Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Blizgė Fladen Tappaja 18-24g 08- green/light green/silver
Blizgė Fladen Tappaja 18-24g 08- green/light green/silver

  Blizgės

  Blizgė Fladen Tappaja 18-24g 08- green/light green/silver

  32-03328_08
  FLADEN
  5,90 €
  Su mokesčiais

  Suomijoje jau kurį laiką populiarios besivartančios blizgės kurių kūnas pagamintas iš epoksidinės dervos. „Tappaja“ yra švedų kompanijos "FLADEN"  atsakymas suomiškiems variantams. Tai gana didelė blizgė turinti labai lėtų ir tingių judesių žaismą kuriam neatsispiria daugelis plėšriųjų žuvų. Pagrindinis taikinys - vidutinio dydžio ir trofėjinė lydeka.

  Blizgė Fladen Tappaja 18-24g 08- green/light green/silver 

  Suomijoje jau kurį laiką populiarios besivartančios blizgės kurių kūnas pagamintas iš epoksidinės dervos. „Tappaja“ yra švedų kompanijos "FLADEN"  atsakymas suomiškiems variantams. Tai gana didelė blizgė turinti labai lėtų ir tingių judesių žaismą kuriam neatsispiria daugelis plėšriųjų žuvų. Dėl medžiagos (iš kurios ji pagaminta) mažesnio tankio ji lėtai skęsta, o dėl nemenko svorio ir gerų aerodinaminių savybių metasi toli ir tiksliai. Blizgė "Tappaja" iš abiejų pusių yra nudažyta labai originalias dažais savo sudėtyje turinčiais perlamutro ir blizgučių todėl jos išvaizda yra tiesiog neįtikėtina, be to blizgė apginkluota aukščiausios kokybės aštriu VMC trišakiu kabliuku.