Prekių sąrašas pagal prekės ženklą HERBERTZ

Fiksuotos geležtės peiliai

Puikus HERBERTZ "bowie" tipo peilis su dėklu

Kaina 45,80 €

  Fiksuotos geležtės peiliai

  Puikus Herbertz universalios paskirties peilis

  Kaina 49,50 €

   Medžiokliniai peiliai

   Puikus Herbertz medžioklinis peilis

   Kaina 43,80 €

    Fiksuotos geležtės peiliai

    Puikus"Bowie" Herbertz universalios paskirties peilis

    Kaina 35,00 €

     Medžiokliniai peiliai

     Puikus Herbertz medžioklinis peilis

     Kaina 54,90 €

      Daugiafunkcinės replės

      „Herbertz“ daugiafunkcinėse replėse yra paslėpta daug įvairių įrankių, kurie yra su titano danga ir jos turi patrauklią išvaizdą - medžio dangą. Įrankius sudaro: spyruoklinės adatinės replės su vielos pjaustyklėmis, peilio ašmenys ir įdėklo užrakto medžio pjūklas, atsuktuvas su butelių atidarytuvu, dildė, skardinių atidarytuvas su vielos nuėmimo įpjova, yla, kilpa ir Phillips atsuktuvas. Nerūdijančio plieno kišeninės replės ir nailoninis dėklas su diržo kilpa suteikia daugybę transportavimo galimybių.

      Kaina 49,00 €

       Didelis kišeninis peilis

       Šis Herbertz kišeninis peilis turi juodus dengtus ašmenis, pagamintus iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Įdėklo užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Ergonomiškos formos rankeną sudaro raudoni anoduoti nerūdijančio plieno įdėklai ir struktūriniai rankenos apvalkalai iš juodo plastiko. Juodas nerūdijančio plieno kišeninis segtukas ir į rankenos konstrukciją įsriegtas dirželis - papildo šį kišeninį peilį unikaliomis savybėmis.

       Kaina 14,90 €

        Didelis kišeninis peilis

        Pagrindinis šio galingo Herbertz kišeninio peilio akcentas neabejotinai yra skorpionas ant priekinės rankenos. Peilio rankena, kuri yra visiškai juoda,  iš anoduoto aliuminio ir tvirtą geležtė, pagaminta iš nerūdijančio plieno AISI 420, kurią galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščių kaiščių. Juoda ašmenų danga apsaugo ašmenis nuo korozijos. Įrangą papildo įdėklo užrakto ašmenų užraktas ir juodas diržo segtukas.

        Kaina 29,95 €

         Didelis kišeninis peilis

         Ant rankenos pavaizduotas logotipas rodo, kad tai tikras Herbertz kišeninis peilis. Ašmenys, pagaminti iš aukštos kokybės plieno 440, po atidarymo užrakinami galiniu užraktu. Ant rankenos yra žalvario plokštės, kokobolo apvalkalai ir nikelio sidabro atramos. Pirštų grioveliai užtikrina saugią rankų padėtį.

         Kaina 54,00 €

          Mėtymui skirti peiliai

          Herbertz peilis, skirtas mėtymui, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, yra 24 cm ilgio ir 5,5 mm storio. Į komplektą įeina nailoninis apvalkalas.

          Kaina 29,00 €

           Mėtymui skirti peiliai

           Herbertz peilių rinkinys, skirtas mėtymui, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Į komplektą įeina nailoninis apvalkalas.

           Kaina 27,00 €

            Didelis kišeninis peilis

            „Herbertz“ tvirtas kišeninis peilis su užraktu, kuris tvirtai užsifiksuoja sulenkus. Peilyje yra aliuminio rankenos korpusas su aukso spalvos dekoracijomis ir blizgus poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 420. Peilį galima greitai perkelti į darbinę padėtį dėl abiejose pusėse esančių nykščio smeigių. Nerūdijančio plieno diržo segtukas parduodamas kartu.

            Kaina 18,00 €

             Didelis kišeninis peilis

             Šis Herbertz kišeninis peilis sujungia modernų dizainą ir klasikines medžiagas. Iš nerūdijančio plieno AISI 420 pagamintas kišeninis peilis su satino apdaila ir vinies įpjova, atidarius, patikimai užfiksuojamas galinis užraktas. Plona rankena yra pagamintos iš gražiai dekoruotos Pakka medienos. Nerūdijančio plieno diržo segtukas yra komplekte.

             Kaina 29,00 €

              Didelis kišeninis peilis

              Šis kišeninis Herbertz peilis iš karto patraukia akį savo neįprastu dydžiu. Iš nerūdijančio plieno AISI 440 pagaminti ašmenys turi puikią dviejų atspalvių apdailą. Nykščio diskas, kurį prireikus galima lengvai išimti, leidžia išskleisti peilį viena ranka. Įdėklo užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Rankena suteikia pakankamai vietos net ir didžiausioms rankoms. Tip Up kišeninis diržo segtukas gali būti tvirtinamas kairėje arba dešinėje. Komplekte yra juodo nailono dėklas.

              Kaina 54,50 €

               Didelis kišeninis peilis

               Naudojant šį Herbertz kišeninį peilį, pirmiausia akį patraukia daugybė kaukolių. Plonas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, gali būti atidaromas ir patikimai užfiksuotas įdėklo užraktu. Rankena iš nerūdijančio plieno turi naudingą kišeninį segtuką.

               Kaina 29,90 €

                Didelis kišeninis peilis

                Dviejų atspalvių dizaino Herbertz kišeninis peilis turi AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenis su mėlyna/juoda danga. Toks dizainas tęsiasi aliuminio rankenos korpuse. Aiškiai matomos nerūdijančio plieno plokštės ir įdėklai, kurie kartais išsikiša virš korpusų, sukuria tam spalvinį kontrastą. Kartu yra kišeninis segtukas.

                Kaina 15,90 €

                 Didelis kišeninis peilis

                 Šis kišeninis Herbertz peilis siūlo įdomų medžiagų derinį su AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenimis, nerūdijančio plieno atramomis ir riešutmedžio rankenomis. Ašmenys yra su įspaustu dekoratyviniu motyvu. Plokštės, įskaitant įdėklą, diržo segtuką ir varžtines jungtis, padengtos apsaugine juoda danga ir užbaigia harmoningą bendrą vaizdą.

                 Kaina 24,50 €

                  Turistiniai peiliai

                  Su šiuo modeliu Herbertz siūlo tvirtą turistinį peilį su AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenimis kasdieniniam naudojimui. Rankena, pagaminta iš neslystančio plastiko-gumos derinio, užtikrina patikimą sukibimą dirbant. Kaip papildomas priedas rankenoje integruotas stiklo daužiklis. Kartu su peiliu yra plastikinis apvalkalas laikymui ir transportavimui.

                  Kaina 14,90 €

                   Mačetės - kirviai

                   Ši Herbertz mačetė yra galinga ir stabili. Ji pagaminta iš AISI 420 nerūdijančio plieno, kurio ašmenys paliekami kalto pavidalo. Rankenai iš abiejų pusių naudota vyšnios mediena, kuri dėl įdubimų ir pirštų apsaugos užtikrina saugų sukibimą dirbant. Komplekte yra tvirtas odinis apvalkalas ir ugnies starteris.

                   Kaina 57,90 €

                    Vidutinio dydžio kišeninis peilis

                    Su šia serija Herbertz siūlo plonus ir kompaktiškus kišeninius peilius iš nerūdijančio plieno medžioklės tema. Ašmenys, pagaminti iš išgaamžiško AISI 420 nerūdijančio plieno, dera su nerūdijančio plieno rankenos korpusu. Abu elementai puošti šerno motyvais. Integruotas įdėklo užraktas, skirtas pritvirtinti ašmenis darbo metu, kad peilis išliktų norimoje pozicijoje. Kartu su diržo segtuku.

                    Kaina 20,90 €

                     Didelis kišeninis peilis

                     Klasikinis Herbertz kišeninis peilis. AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys turi vinių įpjovą, kad būtų lengviau atidaryti peilį į darbinę padėtį. Patikrintas užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis vietoje. Rankena iš pakka medienos yra patogi laikyti. Nerūdijančio plieno diržo segtukas ir virvelės anga - papildomos šio kišeninio peilio savybės.

                     Kaina 24,50 €

                      Didelis kišeninis peilis

                      Šis plonas Herbertz kišeninis peilis yra itin patogus naudoti. Satino apdaila yra pagaminta iš AISI 440 nerūdijančio plieno. Plokštės, slydimo jungtis, galinė spyruoklė ir rankenos korpusas iš kokobolo medienos yra dailiai apdailintos ir sudaro darnų vienetą.

                      Kaina 35,90 €

                       Didelis kišeninis peilis

                       Šis klasikinis, elegantiškas Herbertz kišeninis peilis su funkcionaliu, plokščiu šlifavimu turi satino apdailos ašmenis, pagamintus iš aukštos kokybės AISI 440 nerūdijančio plieno. Atidarius ašmenis, peilio ašmenis patikimai užfiksuoja galinis užraktas. Tvarkingai prigludę nerūdijančio plieno atramos derinamos su rankenėlėmis iš alyvmedžio ir sudaro harmoningą bendrą vaizdą.

                       Kaina 41,30 €

                        Didelis kišeninis peilis

                        Klasikinis Herbertz kišeninis peilis su puikiu medžioklės motyvu. Poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno, turi įpjovas pirštams ir gėlių lazerinį graviravimą ant ricasso. Galinis užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis. Gėlių raštas tęsiasi metaliniuose ergonomiško dizaino rankenos atramose ir vizualiai dera su elnio motyvu ant plastikinių rankenų.

                        Kaina 23,50 €

                         Medžiokliniai peiliai

                         Masyvus Herbertz medžioklinis peilis turi 79 sluoksnių Damasko ašmenis su anglies plieno šerdimi ir kaltiniais nerūdijančio 3Cr13 plieno sluoksniais. Tvirtas atraminis elementas ir pirštų įdubimai užtikrina patikimumą peilio naudojimo metu. Tamsi pakka medinė rankena su Herbertz emblema dera su tamsiu peiliuku. Komplekte yra odinis diržo apvalkalas.

                         Kaina 99,90 €

                          Didelis kišeninis peilis

                          Su šiuo modeliu Herbertz siūlo džentelmeniško stiliaus kišeninį peilį. Peilis pagamintas iš AISI 420 nerūdijančio plieno ir turi papildomą juodą dangą. G-10 yra derinamas su Pakka mediena rankeninos korpuse ir sujungtas, kad sudarytų darnų vienetą. Galinis užraktas suteikia reikiamą atramą dirbant.

                          Kaina 27,90 €

                           Vidutinio dydžio kišeninis peilis

                           Nebrangus turisto įrankių komplektas. Maži, patogūs ir funkcionalūs stovyklavimo stalo įrankiai, pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno, telpa į bet kurią kuprinę ar iškylos ​​​​krepšelį. Rinkinys lengvai išardomas į dvi dalis ir be šakutės, peilio ir šaukšto yra ir kitų įrankių: kamščiatraukis, butelių atidarytuvas, skardinių atidarytuvas, yla. Rinkinys yra nailoniniame dėkle su diržo kilpa, kad būtų lengva ir patogu nešiotis.

                           Kaina 14,50 €

                            Fiksuotos geležtės peiliai

                            Su šiuo modeliu Herbertz pristato stebėtinai lengvą, tačiau tvirtą peilį, skirtą naudoti lauke. Juoda spalva padengtas peilis, pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 420, turi iš dalies dantytą kraštą gale. Didelio dydžio atraminis elementas užtikrina saugumą naudojimo metu. Pridedamas plastikinis dėklas transportavimui.

                            Kaina 27,90 €

                             Mačetės - kirviai

                             Pagrindinis šio Herbertz didelio peilio-mačetės svoris yra priekyje, kaip būdinga bolo mačetėms. Aštriai šlifuoti AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenys papuošti angomis. Šiek tiek išlenkta Tagayasan medinė rankena patogiai telpa rankoje. Parduodamas su juodu nailono apvalkalu.

                             Kaina 58,00 €

                              Didelis kišeninis peilis

                              Kišeninio peilio formos ir medžiagos klasika. Herbertz kišeninis peilis turi labai funkcionalų, rakinamą kišeninio peilio ašmenį, pagamintą iš 440 C nerūdijančio plieno. Tarp nikelio sidabro jungiamųjų detalių yra tvarkingai sumontuoti mediniai dizaino elementai. Herbertz logotipas suteikia peiliui ypatingą išvaizdą.

                              Kaina 49,00 €

                               Didelis kišeninis peilis

                               Stilingas kišeninis peilis. Nikelio sidabro detalės, su tamsaus medžio detalėmis ir dekoratyvinis Herbertz logotipas papildo vienas kitą ir sukuria patrauklią rankeną. Universalūs ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio, aukštos kokybės 440 C plieno, kurio Rockwell kietumas yra 58-59 HRC. Klasikinis užraktas užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje.

                               Kaina 59,00 €

                                Fiksuotos geležtės peiliai

                                Šis netradicinis peilis iš Herbertz įtikina ašmenimis iš nerūdijančio, aukštos kokybės plieno AISI 420. Rankena pagaminta iš juodo juodmedžio ir užtikrina patikimą laikymą laisvoje ir darbinėje padėtyje. Praktiška dizaino dalis su iškylimu nykščiui, garantuoja greitą naudojimą, o įdėklo užraktas užtikrina, kad ašmenys būtų saugiai užfiksuoti. Virvelės anga rankenos gale leidžia prie peilio pritvirtinti karabiną.

                                Kaina 25,00 €

                                 Didelis kišeninis peilis

                                 Gražaus ir funkcionalaus dizaino kišeninio peilio Herbertz Pakkaholz rankena įrėminta tarp nerūdijančio plieno detalių. Rakinami ašmenys, pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno bei yra universalūs.

                                 Kaina 23,90 €

                                  Didelis kišeninis peilis

                                  Šis elegantiškas kišeninis peilis iš Herbertz tikrai patraukia akį. Titanu padengtas peilis yra pagamintas iš didelio našumo AISI 420 plieno - greitai ir lengvai pasukamas į darbinę padėtį, naudojant ašmenų mygtuką iš abiejų pusių. Rankenos užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Gražaus dizaino medinės rankenos detalės puošia rankeną, o titanu dengti nerūdijančio plieno ašmenys kartu sudaro funkcionalų kišeninį peilį. Titanu padengtas diržo segtukas užbaigia peilio dizainą.

                                  Kaina 27,90 €

                                   Didelis kišeninis peilis

                                   Herbertz kišeninis peilis su nerūdijančio plieno, užrakinamais ašmenimis, pagamintais iš AISI 420 plieno, ir rankena  su integruotomis dviem papildomomis funkcijomis. Kitame gale yra butelių atidarytuvas. Tarp tvirtų, nerūdijančio plieno jungiamųjų detalių yra Pakka medžio rankena, kuri dėl šiek tiek suapvalintos formos puikiai laikosi rankoje.

                                   Kaina 27,90 €

                                    Turistiniai peiliai

                                    Šio Herbertz peilio forma buvo sukurta pagal tradicines japoniškų šefo peilių formas. Turistinis peilis su vertinga Tagayasan medine sustiprina šį įspūdį. Ploni ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio 440A plieno ir medinė rankena kartu sudaro peilį, kuris yra idealus kompanionas bet kokiai veiklai lauke. Ašmenų užraktas užtikrina saugų darbą.

                                    Kaina 35,00 €

                                     Peilių galąstuvai

                                     Herbertz peilių galąstuvas. Su šiuo įrankiu visada turėsite aštrų peilį dėl optimalaus galąstuvo kampo. Galąstuvas turi apsauginę juostą, kuri padeda apsisaugoti nuo traumų.

                                     Kaina 22,90 €

                                      Didelis kišeninis peilis

                                      Šis Herbertz kišeninis peilis turi nerūdijančio plieno ašmenis pagamintus iš AISI 440 plieno. Ašmenis galima lengvai perkelti į darbinę padėtį, kurioje jis patikimai užfiksuotas patikrintu, galinio užrakto mechanizmu. Ergonomiškoje, dykumą primenančios išvaizdos rankenoje yra rankenos apvalkalai, pagaminti iš struktūrinio G10. Daugybė skylių ne tik gerai atrodo, bet ir sumažina bendrą svorį. Praktiškas, pilkas segtukas diržui, pagamintas iš nerūdijančio plieno, papildo peilio nešiojimosi galimybes.

                                      Kaina 39,90 €

                                       Didelis kišeninis peilis

                                       Išskirtinio dizaino Herbertz kišeninis peilis turi ašmenis iš nerūdijančio plieno, dengto AISI 420. Kišeninio peilio rankena yra iš aliuminio, kuris atspindi trimatį suprojektuotą bambuko paviršių. Be patrauklaus dizaino, paviršiaus struktūra taip pat užtikrina tvirtą rankos ir peilio sukibimą dirbant. Ašmenims užfiksuoti naudojamas įdėklo užraktas rankenos viduje. Prie peilio pritvirtintas segtukas diržui.

                                       Kaina 18,90 €

                                        Didelis kišeninis peilis

                                        Šis neįprasto dizaino Herbertz kišeninis peilis turi nerūdijančio plieno ašmenis, pagamintus iš AISI 420 plieno. Įdėklo užraktas užfiksuoja ašmenis atviroje padėtyje. Aliuminio rankena turi 3D įspaudą su vilko motyvu priekyje. Nerūdijančio plieno segtukas diržui ir anga virvelei yra šį peilį papildančios savybės.

                                        Kaina 24,50 €

                                         Didelis kišeninis peilis

                                         Klasikinis Herbertz kišeninis peilis su puikiu šernų medžioklės motyvu. Poliruotas peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio AISI 420 plieno turi patogius graviravimus pirštams ir yra akį pritraukiančio dizaino. Galinis užraktas patikimai užfiksuoja ašmenis. Gėlių raštas tęsiasi metaliniuose ergonomiško dizaino rankenos atramose ir vizualiai dera su šerno motyvu ant plastikinių rankenos dalių.

                                         Kaina 22,50 €

                                          Didelis kišeninis peilis

                                          Klasikinis kišeninis peilis kasdieniam naudojimui! Patrauklaus dizaino šio Herbertz kišeninio peilio rankena įrėminta dekoratyviomis štampuoto cinko detalėmis, sujungtomis su plastikiniais įdėklais, kuriuose pavaizduotas elnio motyvas. AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenis lengva atidaryti ir pritvirtinti stipria galine spyruokle.

                                          Kaina 27,90 €

                                           Didelis kišeninis peilis

                                           Neįprastas Herbertz kišeninis peilis. Iš nerūdijančio AISI 420 plieno pagaminti satino apdailos ašmenys yra iš dalies dantyti ir užfiksuoti įdėklo užrakto mechanizmu. Rankena padengta aliuminio rankenos apvalkalu, vaizduojančiu kibernetinį skeletą. Nerūdijančio plieno diržo segtukas yra papildoma šio kišeninio peilio savybė.

                                           Kaina 20,90 €

                                            Didelis kišeninis peilis

                                            Kišeninis Herbertz peilis ypač traukia akį savo dizainu - 3D danga, primenanti roplių odą. Iš nerūdijančio AISI 420 plieno pagaminti kišeninio peilio ašmenys yra su įdubimais nykščiams iš abiejų pusių, ir yra patikimai užfiksuojami atviroje padėtyje įdėklo užraktu. Juodas segtukas diržui ir anga virvelei yra papildomos kišeninio peilio savybės.

                                            Kaina 20,90 €

                                             Didelis kišeninis peilis

                                             Kišeninis peilis pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 420, šis Herbertz kišeninis peilis pritraukia dėmesį savo įmantriu dizainu. Atidarius peilį su nykščiais, iš abiejų pusių, ašmenis patikimai užfiksuoja įdėklo fiksavimo mechanizmas. Segtukas diržui yra papildoma šio kišeninio peilio savybė.

                                             Kaina 21,60 €

                                              Didelis kišeninis peilis

                                              Modernus kišeninis peilis iš Herbertz. Iš nerūdijančio plieno D2 pagamintą ploną geležtę galima lengvai perkelti į darbinę padėtį su nykščiais iš abiejų pusių. Patikrintas įdėklo užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis. CNC apdirbtuose rankenos elementuose yra keletas proveržių, siekiant sumažinti bendrą svorį. Anga virvelei ir juodas segtukas diržui suteikia daugybę tvirtinimo galimybių.

                                              Kaina 43,00 €

                                               Didelis kišeninis peilis

                                               Šis dailus kišeninis Herbertz peilis turi du skirtingus ašmenis, pagamintus iš patikrinto AISI 420 plieno. Stipri galinė spyruoklė patikimai išlaiko peilius darbinėje padėtyje.

                                               Kaina 20,90 €

                                                Didelis kišeninis peilis

                                                Šis gražus kišeninis Herbertz peilis turi satino apdailos ašmenis, pagamintus iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Galinis užrakto mechanizmas užtikrina patikimą fiksavimą. Tvarkingai pritaikyti Pakkaholz rankenos apvalkalai suteikia ergonomiško dizaino rankenai puikią išvaizdą. Anga virvelei suteikia papildomą savybę kišeniniam peiliukui.

                                                Kaina 28,00 €

                                                 Medžiokliniai peiliai

                                                 Šis ypatingai pasiteisinęs kovinis peilis tarnauja kaip lauko peilis Austrijos ginkluotosioms pajėgoms. Fosfato spyruoklinio plieno ašmenys yra ypač naudingi dėl savo optimalios formos. Juoda rankena su kilpa dirželiui yra pagaminta iš nesunaikinamo polimerinio plastiko. Apsauga taip pat gali būti naudojama kaip butelių atidarytuvas. Polimeriniame apvalkale yra suspaudžiama spyruoklė, kad peilis būtų tvirtai ir patikimai įdėtas į apvalkalą. Šis modelis yra su lygiais ašmenimis.

                                                 Kaina 56,00 €

                                                  Mačetės - kirviai

                                                  Mačetė (150725) yra profesionali vokiečių kompanijos Herbertz Solingen mačetė. Sukurta sunkiam ir ilgalaikiam darbui. Mačetė patikimai tarnaus tiek nelygioje vietovėje, tiek kasdieniniame naudojime. Ašmenys pagaminti iš poliruoto plieno, padengti juodu anti-glare ir antikoroziniu sluoksniu juodos spalvos. Jie yra tvirti, patvarūs ir atsparūs mechaniniams pažeidimams. Mačetė turi vienodą lygų kraštą – lygūs ir nenupjauti ašmenys su puikiais pjovimo parametrais yra lengvai pagaląsti.

                                                  Kaina 58,00 €

                                                   Mačetės - kirviai

                                                   Herbertz mačetė (150736) yra funkcionalus įrankis, skirtas tiek lauko darbams (pvz. naudingas išgyvenimo stovykloje ar stovyklavimo metu), tiek kasdieniniam naudojimui sode. Jis pasižymi estetišku dizainu ir gera medžiagų kokybe. Mačetės ašmenys buvo pagaminti iš nerūdijančio plieno, atsparaus mechaniniams pažeidimams ir korozijai, tvirti ir patvarūs. Jie padengtas juoda neatspindinčia danga, kuri sustiprina ir padidina apsaugą nuo rūdžių.

                                                   Kaina 67,00 €

                                                    Fiksuotos geležtės peiliai

                                                    Herbertz fiksuotos geležtės peilis su puikiu kainos ir kokybės santykiu. Juodai padengti peilio ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio AISI 420 plieno, turi praktiškus dantytus ašmenis. Ergonomiškos formos plastikinėje rankenoje yra atraminis elementas, kuris patikimai apsaugo nuo rankos nuslydimo į ašmenis. Pridedamas juodas plastikinis apvalkalas su įvairiomis tvirtinimo galimybėmis.

                                                    Kaina 28,00 €

                                                     Maži kišeniniai peiliai

                                                     Šis klasikinis elegantiškas Herbertz kišeninis peilis su funkcionaliu plokščiu šlifavimu turi satino apdailos ašmenis, pagamintus iš aukštos kokybės 440 nerūdijančio plieno. Atidarius ašmenis, juos patikimai užfiksuoja galinis užraktas. Tvarkingai prigludusios, nerūdijančio plieno atramos derinamos su juodmedžio rankena ir sudaro harmoningą bendrą vaizdą.

                                                     Kaina 27,50 €

                                                      Maži kišeniniai peiliai

                                                      Šis klasikinis elegantiškas Herbertz kišeninis peilis su funkcionaliu plokščiu šlifavimu turi satino apdailos ašmenis, pagamintus iš aukštos kokybės 440 nerūdijančio plieno. Atidarius ašmenis, juos patikimai užfiksuoja galinis užraktas. Tvarkingai prigludusios, nerūdijančio plieno atramos derinamos su alyvmedžio rankena ir sudaro harmoningą bendrą vaizdą.

                                                      Kaina 27,50 €

                                                       Kompasai

                                                       Plokštelė ir guolio kompasas su permatoma kapsule. 360 laipsnių kompaso padalijimas, skaidri pagrindo plokštė, užapvalinti kraštai. Kompaso pagrindo plokštė 5,5 x 8,5 cm. Parduodamas kartu su nailonine virvele patogiam transportavimui.

                                                       Kaina 13,50 €

                                                        Kompasai

                                                        Plokštelė ir guolio kompasas su permatoma kapsule. 360 laipsnių kompaso padalijimas, skaidri pagrindo plokštė, užapvalinti kraštai. Kompaso pagrindo plokštė 6,5 x 9,6 cm. Kompase yra veidrodis.

                                                        Kaina 13,50 €

                                                         Filtruoti pagal

                                                         Kategorijos
                                                         Kaina
                                                         Filtruoti