Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Blizgės

Blizgė Fladen Maxximus Hirudo Gold/Orange, 20 g

32-03326
FLADEN
5,70 €
Su mokesčiais

MAXXIMUS Hirudo yra siaura ir bešvinė švytuoklės modelio blizgė, kurios traukimas yra fantastiškai paprastas, lengvais judesiais tiek lėtai, tiek greitai traukiant iš vandens.


Blizgė Maxximus Hirudo Orange/Red, 20 g

MAXXIMUS Hirudo yra siaura ir bešvinė švytuoklės modelio blizgė, kurios traukimas yra fantastiškai paprastas, lengvais judesiais tiek lėtai, tiek greitai traukiant iš vandens. Sustojus sukimuisi, ji vilioja žuvis. Metalo lydinys ir žuvį primenanti forma suteikia galimybę užmesti itin toli. Veiksmingas masalas, kurį galima įsigyti kelių skirtingų dydžių ešeriams, lydekoms, lašišoms, upėtakiams, vaivorykštiniams upėtakiams ir daugeliui kitų žuvų!