Prekių sąrašas pagal prekės ženklą CJH

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Herbertz CJH serijos kišeninis peilis turi juodai dengtą geležtę, pagamintą iš nerūdijančio AISI 420 plieno, ir turi praktišką dalinai dantyką geležtę. Dvipusės nykščio smeigės leidžia atidaryti kišeninio peilio ašmenis tik viena ranka. Kišeninio peilio ašmenys patikimai užfiksuojami naudojant įdėklo užrakto mechanizmą. Ergonomiškos formos rankena saugiai jaučiasi rankoje dėl ryškių pirštų griovelių.

Kaina 19,95 €

  Vidutinio dydžio kišeninis peilis

  Šis Herbertz CJH serijos kišeninis peilis turi juodai dengtą kritimo taško ašmenį, pagamintą iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Abiejose pusėse esančių nykščio smeigių dėka kišeninio peilio ašmenis galima lengvai atidaryti tik viena ranka. Patikimas kišeninio peilio įdėklo užraktas užtikrina peilį darbinėje padėtyje. Rankena yra pagamintaiš juodo ABS plastiko, o priekinė dalis turi gražią medienos apdailą ir kamufliažinę išvaizdą. Juodas kišeninis segtukas diržui galinėje dalyje papildo peilio funkcijas.

  Kaina 19,95 €

   Maži kišeniniai peiliai

   Dėl savo kompaktiškų matmenų šis Herbertz CJH serijos kišeninis peilis yra idealus kompanionas keliaujant tiek jūsų kuprinėje, tiek rankinėje ar tiesiog kelnių kišenėje. Satino apdailos kišeninio peilio ašmenys yra pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno ir gali būti lengvai atidaromi. Sidabrinės rankena, kurioje ryškiai atkartojami vilko motyvai, taip pat pagaminti iš plieno. Kišeninis peilis turi kilpą diržui.

   Kaina 10,95 €

    Filtruoti pagal

    Kategorijos
    Kaina
    Filtruoti