• Blizgė Tuna-Lax Silver lemon
 • Blizgė Tuna-Lax Silver lemon
Blizgė Tuna-Lax Silver lemon

  Sukrės

  Sukrė Myran Tuna-Lax Silver Lemon 25-30g

  6-0174
  MYRAN
  5,40 €
  Su mokesčiais

  Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Tuna -Lax pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Ši sunki, didelė sukrė idealiai tinka gaudyti visas plėšriąsias žuvis, bet ypač puikiai užsirekomendavo lašišų, šlakių ir salačių žvejyboje. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti didelį upėtakį, lydeką, sterką ar kilograminį ešerį.  

  Sukrė Myran Tuna-Lax Silver Lemon

  Sukrė „TUNA-LAX Silver Lemon“ pelnė daugelio Lietuvos žvejų simpatijas dėl nuostabaus sukimosi (jos niekada nereikia "užvesti" stipresniu trūktelėjimu) puiki savybių visuma dėl kurių jos darbas yra unikalus. Sukrė sumontuota ant nerūdijančio švediško plieno "sendvik" markės vielos turi pasunkintą šerdį kurią sudaro metalinis, juodos spalvos rutuliukas ir sidabriškas metalinis cilindras, standartinis pailgas lapelis nudažytas žalsvai su juodais taškais sukasi nepriekaištingai, apginkluota plieniniu tvirtu trišakiu kabliuku papuoštu musele. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis, tinka žvejoti ežeruose ir upėse. Šis masalas puikiai tinka lašišų, šlakių, salačių, lydekų ir sterkų meškeriojimui. Sukrė, dėl savo puikių balistinių savybių nepriekaištingai užsimeta tiek vėjuotu, tiek ramiu oru, o metimas visada tikslus ir labai tolimas. Myran sukrėse naudojamos dvi pagrindinės lapelių formos kurias daugelis ekspertų laiko vienomis geriausių, skiriasi tik jų paskirtis: įprasta ar akustinė, lapelis puikiai susidoroja su dideliu sukrės svoriu net ir mažuosiuose modeliuose, didelė pasunkintų šerdžių spalvų ir modelių įvairovė. Didžiausia firmos Myran paslaptis slepiasi Myran sukrių lapelio storyje ir metalo sudėtyje, nuo to labai priklauso sukrės skleidžiami unikalūs povandeniniai virpesiai ir akustika  - Myran sukrių kibumo garantas. 

  Švediškos, rankų darbo sukrės „Myran TUNA-LAX Silver Lemon“ turi du pagrindinius modelius kurie skiriasi svoriu, tad žvejas gali pasirinkti geriausiai tinkamą variantą pagal numatomas žvejybos sąlygas. Ši sukrė išsiskiria tuo, kad turi pailgą lapelį ir pasunkintą šerdį, todėl galima žvejoti net ir labai stiprioje srovėje, ji vidutinio pasipriešinimo, lapelis sukasi nuo ašies atitolęs nedideliu kampu. 

  Bet kuris žvejas, bent kartą išbandęs „Myran Tuna-Lax Silver Lemon“ sukres negalės jų atsisakyti. Tai patvirtina daugybė žvejų - mėgėjų ir profesionalų, įvairūs forumai ir svetainių apžvalgos. Šis modelis būtina sėkmingos Jūsų žūklės dalis. 

  • Svoris: 25 ir 30 g
  • Spalva: Silver lemon 
  • Apginkluota plieniniu, tvirtu trišakiu kabliuku papuoštu unikalia musele
  • Gamintojas: Myran (Švedija)