Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Boiliai

Boiliai Tandem Baits MF Diffusion Micro 8mm/20g

11-0019
Tandem Baits
5,50 €
Su mokesčiais

Method & Feeder Diffusion Micro Pop-Up – tai boiliai, kurie sukurti remiantis ilgamete karpių masalo projektavimo patirtimi. Žūklėse jie pasiteisina tiek su šėryklėlės metodikos technika, tiek su kitais gruntiniais metodais. Itin intensyvi fluo spalva ir labai didelis prisotinimo lygis atraktoriais reiškia, kad joks karpis neliks abejingas.

Boiliai Tandem Baits MF Diffusion Micro 8mm/20g

Method & Feeder Diffusion Micro Pop-Up – tai boiliai, kurie sukurti remiantis ilgamete karpių masalo projektavimo patirtimi. Žūklėse jie pasiteisina tiek su šėryklėlės metodikos technika, tiek su kitais gruntiniais metodais. Itin intensyvi fluo spalva ir labai didelis prisotinimo lygis atraktoriais reiškia, kad joks karpis neliks abejingas.

Boilių charakteristika:

  • intensyvi fluo spalva;
  • jie yra stabilūs vandenyje, gali išsilaikyti vandenyje daugiau nei 24 valandas plūduriuodami;
  • intensyvus kvapas, traukiantis žuvis;
  • 3D pemzos struktūra, stabiliai visą laiką atpalaiduojanti atraktorius;
  • šiek tiek šiurkšti danga išskiria aromatą nuo didesnio paviršiaus ir geriau sugeria kvapus.