Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą HERBERTZ

Fiksuotos geležtės peiliai

Puikus HERBERTZ Damasko plieno peilis

Kaina 335,67 €

  Fiksuotos geležtės peiliai

  Puikus HERBERTZ "bowie" tipo peilis su dėklu

  Kaina 45,80 €

   Fiksuotos geležtės peiliai

   Puikus Herbertz universalios paskirties peilis

   Kaina 49,50 €
    Peilis Herbertz 14,3cm 2013m
    Šiuo metu neturime

    Lenktiniai peiliai

    Peilis-durklas Herbertz  AISI 420 plieno 14,3cm 

    Kaina 29,90 €

     Medžiokliniai peiliai

     Puikus Herbertz medžioklinis peilis

     Kaina 43,80 €

      Fiksuotos geležtės peiliai

      Puikus"Bowie" Herbertz universalios paskirties peilis

      Kaina 35,00 €

       Medžiokliniai peiliai

       Puikus Herbertz medžioklinis peilis

       Kaina 54,90 €
        Gertuvė 2l
        Šiuo metu neturime

        Gertuvės

        Odinė gertuvė 2litrai

        Kaina 15,50 €

         Lenktiniai peiliai

         Automatiškai atsilenkiants peilis iš HERBERTZ TOP kolekcijos su gelbėjimo peiliams būdingais priedais - diržų pjovikliu ir stiklo daužikliu.

         Kaina 34,40 €

          Lenktiniai peiliai

          Ryškus sulenkiamas gelbėjimo peilis iš „Herbertz TOP“ kolekcijos.

          Kaina 49,00 €

           Lenktiniai peiliai

           Tvirtas „Herbertz TOP-Collection“ gelbėjimo peilis yra su juodos spalvos dengtu lašintuvu, pagamintu iš AISI 440 nerūdijančio plieno, su integruotais dantytais dantimis.

           Kaina 29,00 €

            Lenktiniai peiliai

            Šis „Herbertz“ kišeninis peilis turi juodą geležtę iš nerūdijančio plieno AISI 420

            Kaina 21,00 €

             Lenktiniai peiliai

             Šis „Herbertz“ kišeninis peilis turi juodą geležtę iš nerūdijančio plieno AISI 420

             Kaina 22,50 €

              Lenktiniai peiliai

              Naudodamas šį modelį, „Herbertz“ siūlo tvirtą vienos rankos peiliuką su dėklu.

              Kaina 21,00 €

               Peiliai

               Naudodamas šį modelį, Herbertzas pristato klasikinį džentelmenišką kišeninį peilį be kampų ir kraštų.

               Kaina 23,90 €

                Peiliai

                Naudodamas šį modelį, Herbertzas pristato klasikinį džentelmenišką kišeninį peilį be kampų ir kraštų.

                Kaina 45,40 €

                 Daugiafunkcinės replės

                 „Herbertz“ daugiafunkcinėse replėse yra paslėpta daug įvairių įrankių, kurie yra su titano danga ir jos turi patrauklią išvaizdą - medžio dangą. Įrankius sudaro: spyruoklinės adatinės replės su vielos pjaustyklėmis, peilio ašmenys ir įdėklo užrakto medžio pjūklas, atsuktuvas su butelių atidarytuvu, dildė, skardinių atidarytuvas su vielos nuėmimo įpjova, yla, kilpa ir Phillips atsuktuvas. Nerūdijančio plieno kišeninės replės ir nailoninis dėklas su diržo kilpa suteikia daugybę transportavimo galimybių.

                 Kaina 49,00 €

                  Didelis kišeninis peilis

                  Šis Herbertz kišeninis peilis turi juodus dengtus ašmenis, pagamintus iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Įdėklo užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Ergonomiškos formos rankeną sudaro raudoni anoduoti nerūdijančio plieno įdėklai ir struktūriniai rankenos apvalkalai iš juodo plastiko. Juodas nerūdijančio plieno kišeninis segtukas ir į rankenos konstrukciją įsriegtas dirželis - papildo šį kišeninį peilį unikaliomis savybėmis.

                  Kaina 14,90 €

                   Didelis kišeninis peilis

                   Pagrindinis šio galingo Herbertz kišeninio peilio akcentas neabejotinai yra skorpionas ant priekinės rankenos. Peilio rankena, kuri yra visiškai juoda,  iš anoduoto aliuminio ir tvirtą geležtė, pagaminta iš nerūdijančio plieno AISI 420, kurią galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščių kaiščių. Juoda ašmenų danga apsaugo ašmenis nuo korozijos. Įrangą papildo įdėklo užrakto ašmenų užraktas ir juodas diržo segtukas.

                   Kaina 29,95 €

                    Didelis kišeninis peilis

                    Ant rankenos pavaizduotas logotipas rodo, kad tai tikras Herbertz kišeninis peilis. Ašmenys, pagaminti iš aukštos kokybės plieno 440, po atidarymo užrakinami galiniu užraktu. Ant rankenos yra žalvario plokštės, kokobolo apvalkalai ir nikelio sidabro atramos. Pirštų grioveliai užtikrina saugią rankų padėtį.

                    Kaina 54,00 €

                     Mėtymui skirti peiliai

                     Herbertz peilis, skirtas mėtymui, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, yra 24 cm ilgio ir 5,5 mm storio. Į komplektą įeina nailoninis apvalkalas.

                     Kaina 29,00 €

                      Mėtymui skirti peiliai

                      Herbertz peilių rinkinys, skirtas mėtymui, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Į komplektą įeina nailoninis apvalkalas.

                      Kaina 27,00 €

                       Didelis kišeninis peilis

                       Šis kišeninis peilis iš Herbertz yra juodai dengtais ašmenimis iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Peilį galima nustatyti į darbinę padėtį, naudojant nykščio kaiščius iš abiejų pusių, ir jis yra patikimai užfiksuotas įdėkle. Žalias ir sidabro spalvos anoduoto aliuminio rankenos korpusas patogus laikyti. Juodas diržo segtukas leis peilį pritvirtinti prie diržo.

                       Kaina 11,90 €

                        Didelis kišeninis peilis

                        „Herbertz“ tvirtas kišeninis peilis su užraktu, kuris tvirtai užsifiksuoja sulenkus. Peilyje yra aliuminio rankenos korpusas su aukso spalvos dekoracijomis ir blizgus poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 420. Peilį galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščio smeigių. Nerūdijančio plieno diržo segtukas parduodamas kartu.

                        Kaina 18,00 €

                         Didelis kišeninis peilis

                         Šis Herbertz kišeninis peilis sujungia modernų dizainą ir klasikines medžiagas. Iš nerūdijančio plieno AISI 420 pagamintas kišeninis peilis su satino apdaila ir vinies įpjova, atidarius, patikimai užfiksuojamas galinis užraktas. Plona rankena yra pagamintos iš gražiai dekoruotos Pakka medienos. Nerūdijančio plieno diržo segtukas yra komplekte.

                         Kaina 29,00 €

                          Didelis kišeninis peilis

                          Šis kišeninis Herbertz peilis iš karto patraukia akį savo neįprastu dydžiu. Iš nerūdijančio plieno AISI 440 pagaminti ašmenys turi puikią dviejų atspalvių apdailą. Nykščio diskas, kurį prireikus galima lengvai išimti, leidžia išskleisti peilį viena ranka. Įdėklo užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Rankena suteikia pakankamai vietos net ir didžiausioms rankoms. Tip Up kišeninis diržo segtukas gali būti tvirtinamas kairėje arba dešinėje. Komplekte yra juodo nailono dėklas.

                          Kaina 54,50 €

                           Didelis kišeninis peilis

                           Naudojant šį Herbertz kišeninį peilį, pirmiausia akį patraukia daugybė kaukolių. Plonas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, gali būti atidaromas ir patikimai užfiksuotas įdėklo užraktu. Rankena iš nerūdijančio plieno turi naudingą kišeninį segtuką.

                           Kaina 29,90 €

                            Didelis kišeninis peilis

                            Dviejų atspalvių dizaino Herbertz kišeninis peilis turi AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenis su mėlyna/juoda danga. Toks dizainas tęsiasi aliuminio rankenos korpuse. Aiškiai matomos nerūdijančio plieno plokštės ir įdėklai, kurie kartais išsikiša virš korpusų, sukuria tam spalvinį kontrastą. Kartu yra kišeninis segtukas.

                            Kaina 15,90 €

                             Didelis kišeninis peilis

                             Šis kišeninis Herbertz peilis siūlo įdomų medžiagų derinį su AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenimis, nerūdijančio plieno atramomis ir riešutmedžio rankenomis. Ašmenys yra su įspaustu dekoratyviniu motyvu. Plokštės, įskaitant įdėklą, diržo segtuką ir varžtines jungtis, padengtos apsaugine juoda danga ir užbaigia harmoningą bendrą vaizdą.

                             Kaina 24,50 €

                              Turistiniai peiliai

                              Su šiuo modeliu Herbertz siūlo tvirtą turistinį peilį su AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenimis kasdieniniam naudojimui. Rankena, pagaminta iš neslystančio plastiko-gumos derinio, užtikrina patikimą sukibimą dirbant. Kaip papildomas priedas rankenoje integruotas stiklo daužiklis. Kartu su peiliu yra plastikinis apvalkalas laikymui ir transportavimui.

                              Kaina 14,90 €

                               Mačetės - kirviai

                               Ši Herbertz mačetė yra galinga ir stabili. Ji pagaminta iš AISI 420 nerūdijančio plieno, kurio ašmenys paliekami kalto pavidalo. Rankenai iš abiejų pusių naudota vyšnios mediena, kuri dėl įdubimų ir pirštų apsaugos užtikrina saugų sukibimą dirbant. Komplekte yra tvirtas odinis apvalkalas ir ugnies starteris.

                               Kaina 57,90 €

                                Vidutinio dydžio kišeninis peilis

                                Su šia serija Herbertz siūlo plonus ir kompaktiškus kišeninius peilius iš nerūdijančio plieno medžioklės tema. Ašmenys, pagaminti iš išgaamžiško AISI 420 nerūdijančio plieno, dera su nerūdijančio plieno rankenos korpusu. Abu elementai puošti šerno motyvais. Integruotas įdėklo užraktas, skirtas pritvirtinti ašmenis darbo metu, kad peilis išliktų norimoje pozicijoje. Kartu su diržo segtuku.

                                Kaina 20,90 €

                                 Didelis kišeninis peilis

                                 Klasikinis Herbertz kišeninis peilis. AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys turi vinių įpjovą, kad būtų lengviau atidaryti peilį į darbinę padėtį. Patikrintas užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis vietoje. Rankena iš pakka medienos yra patogi laikyti. Nerūdijančio plieno diržo segtukas ir virvelės anga - papildomos šio kišeninio peilio savybės.

                                 Kaina 24,50 €

                                  Didelis kišeninis peilis

                                  Šis plonas Herbertz kišeninis peilis yra itin patogus naudoti. Satino apdaila yra pagaminta iš AISI 440 nerūdijančio plieno. Plokštės, slydimo jungtis, galinė spyruoklė ir rankenos korpusas iš kokobolo medienos yra dailiai apdailintos ir sudaro darnų vienetą.

                                  Kaina 35,90 €

                                   Didelis kišeninis peilis

                                   Šis klasikinis, elegantiškas Herbertz kišeninis peilis su funkcionaliu, plokščiu šlifavimu turi satino apdailos ašmenis, pagamintus iš aukštos kokybės AISI 440 nerūdijančio plieno. Atidarius ašmenis, peilio ašmenis patikimai užfiksuoja galinis užraktas. Tvarkingai prigludę nerūdijančio plieno atramos derinamos su rankenėlėmis iš alyvmedžio ir sudaro harmoningą bendrą vaizdą.

                                   Kaina 41,30 €

                                    Didelis kišeninis peilis

                                    Įspūdingos išvaizdos Herbertz kišeninis peilis. Iš dalies juodai padengtas AISI 420 nerūdijančio plieno peiliukas puoštas patraukliu raštu ir gali būti lengvai atidaromas su nykščiu iš abiejų pusių. Užrakinamas naudojant patikrintą įdėklo užrakto mechanizmą. Ergonomiškos formos rankeną su plastiko ir aliuminio intarpų deriniu patogu laikyti. Pagalvota ir apie praktišką diržo segtuką.

                                    Kaina 14,90 €

                                     Didelis kišeninis peilis

                                     Klasikinis Herbertz kišeninis peilis su puikiu medžioklės motyvu. Poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, turi įpjovas pirštams ir gėlių lazerinį graviravimą ant ricasso. Galinis užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis. Gėlių raštas tęsiasi metaliniuose ergonomiško dizaino rankenos atramose ir vizualiai dera su elnio motyvu ant plastikinių rankenų.

                                     Kaina 23,50 €

                                      Didelis kišeninis peilis

                                      Šis didelis Herbertz kišeninio peilis yra itin patogus naudoti. Dviejų atspalvių apdaila turi naudingus ašmenų griovelius galiniame trečdalyje ir yra atspari rūdijimui dėl naudojamo AISI 420 plieno. Įdėklo užraktas užtikrina, kad ašmenys būtų patikimai užfiksuoti vietoje. Didelio dydžio rankenos yra iš juodo, neslidaus plastiko ir žalio, tvirto plastiko. Jie sujungiami liejimo procese. Anga virvelei ir juodas nerūdijančio plieno kišeninis segtukas - papildomos peilio savybės.

                                      Kaina 21,90 €

                                       Didelis kišeninis peilis

                                       Tvirtas kišeninis peilis iš Herbertz. Ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio AISI 420, aukštos kokybės plieno. Rėmo užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Nerūdijančio plieno rankenos korpusas prisukamas ant raudonos spalvos anoduotų plokščių. Praktiškas kišeninis segtukas papildo įrangą.

                                       Kaina 22,50 €

                                        Medžiokliniai peiliai

                                        Masyvus Herbertz medžioklinis peilis turi 79 sluoksnių Damasko ašmenis su anglies plieno šerdimi ir kaltiniais nerūdijančio 3Cr13 plieno sluoksniais. Tvirtas atraminis elementas ir pirštų įdubimai užtikrina patikimumą peilio naudojimo metu. Tamsi pakka medinė rankena su Herbertz emblema dera su tamsiu peiliuku. Komplekte yra odinis diržo apvalkalas.

                                        Kaina 99,90 €

                                         Didelis kišeninis peilis

                                         Su šiuo modeliu Herbertz siūlo džentelmeniško stiliaus kišeninį peilį. Peilis pagamintas iš AISI 420 nerūdijančio plieno ir turi papildomą juodą dangą. G-10 yra derinamas su Pakka mediena rankeninos korpuse ir sujungtas, kad sudarytų darnų vienetą. Galinis užraktas suteikia reikiamą atramą dirbant.

                                         Kaina 27,90 €

                                          Vidutinio dydžio kišeninis peilis

                                          Nebrangus turisto įrankių komplektas. Maži, patogūs ir funkcionalūs stovyklavimo stalo įrankiai, pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno, telpa į bet kurią kuprinę ar iškylos ​​​​krepšelį. Rinkinys lengvai išardomas į dvi dalis ir be šakutės, peilio ir šaukšto yra ir kitų įrankių: kamščiatraukis, butelių atidarytuvas, skardinių atidarytuvas, yla. Rinkinys yra nailoniniame dėkle su diržo kilpa, kad būtų lengva ir patogu nešiotis.

                                          Kaina 14,50 €

                                           Kompasai

                                           Herbertz plokštelinis kompasas su krypties ieškikliu ir daugybe priedų: skysčiu slopinama, skaidri kapsulė su 360° padalomis, skaidri pagrindo plokštė darbui žemėlapyje, padidinamasis stiklas tiksliam žemėlapio skaitymui, specialus didinamasis stiklas, kad būtų lengviau nuskaityti mastelį, užapvalinti kraštai.

                                           Kaina 18,50 €

                                            Fiksuotos geležtės peiliai

                                            Su šiuo modeliu Herbertz pristato stebėtinai lengvą, tačiau tvirtą peilį, skirtą naudoti lauke. Juoda spalva padengtas peilis, pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 420, turi iš dalies dantytą kraštą gale. Didelio dydžio atraminis elementas užtikrina saugumą naudojimo metu. Pridedamas plastikinis dėklas transportavimui.

                                            Kaina 27,90 €

                                             Mačetės - kirviai

                                             Pagrindinis šio Herbertz didelio peilio-mačetės svoris yra priekyje, kaip būdinga bolo mačetėms. Aštriai šlifuoti AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys papuošti angomis. Šiek tiek išlenkta Tagayasan medinė rankena patogiai telpa rankoje. Parduodamas su juodu nailono apvalkalu.

                                             Kaina 58,00 €

                                              Didelis kišeninis peilis

                                              Kišeninio peilio formos ir medžiagos klasika. Herbertz kišeninis peilis turi labai funkcionalų, rakinamą kišeninio peilio ašmenį, pagamintą iš 440 C nerūdijančio plieno. Tarp nikelio sidabro jungiamųjų detalių yra tvarkingai sumontuoti mediniai dizaino elementai. Herbertz logotipas suteikia peiliui ypatingą išvaizdą.

                                              Kaina 49,00 €

                                               Didelis kišeninis peilis

                                               Stilingas kišeninis peilis. Nikelio sidabro detalės, su tamsaus medžio detalėmis ir dekoratyvinis Herbertz logotipas papildo vienas kitą ir sukuria patrauklią rankeną. Universalūs ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio, aukštos kokybės 440 C plieno, kurio Rockwell kietumas yra 58-59 HRC. Klasikinis užraktas užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje.

                                               Kaina 59,00 €

                                                Fiksuotos geležtės peiliai

                                                Šis netradicinis peilis iš Herbertz įtikina ašmenimis iš nerūdijančio, aukštos kokybės plieno AISI 420. Rankena pagaminta iš juodo juodmedžio ir užtikrina patikimą laikymą laisvoje ir darbinėje padėtyje. Praktiška dizaino dalis su iškylimu nykščiui, garantuoja greitą naudojimą, o įdėklo užraktas užtikrina, kad ašmenys būtų saugiai užfiksuoti. Virvelės anga rankenos gale leidžia prie peilio pritvirtinti karabiną.

                                                Kaina 25,00 €

                                                 Didelis kišeninis peilis

                                                 Gražaus ir funkcionalaus dizaino kišeninio peilio Herbertz Pakkaholz rankena įrėminta tarp nerūdijančio plieno detalių. Rakinami ašmenys, pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno bei yra universalūs.

                                                 Kaina 23,90 €

                                                  Didelis kišeninis peilis

                                                  Šis elegantiškas kišeninis peilis iš Herbertz tikrai patraukia akį. Titanu padengtas peilis yra pagamintas iš didelio našumo AISI 420 plieno - greitai ir lengvai pasukamas į darbinę padėtį, naudojant ašmenų mygtuką iš abiejų pusių. Rankenos užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Gražaus dizaino medinės rankenos detalės puošia rankeną, o titanu dengti nerūdijančio plieno ašmenys kartu sudaro funkcionalų kišeninį peilį. Titanu padengtas diržo segtukas užbaigia peilio dizainą.

                                                  Kaina 27,90 €

                                                   Didelis kišeninis peilis

                                                   Herbertz kišeninis peilis su nerūdijančio plieno, užrakinamais ašmenimis, pagamintais iš AISI 420 plieno, ir rankena  su integruotomis dviem papildomomis funkcijomis. Kitame gale yra butelių atidarytuvas. Tarp tvirtų, nerūdijančio plieno jungiamųjų detalių yra Pakka medžio rankena, kuri dėl šiek tiek suapvalintos formos puikiai laikosi rankoje.

                                                   Kaina 27,90 €

                                                    Turistiniai peiliai

                                                    Šio Herbertz peilio forma buvo sukurta pagal tradicines japoniškų šefo peilių formas. Turistinis peilis su vertinga Tagayasan medine sustiprina šį įspūdį. Ploni ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio 440A plieno ir medinė rankena kartu sudaro peilį, kuris yra idealus kompanionas bet kokiai veiklai lauke. Ašmenų užraktas užtikrina saugų darbą.

                                                    Kaina 35,00 €

                                                     Peilių galąstuvai

                                                     Herbertz peilių galąstuvas. Su šiuo įrankiu visada turėsite aštrų peilį dėl optimalaus galąstuvo kampo. Galąstuvas turi apsauginę juostą, kuri padeda apsisaugoti nuo traumų.

                                                     Kaina 22,90 €
                                                      Virtuvinis šefo peilis Herbertz Santoku 347317
                                                      Šiuo metu neturime

                                                      Virtuviniai peiliai

                                                      Herbertz Santoku yra virtuvinis šefo peilis. Tai reiškia, kad su juo galima pjaustyti žuvį, mėsą ir daržoves. Dvipusis peilis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Natūralaus medžio rankena užtikrina tinkamą rankų padėtį.

                                                      Nerekomenduojama plauti indaplovėje.

                                                      Kaina 31,00 €