Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kablliukai ofsetiniai Hayabusa WRM957 NRB
  • Kablliukai ofsetiniai Hayabusa WRM957 NRB
Kablliukai ofsetiniai Hayabusa WRM957 NRB

Kabliukai žvejybai

Kablliukai ofsetiniai Hayabusa WRM957 NRB

54-957101
HAYABUSA
3,60 €
Su mokesčiais

WRM957 ofsetinis - universalus daugiafunkcinis ešerių žvejybos kabliukas

kaip ir kiti „Hayabusa Fishing“ produktai, gaminamas Japonijoje pagal aukščiausios kokybės žvejybos standartus. Žvejybai ešerių, kurie nori paprasto, tačiau tvirto kabliuko, kad būtų galima naudoti daugybę minkštų plastikinių žūklės būdų, patikimas pasirinkimas bus WRM957 ofsetinis kabliukas. Sukurtas keliais dydžiais, pritaikytas įvairiems žvejybos technikoms, „WRM957 Offset Shank“ yra nepaprastai universalus žvejybinis kabliukas, skirtas mėgėjiškai žvejybai ir varžybų varžyboms. Nepamirškite išbandyti ir WRM 114 apvaliojo poslinkio, kuriame yra kampinis WRM 957 poslinkio pakeitimas.

1 dydis (8 pakuotėje), 2 dydis (8 pakuotėje), 1/0 (8 pakuotėje), 2/0 (7 pakuotėje), 3/0 (6 pakuotėje), 4/0 (5 pakuotėje) ), 5/0 (5 už pakuotę)