01430
SAKURA
26,90 €
Su mokesčiais

Pintas valas Sakura Vertical Braid 8X yra skęstantis (sinking), specialiai sukurtas vertikaliajai žvejybai. Kruopščiai išbandytas gaudant visų rūšių plėšrūnus jis rinkoje natūraliai išsiskiria kaip vienas geriausių pintų valų skirtų vertikaliam spiningavimui. Ši aukščiausios kokybės, puikiai slystanti pynė pagaminta iš „Nippon SUPER PE“ aukšto modulio Dyneema® aukščiausios klasės polietileno (HPE) pluoštų.

Pintas Valas SAKURA Vertical 8X 150m pilkas

Skęstantis pintas valas Sakura Vertical Braid 8X yra specialiai sukurtas vertikaliai žvejybai. Ši aukščiausios kokybės, puikiai slystanti pynė pagaminta iš „Nippon SUPER PE“ aukšto modulio Dyneema® aukščiausios klasės polietileno (HPE) pluoštų ir supinta naudojant itin tankią „Micro Pitch“ pynimo technologiją. Pilkos spalvos pintas valas pasižymi savitu žymėjimu: baltu kas 1 m ir raudonu kas 5 m, dėl to labai patogu sekti gylio pokyčius dreifuojant ar lengvai plaukiant, kruopščiai išbandytas gaudant visų rūšių plėšrūnus jis rinkoje natūraliai išsiskiria kaip vienas geriausių pintų valų skirtų vertikaliam spiningavimui. Sakura Vertical 8X yra apvalaus profilio, o unikali „Velvet Glove“ danga suteikia jai sensacingą minkštumą ir visas savybes kurios yra taip pageidaujamos vertikaliuoju būdu spiningaujančių meškeriotojų. Nano struktūra jį išskiria iš konkurentų 20% padidintu atsparumu ir neprilygstamu naudojimo komfortu: jautrumu, diskretiškumu, mažu vėjo pasipriešinimu, metimų tikslumu, "atminties" nebuvimu, tyliu slydimu ir kt. Išbandžiusieji šį pintą valą vienareikšmiškai jį įvertino kaip puikų!!! Sukurtas vertikaliam spiningavimui, bet puikiai pritaikomas spiningaujant kitais būdais ir metodais.

Pagamintas bendradarbiaujant "Sakura" ir "YGK" (Japonija)

Aukštos kokybės pintas valas iš Nippon SUPER PE 100% Dyneema® aukščiausios klasės polietileno (HPE) pluoštų JAPAN 
"Micro Pitch" - labai tankus ir itin standus pynimas: 32 pynimai colyje
Firminė paviršiaus danga "Velvet Glove".
„Super tylaus slydimo“ formulė
Puikus slydimas žieduose dėl silikono infuzijos.
Nesugeria vandens.
Didelis atsparumas dilimui.
Puikus atsparumas tempimui. 
Nulinis elastingumas (tamprumas)
100% PE
Pilkos spalvos su baltu žymėjimu kas 1 m ir raudonu kas 5 m
Ilgis: 150m.