Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kabliukai Hayabusa H.MRS 176 Black nickel Nr.6
Kabliukai Hayabusa H.MRS 176 Black nickel Nr.6

Kabliukai žvejybai

Kabliukai Hayabusa H.MRS 176 Black nickel Nr.6

54-176716
HAYABUSA
1,50 €
Su mokesčiais

Chemiškai pagaląstas kabliukas Hayabusa H.MRS 176, labai aštrus kabliukas su ausele, 6 ir 8 dydžių kabliukai idealiai tinka feeder dugninei žvejybai.

Kabliukai Hayabusa H.MRS 176 Black nickel Nr.6

Hayabusa Maruseigo 176 kabliukai pagaminti iš aukštos kokybės anglinio plieno naudojant unikalią technologiją kuri suteikia neįtikėtiną jėgą ir didelį atsparumą korozijai. Kabliuko aštrumas pasiektas naudojant ypatingą cheminio galandinimo procesą. Padengtas juodojo nikelio danga, siauro lenkimo, vidutinio ilgio koteliu su kilpėle valui pririšti. Tinka įvairiems masalams: peletėms, kukurūzams, baltyminiamas kukuliams, gyviems masalams, galima rišti įvairias  method plauko sistemėles. Kabliukai labiausiai tinkami karšių, karosų, lynų ir kitų vidutinio dydžio žuvų žvejybai. Pakelyje 10 kabliukų. 

Pagaminta Japonijoje !!!

Funkcijos

  • Kabliuko dydis: 6