Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Masalas guminis Robinson Goffer 8cm
Masalas guminis Robinson Goffer 8cm

Minkšti masalai

Guminukas žvejybai Robinson Goffer 8cm

58-2037
ROBINSON
0,65 €
Su mokesčiais

"Goffer" yra labai minkštas masalas, pagamintas iš kokybiško silikono su stipriai gofruotu kūnu. Platus spalvų pasirinkimas leidžia jums pasirinkti tinkamą masalą atsižvelgiant į aktualias žvejybos sąlygas.

Masalas guminis Robinson Goffer 8cm  

"Goffer" yra labai minkštas masalas, pagamintas iš kokybiško silikono su stipriai gofruotu kūnu leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus. Daugybė įpjovimų pilvo srityje ir uodegos vibracija sukuria stiprią hidroakustinę bangą kuri pritraukia ir provokuoja plėšrūnus atakuoti. Puikiai tinka aromatizuoti atraktoriais, nes gofruotas kūnas turi didelį paviršiaus plotą. Platus spalvų pasirinkimas leidžia jums pasirinkti tinkamiausią atsižvelgiant į aktualias  žvejybos sąlygas.