Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Tandem Baits Method Feeder Micro Boilies 8mm / 50g
 • Tandem Baits Method Feeder Micro Boilies 8mm / 50g
Tandem Baits Method Feeder Micro Boilies 8mm / 50g

  Boiliai

  Boiliai Tandem Baits Method Feeder Micro 8mm / 50g

  11-0028_SCOPEX
  Tandem Baits
  2,90 €
  Su mokesčiais

  Boiliai "Tandem Baits Method Feeder Micro Boilies“ yra specialiai pagaminti "method feeder" žvejybos būdui, tai ypač patrauklūs nedidelio skersmens skęstantys baltyminiai kukuliai.

  Boiliai Tandem Baits Method Feeder Micro 8mm / 50g

  „Method Feeder Micro Boilies“ yra specialiai pagaminti "method feeder" žvejybos būdui, tai ypač patrauklūs nedidelio skersmens skęstantys baltyminiai kukuliai naudojami kaip kabliuko masalas visoms karpinių rūšių žuvims žvejoti. Pagaminti iš puikiai parinktų geriausių atraktorių, ekstraktų ir aromatų mišinio jie garantuoja sėkmę bet kokioje žvejyboje. „Micro Boilies“ yra puikus masalas vandens telkiniuose kuriuose yra didelis žvejybos intensyvumas. Naudojami su įvairiomis plauko sistemėlėmis ar specialių aksesuarų pagalba tvirtinami tiesiogiai ant kabliuko.