Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kabliukai Hayabusa H.UMT 209 Gold
  • Kabliukai H. UMT 209 Hayabusa
  • Kabliukai H. UMT 209 Hayabusa
Kabliukai Hayabusa H.UMT 209 Gold

Hayabusa kabliukai

Kabliukai Hayabusa H.UMT 209 Gold

54-209514
HAYABUSA
1,30 €
Su mokesčiais

Lengvas kabliukas, pagamintas iš tvirto anglinio plieno, specialiai sukurtas įmonės "HAYABUSA" siekiant padidinti skverbimosi jėgą, bet jokiu būdu neprarandant kabliuko stiprumo.

Kabliukai H. UMT 209 Hayabusa

Ko gero populiariausi ypač plonos vielos kabliukai iš „HAYABUSA UMI TANAGO“ (H.UMT 209) serijos, skirti dugninei ir plūdinei žvejybai. Kabliukai pagaminti iš plonos anglinio plieno vielos, jie turi mažą svorį, yra tvirti ir turi aštrų gylį, pagaląsti chemiškai su vidutinio ilgio kojele su kilpele valui pririšti. Galvanizuota danga apsaugo plieną nuo korozijos, kabliukai geltonos aukso spalvos todėl labai tinka žvejybai augalinės kilmės masalais (kruopos, kviečiai, kukurūzai ir pan.). Klasikinė "UMI TANAGO" forma užtikrina aukštą kibimų realizavimą, jie yra idealūs vidutinio dydžio žuvims gaudyti. Pakelyje 10 kabliukų. Yra įvairių dydžių aukso ir juodo nikelio spalvos.

Pagaminta Japonijoje !!!