Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Boiliai Tandem Baits Carp Food Perfection Pop-Up 16mm 70g
Boiliai Tandem Baits Carp Food Perfection Pop-Up 16mm 70g

Boiliai

Boiliai Tandem Baits Carp Food Perfection Pop-Up 16mm 70g

11-0026
Tandem Baits
6,80 €
Su mokesčiais

boiliai Tandem Baits Carp Food Perfection Pop-Up 16mm 70g  yra labai stabilūs vandenyje, jie gali lengvai atlaikyti 24 valandas, neprarasdami plūdrumo ir intensyvios spalvos.

Boiliai Tandem Baits Carp Food Perfection Pop-Up 16mm 70g

„Perfection Pop Up“ yra naujos kartos plūduriuojantys boiliai - baltyminiai - kamuoliukai. Naujai, idealiai parinkto, itin lengvo ir aukščiausios kokybės ingredientų mišinio formulė: pritraukėjai, ekstraktai ir aromatai garantuoja sėkmę vandenyse.

„Perfection Pop Ups“ yra labai stabilūs vandenyje, jie gali lengvai atlaikyti 24 valandas, neprarasdami plūdrumo ir intensyvios spalvos. Specialus technologinis procesas suteikia šiems masalams 3D struktūrą, kurios dėka, atsidūrę žuvininkystėje, jie ilgą laiką išlaisvina juose esančius atraktorius, labai efektyviai pritraukdami žuvis. Jie puikiai tinka kaip vienas masalas ir su skęstančiu kamuoliuku. - vadinamųjų sniego seniai. Produktas bus naudojamas tik kaip masalas žuvims.