Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą JackWolfskin

Prekiaujame Jack Wolfskin laisvalaikio rūbais, avalyne ir turistine įranga  ✓ Saugus pirkimas internetu.  Jack Wolfskin  ➽ Platus pasirinkimas  ✓ 

“Jack Wolfskin” yra gerai žinoma Vokietijos bendrovė gaminanti turizmui ir aktyviam poilsiui gamtoje skirtus drabužius, avalynę ir įrangą. Įmonė buvo įkurta ne taip seniai, tik prieš 39 metus (1981 m.). Norėdami patekti į šiuolaikinę rinką, turite būti labai tikri savo sugebėjimais, kai daugelis konkurentų turi 100 - tą metų siekiančias tradicijas ir istoriją. Ir ne tik išlikti, bet ir tapti vienu iš rinkos lyderių. Remiantis daugybe apklausų ir pačios įmonės pripažinimu, dabar “Jack Wolfskin” yra vienas didžiausių kokybiškų turizmo, aktyvaus poilsio ir laisvalaikio prekių tiekėjų pasaulinėje rinkoje. Šiuo metu įmonės gaminiuose yra ne tik turistinė įranga ir reikmenys: drabužiai, batai, kuprinės, miegmaišiai ir kt., bet ir daugybė kasdieniniam naudojimui skirtų gaminių. Būtent toks dėmesys visiškai skirtingoms rinkoms daro „Jack Wolfskin“ prekės ženklą beprotiškai populiarų visame pasaulyje.

Iš pat pradžių "Jack Wolfskin"  įrangos ir drabužių plėtros strategija buvo skirta plačiam vartotojų ratui. Iš dallies, dėl šios priežasties, prekės ženklas yra toks paklausus ir populiarus ne tik tarp prisiekusių turistų ir keliautojų bet ir tarp įvairių rūšių ekstremalių sporto šakų mėgėjų.

„Jack Wolfskin“ asortimentas yra plėtojamas šiomis kryptimis:

 • Alpinizmas ir kalnų turizmas
 • Turizmas pėsčiomis ir žygiai
 • Aktyvus ėjimas (pasivaikščiojimai) pėsčiomis
 • Kelionės

Taigi, „Jack Wolfskin“  siūlo įrangą ir drabužius, skirtus ir kasdieniam naudojimui ir kelionėms, taip pat tinkamus kalnų turizmui, slidinėjimui ir net alpinizmui. Be to, „Jack Wolfskin“ siūlo vieną iš plačiausių vaikiškų drabužių asortimentą skirtą laukui.

Visada aukšta kokybė, puikus dizainas, funkcionalumas ir technologiškumas - štai kuo  „Jack Wolfskin“ žavi savo klientus.

Išdidūs „Vilkai“ savo produkcijoje naudoja pačių sukurtas membranines medžiagas, įmonė nenaudoja gerai žinomų membraninių medžiagų iš „Gore-Tex“ ar „Event“ ...

 „Jack Wolfskin“ turi nuosavas technologijas. Visų pirma, „Jack Wolfskin“ gaminiuose aktyviai naudojama membraninė medžiaga „Texapore“. Kaip ir „Gore-Tex“, „Texapore“ turi keletą skirtingų variantų, kurie pasižymi skirtingomis savybėmis, aukščiausias atsparumas vandeniui yra 20 000 mm. „Texapore SoftShell“, be įprastų „Texapore“ savybių turi ir ypatingą minkštumą bei elastingumą.

Siekdami maksimalaus aprangos elementų efektyvumo ir lengvumo, „Jack Wolfskin“ dizaineriai derina įvairių rūšių „Texapore“ medžiagas, kurios kiekvienai kūno daliai, atsižvelgiant į apkrovą, leidžia gauti optimalų šilumos, oro ar apsaugos kiekį. Labiausiai išorinės aplinkos veikiamose striukės vietose –pečių ir šonų srityse naudojama sutvirtintTexapore“ medžiaga, o ypač kvėpuojanti - „Texapore Air“ dengia likusią dalį, leisdama striukei puikiai „kvėpuoti“.

„Jack Wolfskin“ flisiniai gaminiai yra pažymėti etiketėmis „Nanuk 100“ arba „Nanuk 200“, panašiai kaip „Polartec“. Medžiagos kokybė nėra prastesnė nei gerai žinomo gamintojo. Tikriausiai todėl, kad „Nanuk“ medžiagos yra pagamintos iš to paties „DuPont“ pluošto.

JackWolfskin kompanija turi daugybę skirtingų,įvairių sričių patentų.

„Jack Wolfskin“ ekologiškumas - Bluesign“ logotipas

„Jack Wolfskin“ yra „Fair Wear Foundation“ narys ir „bluesign®“ sistemos partneris.

„Bluesign“ yra griežtas kokybės standartas, reikalaujantis, kad gamintojas gerbtų aplinką, išteklius ir žmonių sveikatą. Jau keletą metų Europos gamintojai linkę pereiti prie ekologiškų medžiagų ir gamybos procesų. Tai taip pat taikoma tekstilės gaminių, įskaitant aukštos kokybės turistinę įrangą, siuvimui lengvojoje pramonėje, taip pat slidinėjimo ir alpinizmo įrangos gamyboje.

„Bluesign“ standartas buvo sukurtas 2000 m. Šveicarijoje tekstilės gamintojams. „Bluesign“ ženklo buvimas rodo, kad produktai yra pagaminti iš ekologiškos medžiagos, laikantis aukščiausių techninių standartų.

Be to, nuo 2012 m. kompanija „Jack Wolfskin“ tapo iniciatyvos ”Zero Discharge of Hazardous Chemicals“ (nulinio pavojingų cheminių medžiagų išmetimo į aplinką) nariu.

Šiandien „Jack Wolfskin“ yra patrauklus prekės ženklas turintis unikalią istoriją ir daugybę ateities planų. Kokybiškas gaminys yra „Jack Wolfskin“  prekės ženklo širdis.

Misija - ir toliau tobulinti jį ir įkvėpti savo klientus naujovėms. “Tik tada, kai išlaikysime savo pažadą suvienyti funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir šiuolaikišką dizainą taip, kad jis puikiai atitiktų klientų poreikius, galėsime būti pilnai patenkinti savo darbu.” („Jack Wolfskin“ komanda)

Funkcionali ir kokybiška „Jack Wolfskin“ apranga puikiai patvirtiną temą „Lauke kaip namuose“, primena puikius potyrius ir fantastiškas akimirkas praleistas gamtoje ar tiesog gryname ore, nes paprasčiausiai su „Jack Wolfskin“ lauke (ar kad ir kur bebūtum) visada jautiesi lyg namuose!!!

Laisvalaikio batai

Vyriški laisvalaikio batai yra aukščiausios kokybės alyvuota nubuko oda ir metalo kabliukai bei kilpos suteikia prabangią retro stiliaus išvaizdą. Kad būtų optimalus mikroklimatas bato viduje ir pėda kuo mažiau prakaituotų pamušalas pagamintas iš odos ir membraninio kvėpuojanąio audinio TEXAPORE.

Bazinė kaina 169,95 € Kaina 118,97 €
 • −30%

Turistiniai batai

Batai vyriški JACK WOLFSKIN  VOJO HIKE  TEXAPORE Jack Wolfskin

Bazinė kaina 94,95 € Kaina 66,47 €
 • −30%

Kuprinės

Nesvarbu, ar jūs einate į biurą ar leidžiate savaitgalį mieste, įsidėkite planšetinį kompiuterį, ar einate apsipirkti su "DAYTON". Ši didelės talpos kuprinė turi daugybę skyrių ir kišenių jūsų daiktams.

Black #2002482-6000

Bazinė kaina 64,95 € Kaina 45,47 €
 • −30%

Kepurės su snapeliu

Beisbolo Kepurė suaugusiems JACK WOLFSKIN ADVENTURE

Mėlynos spalvos  Jack Wolfskin

Kaina 17,95 €

  Vasarinės striukės vyrams

  Vyriška striukė JACK WOLFSKIN Nesvarbu, ar esate miesto kelionėje, ar pėsčiomis namuose ar kasdien vaikščiodami arti namų,  "AMBER ROAD" vyriška striukė yra geras pasirinkimas.

  Bazinė kaina 109,95 € Kaina 76,97 €
  • −30%

  Vasarinės striukės vyrams

  Vyriška striukė JACK WOLFSKIN Nepriklausomai nuo to, ar esate miesto kelionėje, nugramzdinėję pėsčiomis ar kasdien vaikščiodami arti namų, "AMBER ROAD" vyriška striukė yra geras pasirinkimas . Lengva striukė yra neįtikėtinai patogi dėvėti.

  Bazinė kaina 109,95 € Kaina 76,97 €
  • −30%

  Vasarinės striukės vyrams

  Su ARROYO vyriška striuke nesvarbu, koks yra oras. Tai yra paprastas, švelnus švarkelis, kuris siūlo tipišką "TEXAPORE" oro apsaugą ir komfortą. "SMOOTHLIGHT" išorinis audinys yra labai minkštas ir elastingas. Tai reiškia, kad jūs galite mėgautis  komfortu

  Bazinė kaina 139,95 € Kaina 97,97 €
  • −30%

  Vasarinės striukės vyrams

  Vyriška striukė JACK WOLFSKIN ARROYO Su ARROYO striuke nesvarbu, koks yra oras. Tai yra paprastas, švelnus švarkelis, kuris siūlo tipišką "TEXAPORE" oro apsaugą ir komfortą. "SMOOTHLIGHT" išorinis audinys yra labai minkštas ir elastingas. Tai reiškia, kad jūs galite mėgautis  komfortu.

  Bazinė kaina 139,95 € Kaina 97,97 €
  • −30%

  Striukės vyrams

  Vyriška striukė JACK WOLFSKIN CLUODBURST yra viena iš lengviausių "TEXAPORE" kolekcijos striukių vyrams. Atspari vandeniui ir vėjui, kvėpuojanti, šiek tiek prailginta.

  Bazinė kaina 119,95 € Kaina 83,97 €
  • −30%

  Vasarinės striukės vyrams

  "CLOUDBURST" yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE"  vyriškų striukių. Atsparus vandeniui, atspari vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta.

  Bazinė kaina 119,95 € Kaina 83,97 €
  • −30%

  Vasarinės striukės vyrams

  "CLOUDBURST" yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE" vyriškų striukių. Atspari vandeniui,  vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta.

  Bazinė kaina 119,95 € Kaina 83,97 €
  • −30%

  Vasarinės striukės vyrams

  "CLOUDBURST" yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE"  vyriškų striukių. Atspari vandeniui,  vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta. Ypatybė yra ryškios spalvos membrana.

  Bazinė kaina 159,95 € Kaina 111,97 €
  • −30%

  Striukės vyrams

  Vyriška striukė JACK WOLFSKIN COLOURBURST yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE" vyriškų striukių. Atspari vandeniui,  vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta, su ryškios spalvos membrana viduje.

  Bazinė kaina 159,95 € Kaina 111,97 €
  • −30%

  Vasarinės striukės vyrams

  Vyriška striukė" SIERRA TRAIL"  lengva, kvėpuojanti. Pagaminta iš minkšto, lengvo, perdirbto audinio, kuris yra 100% atsparus vandeniui ir vėjui, ir itin kvėpuojantis. SIERRA TRAIL vyriška striukė idealiai tinka lauko sąlygoms švelnesniu oru.

  Bazinė kaina 219,95 € Kaina 153,97 €
  • −30%

  Striukės vyrams

  Vyriška žieminė striukė JACK WOLFSKIN  BRIDGEPORT - stilinga, prailginta striukė, tinkanti net vykstant į darbą biure, o ilgesnis jos stilius reiškia, kad po ja galima dėvėti kostiumo švarką.

  Bazinė kaina 249,95 € Kaina 174,97 €
  • −30%

  Striukės vyrams

  Vyriškos striukės JACK WOLFSKIN  FREEMONT koncepcija buvo įkvėpta striukių, kurias paprastai naudoja tyrinėtojai ir archeologai lauke. Ši tvirta, vėjui ir vandeniui atspari striukė skirta žmonėms, kurie nuolat keliauja. 

  Bazinė kaina 199,95 € Kaina 139,97 €
  • −30%

  Vasarinės striukės vyrams

  Jack Wolfskin CAMIO ROAD Vyriška striukė turi stilingą pakeltą apykaklę, patogi devėti kasdien. Vyriškos striukės "FUNCTION 65" audinys sudarytas iš sintetinių pluoštų ir organinės medvilnės, jis sujungia komfortą su maloniu atsparumu. Tai taip pat reiškia, kad galite būti apsaugoti nuo lietaus  ir vėjuoto oro. Švarkelyje yra keturios kišenės.

  Bazinė kaina 129,95 € Kaina 90,97 €
  • −30%

  Striukės vyrams

  JACK WOLFSKIN Henderson Men's Parka yra labai lengva, vėjui atspari "parka" tipo striukė, skirta kelionėms ir kasdieniam dėvėjimui. Lengvai keliaukite su JACK WOLFSKIN Henderson Parka!

  Bazinė kaina 219,95 € Kaina 153,97 €
  • −30%

  Striukės vyrams

  Pasaulis yra Jūsų namai ir kol apžiūrinėjate miesto įžymias vietas ar tiesiog medžiojate puikius viešbučių pasiūlymus nakvynei Jack Wolfskin Douglas Parka suteikia Jums reikiamą apsaugą nuo kaprizingų oro sąlygų. Neprapučiamas ir vandeniui atsparus FUNCTION 65 audinys turi vaškuotą apdailą, kuri laikui bėgant sukuria savo individualią patiną – tai liudija apie visus kartu patirtus nuotykius.

  Bazinė kaina 229,95 € Kaina 160,97 €
  • −30%

  Striukės vyrams

  Jack Wolfskin Jasper Flex Men yra neprapučiama, vandeniui atspari, kvėpuojanti vyriška striukė, skirta žygiams esant nepalankioms oro sąlygoms: pilkas dangus, didelis debesuotumas, šlapi takai – puikus oras žygiams, jei dėvite JASPER FLEX striukę. Ši žygio striukė yra ne tik atspari vandeniui ir vėjui, jos medžiaga labai minkšta ir lanksi ir puikiai atkartoja ir visiškai nevaržo judesių, o tai yra didelis privalumas atliekant energingesnę veiklą.

  Bazinė kaina 219,95 € Kaina 153,97 €
  • −30%

  Striukės vyrams

  Anksti ryte gryname ore gali būti šalta, bet jei jums patinka anksti pradėti dieną ir mėgautis ilgesniais savaitgaliais, tada striukė JACK WOLFSKIN NORTHERN POINT puikiai tiks tokiems vaikinams kaip jūs. Ji paprasta, nesudėtinga ir praktiška – tinka reikliems žygiams kalnuose ar neskubiam pasivaikščiojimui miške. Kuriant šią softshell striukę dėmesys buvo sutelktas į du esminius dalykus: atsparumą vėjui ir kvėpavimą. Pagaminta iš STORMLOCK SOFTSHELL RIPSTOP 3L audinio -  neprapučiamo, labai tvirto ir gerai kvėpuojančio, jis taip pat puikiai atstumia vandenį. 

  Art.Nr.1304001

  Bazinė kaina 109,95 € Kaina 76,97 €
  • −30%

  Striukės vyrams

  Anksti ryte gryname ore gali būti šalta, bet jei jums patinka anksti pradėti dieną ir mėgautis ilgesniais savaitgaliais, tada striukė JACK WOLFSKIN NORTHERN POINT puikiai tiks tokiems vaikinams kaip jūs. Ji paprasta, nesudėtinga ir praktiška – tinka reikliems žygiams kalnuose ar neskubiam pasivaikščiojimui miške. Kuriant šią softshell striukę dėmesys buvo sutelktas į du esminius dalykus: atsparumą vėjui ir kvėpavimą. Pagaminta iš STORMLOCK SOFTSHELL RIPSTOP 3L audinio -  neprapučiamo, labai tvirto ir gerai kvėpuojančio, jis taip pat puikiai atstumia vandenį. 

  Art.Nr.1304001

  Bazinė kaina 109,95 € Kaina 76,97 €
  • −30%

  Marškiniai

  Vyriški marškiniai JACK WOLFSKIN INDIAN SPRING Ilgomis rankvėmisi marškinėlai, ypač tinka devėti karštą vasaros dieną,nes liocelio ir  organinės medvilnės mišinys turi vėsinimo paveikįir audinys buvo specialai apdorotas , siekaint sumažinrti kvapus.

  Bazinė kaina 74,95 € Kaina 52,47 €
  • −30%

  Marškiniai

  Vyriški marškinėliai JACK WOLFSKIN INDIAN SPRING Ilgomis rankvėmisi marškinėlai, ypač tinka devėti karštą vasaros dieną,nes liocelio ir  organinės medvilnės mišinys turi vėsinimo paveikįir audinys buvo specialai apdorotas , siekaint sumažinrti kvapus.

  Bazinė kaina 74,95 € Kaina 52,47 €
  • −30%

  Džemperiai vyrams

  Vyriškas džemperis JACK WOLFSKIN MOONRISE  

  Bazinė kaina 74,95 € Kaina 52,47 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Moteriška striukė JACK WOLFSKIN SEVEN LAKES 

  Bazinė kaina 169,95 € Kaina 118,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Moteriška striukė JACK WOLFSKIN CLUODBURST yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE" striukių. Atspari vandeniui,  vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta.

  Bazinė kaina 119,95 € Kaina 83,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Moteriška striukė JACK WOLFSKIN ARROYO

  Bazinė kaina 139,95 € Kaina 97,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Moteriška striukė JACK WOLFSKIN SIERRAPASS 

  Bazinė kaina 199,95 € Kaina 139,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Moteriška striukė JACK WOLFSKIN  ROSAMOND PARKA  

  Bazinė kaina 249,95 € Kaina 174,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Striukė pagaminta iš "TEXAPORE ECOSPHERE", labiausiai ekologiško oro apsaugos audinio. Jis yra labai atsparus vandeniui, labai kvėpuojantis ir pagamintas iš 100% perdirbtų medžiagų.

  Bazinė kaina 169,95 € Kaina 118,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Striukė pagaminta iš "TEXAPORE ECOSPHERE", labiausiai ekologiško oro apsaugos audinio. Jis yra labai atsparus vandeniui, labai kvėpuojantis ir pagamintas iš 100% perdirbtų medžiagų. 

  Bazinė kaina 169,95 € Kaina 118,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Striukė pagaminta iš "TEXAPORE ECOSPHERE", labiausiai ekologiško orui pralaidaus apsauginio audinio. Jis yra atsparus vandeniui, kvėpuojantis ir pagamintas iš 100% perdirbtų medžiagų.

  Bazinė kaina 169,95 € Kaina 118,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Moteriška striukė JACK WOLFSKIN GREEN VALLEY Kai easate miške ar kalnuose jums padės  GREEN VALLEY striukė, kuri pagaminta iš minkšto audinio ir patogi devėti,apsaugo nuo lengvo lietaus ir vėjo.

  Bazinė kaina 159,95 € Kaina 111,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Moteriška striukė JACK WOLFSKIN GREEN VALLEY Kai easate miške ar kalnuose jums padės  GREEN VALLEY striukė, kuri pagaminta iš minkšto audinio ir patogi devėti,apsaugo nuo lengvo lietaus ir vėjo.

  Bazinė kaina 159,95 € Kaina 111,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Moteriška striukė JACK WOLFSKIN  SHIBORI  sveria tik 260 g (dydis M) ir turi labai mažą pakuotės dydį, todėl galite ją pasiimti bet kurioje jūsų vietoje.Stilinga, trumpo švarkelio modelis.Japonų dažymo technika apima sulankstymą audinio prieš jį dažant, siekiant sukurti specialų modelį.

  Bazinė kaina 99,95 € Kaina 69,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Moteriška striukė JACK WOLFSKIN  SHIBORI  sveria tik 260 g (dydis M) ir turi labai mažą pakuotės dydį, todėl galite ją pasiimti bet kurioje jūsų vietoje.Stilinga, trumpo švarkelio modelis.Japonų dažymo technika apima sulankstymą audinio prieš jį dažant, siekiant sukurti specialų modelį.

  Bazinė kaina 99,95 € Kaina 69,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  Soffshel striukė reikliems turistams į žygius, arba plaukioti baidarėmis.  STORMLOCK audinys yra atsparus vandeniui, vėjui. Jis taip pat yra labai stipraus ir l kvėpuojantis.

  Bazinė kaina 109,95 € Kaina 76,97 €
  • −30%

  Striukės moterims

  STORMLOCK audinys yra atsparus vandeniui, vėjui. Jis taip pat yra labai stipraus ir l kvėpuojantis. Ryškios citruso spalvos, išsiskirsite iš minios.

  Art.nr.1304011

  Bazinė kaina 109,95 € Kaina 76,97 €
  • −30%

  Džemperiai moterims

  Moteriškas džemperis JACK WOLFSKIN OCEANSIDE  Moteriškas džemperis OCEANSIDE (OUSHNSIDE) idealiai tinka ekskursijoms po didįjį miestą, o ryte - parke. Jis yra siuvamas iš neįtikėtinai patogios ir kvėpuojančios elastinės vilnos, kuri reguliuoja vidinį mikroklimatą ir neleidžia prakaituoti.

  Bazinė kaina 89,95 € Kaina 62,97 €
  • −30%

  Džemperiai moterims

  Moteriškas džemperis JACK WOLFSKIN OCEANSIDE Moteriškas džemperis OCEANSIDE (OUSHNSIDE) idealiai tinka ekskursijoms po didįjį miestą, o ryte - parke. Jis yra siuvamas iš neįtikėtinai patogios ir kvėpuojančios elastinės vilnos, kuri reguliuoja vidinį mikroklimatą ir neleidžia prakaituoti.

  Bazinė kaina 89,95 € Kaina 62,97 €
  • −30%

  Kelnės

  Vyriškos JACK WOLFSKIN ACTIVATE XT softshell kelnės, sukurtos ekstremalioms ir lengvosioms kelionėms, Kvėpuojantis elastingas audinys suteikia maksimalų komfortą ir judėjimo laisvę, taip pat apsaugo nuo lengvo lietaus , prakaitavimo. Keturiose kišenėse yra pakankamai vietos išmaniesiems telefonams, pinigams.

  Bazinė kaina 109,95 € Kaina 76,97 €
  • −30%

  Kelnės

  Vyriškos JACK WOLFSKIN ACTIVATE XT softshell kelnės, sukurtos ekstremalioms ir lengvosioms kelionėms, Kvėpuojantis elastingas audinys suteikia maksimalų komfortą ir judėjimo laisvę, taip pat apsaugo nuo lengvo lietaus , prakaitavimo. Keturiose kišenėse yra pakankamai vietos išmaniesiems telefonams, pinigams.

  Bazinė kaina 109,95 € Kaina 76,97 €
  • −30%

  Kelnės

  Vyriškos kelnės JACK WOLFSKIN MARRAKECH ZIP OFF  užtrauktukas ties keliais, kelnes leidžia tuoj pat pakeisti į šortus. Lengvas ir malonus liesti SUPPLEX audinio leidžia jaustis patogiai net per didžiausius karščius, džiūsta labai greitai, jeigu sulijo, ar suprakaitavote.

  Bazinė kaina 89,95 € Kaina 62,97 €
  • −30%

  Kelnės

  Vyriškos kelnės JACK WOLFSKIN CANYON ZIP OFF tai, ko jums reikia keliaujant. Kelnės ir šortai - 2in1 - labai praktiškas sprendimas. Jos puikiai tinka karštą, saulėtą dieną, dėka lengvo SUPPLEX audinio, kuris blokuoja kenksmingus saulės spindulius ir suteikia jums vėsos ir komforto. Ir jei lietus arba pernelyg karšta - tai taip pat nėra problema. Audinys džiūsta neįtikėtinai greitai. 

  Bazinė kaina 89,95 € Kaina 62,97 €
  • −30%

  Kelnės

  Vyriškos kelnės JACK WOLFSKIN CANYON ZIP OFF tai, ko jums reikia keliaujant. Kelnės ir šortai - 2in1 - labai praktiškas sprendimas. Jos puikiai tinka karštą, saulėtą dieną, dėka lengvo SUPPLEX audinio, kuris blokuoja kenksmingus saulės spindulius ir suteikia jums vėsos ir komforto. Ir jei lietus arba pernelyg karšta - tai taip pat nėra problema. Audinys džiūsta neįtikėtinai greitai. 

  Bazinė kaina 89,95 € Kaina 62,97 €
  • −30%

  Kelnės

  Vyriškos kelnės JACK WOLFSKIN DESERT VALLEY lengviausios kelnės, puikiai tinka keliauti karštu oru. Audinys SUPPLEX ("Saplex") suteikia komforto pojūtį ir blokuoja saulės spindulius. Ir jei saulė staiga dingsta už debesų ar lyja lietus , tai ne problema - akimirksniu  kelnės išdžiūsta. Tai labai praktiška kelnių savybė. 

  Bazinė kaina 69,95 € Kaina 48,97 €
  • −30%

  Kuprinės

  Kuprinė  JACK WOLFSKIN BERKELEYY.D. 30L

  Kuprinė mokyklai, darbui, studijoms ir laisvalaikiui gamtoje.

  Bazinė kaina 69,95 € Kaina 48,97 €
  • −30%

  Skrybėlės

  Skrybėlė nuo saulės ir uodų. Kai keliaujate jums nereikia tik apsaugos nuo saulės, reikia ir patikimos apsaugos nuo uodų. LAKESIDE MOSQUITO skrybėlė suteikia jums viską. Skrybėlė nuo saulės su paslepiamu tinkleliu nuo uodų - puikus pasirinkimas apsaugai.

  Sand Dune #1906752-5605003

  Kaina 49,95 €

   Kepurės su snapeliu

   Beisbolo Kepurė su snapeliu JACK WOLFSKIN HERITAGE. Kepurės gale esantis tinklelis leidžia orui cirkuliuoti ir vėsina Jūsų galvą, o priekinė kepurės dalis iš organinės medvilnės suteiks patogumo ir malonumo jausmą.

   Jack Wolfskin

   Dark Steel #1905621-6032561

   Kaina 22,95 €

    Kojinės

    Kojinės JACK WOLFSKIN CASUAL, pagamintos iš organinės medvilnės, yra ypač patogios nes turi specialius paminkštinimus ties kulnu bei pėdų pirštais, todėl net ir po ilgos dienos grįždami namo jausitės puikiai. 

    Kaina 19,95 €

     Basutės ir sandalai

     Vyriškos Basutės Jack Wolfskin LAKEWOOD CRUISE M 

     Bazinė kaina 74,95 € Kaina 52,47 €
     • −30%

     Basutės ir sandalai

     Basutės Jack Wolfskin LAKEWOOD CRUISE M Jei norite jaustis lengvai, tvirtai, spontaniškai ir sportiškai, LAKEWOOD CRUISE lauko basutės yra idealus pasirinkimas!

     Bazinė kaina 74,95 € Kaina 52,47 €
     • −30%

     Striukės vyrams

     Kai sunkiai skinatės kelią sudėtingomis trasomis jums reikia striukės kuri užtikrintų visišką mobilumą. NORRLAND 3IN1 tam puikiai tinka, be to tai yra klasikinis vyriškos žieminės striukės 3-in-1 derinys, kurį sudaro vandeniui atspari ir vėjui nepralaidi išorinė striukė ir šiltas vidinis bluzonas iš fliso. Striukė skirta dėvėti rudens ir pavasario sezonais.

     Art.Nr.1110701

     Bazinė kaina 199,95 € Kaina 139,97 €
     • −30%

     Striukės vyrams

     Kai sunkiai skinatės kelią sudėtingomis trasomis jums reikia striukės kuri užtikrintų visišką mobilumą. NORRLAND 3IN1 tam puikiai tinka, be to tai yra klasikinis vyriškos žieminės striukės 3-in-1 derinys, kurį sudaro vandeniui atspari ir vėjui nepralaidi išorinė striukė ir šiltas vidinis bluzonas iš fliso. Striukė skirta dėvėti rudens ir pavasario sezonais.

     Art.Nr.1110701

     Bazinė kaina 219,95 € Kaina 153,97 €
     • −30%

     Liemenės

     Vyriška liemenė Jack Wolfskin "ATMOSPHERE" liemenė – tai geriausias pasirinkimas kiekvienam žiemos sporto mėgėjui. Ši liemenė yra laidi orui ir turi specialų hibridinį užpildą, kuris yra visiškai nejautrus drėgmei. 

      Jack Wolfskin

     Bazinė kaina 99,95 € Kaina 69,97 €
     • −30%

     Striukės vyrams

     Anksti ryte gryname ore gali būti šalta, bet jei jums patinka anksti pradėti dieną ir mėgautis ilgesniais savaitgaliais, tada striukė JACK WOLFSKIN NORTHERN POINT puikiai tiks tokiems vaikinams kaip jūs. Ji paprasta ir praktiška – tinka reikliems žygiams kalnuose ar neskubiam pasivaikščiojimui miške. Kuriant šią softshell striukę dėmesys buvo sutelktas į du esminius dalykus: atsparumą vėjui ir kvėpavimą. Pagaminta iš STORMLOCK SOFTSHELL RIPSTOP 3L audinio -  neprapučiamo, labai tvirto ir gerai kvėpuojančio, jis taip pat puikiai atstumia vandenį. 

     Art.Nr.1304001

     Bazinė kaina 109,95 € Kaina 76,97 €
     • −30%

     Striukės vyrams

     Anksti ryte gryname ore gali būti šalta, bet jei jums patinka anksti pradėti dieną ir mėgautis ilgesniais savaitgaliais, tada striukė JACK WOLFSKIN NORTHERN POINT puikiai tiks tokiems vaikinams kaip jūs. Ji paprasta, nesudėtinga ir praktiška – tinka reikliems žygiams kalnuose ar neskubiam pasivaikščiojimui miške. Kuriant šią softshell striukę dėmesys buvo sutelktas į du esminius dalykus: atsparumą vėjui ir kvėpavimą. Pagaminta iš STORMLOCK SOFTSHELL RIPSTOP 3L audinio -  neprapučiamo, labai tvirto ir gerai kvėpuojančio, jis taip pat puikiai atstumia vandenį. 

     Art.Nr.1304001

     Bazinė kaina 119,95 € Kaina 83,97 €
     • −30%

     Džemperiai vyrams

     Vyriškas džemperis JACK WOLFSKIN SKYLAND CROSSING  vyriškas flleece džemperis -klasikinis vilnonis švarkas. Jame yra speciali sistema zip (ilgis: SHORT).Užtrauktukų funkcionalumas NANUK 150 vilna yra visiškai perdirbta medžiaga MOONRISE džemperį galite susegti su bet kuria striuke, taip sukurdami puikų derinį šaltam, drėgnam orui.

     Art.NR.1203752

     Bazinė kaina 139,95 € Kaina 97,97 €
     • −30%

     Džemperiai vyrams

     Vyriškas džemperis JACK WOLFSKIN ROBSON FJORD ✓ Flisinis džemperis vyrams ✓ Itin šiltas, megztas viršutinis sluoknis su minkštu flisiniu vidumi džemperiu ✓ Jack Wolfskin kokybė.

     Art.Nr.1706721                                                                           

     Bazinė kaina 149,95 € Kaina 104,97 €
     • −30%