Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją JackWolfskin

Prekiaujame Jack Wolfskin laisvalaikio rūbais, avalyne ir turistine įranga  ✓ Saugus pirkimas internetu.  Jack Wolfskin  ➽ Platus pasirinkimas  ✓ 

“Jack Wolfskin” yra gerai žinoma Vokietijos bendrovė gaminanti turizmui ir aktyviam poilsiui gamtoje skirtus drabužius, avalynę ir įrangą. Įmonė buvo įkurta ne taip seniai, tik prieš 39 metus (1981 m.). Norėdami patekti į šiuolaikinę rinką, turite būti labai tikri savo sugebėjimais, kai daugelis konkurentų turi 100 - tą metų siekiančias tradicijas ir istoriją. Ir ne tik išlikti, bet ir tapti vienu iš rinkos lyderių. Remiantis daugybe apklausų ir pačios įmonės pripažinimu, dabar “Jack Wolfskin” yra vienas didžiausių kokybiškų turizmo, aktyvaus poilsio ir laisvalaikio prekių tiekėjų pasaulinėje rinkoje. Šiuo metu įmonės gaminiuose yra ne tik turistinė įranga ir reikmenys: drabužiai, batai, kuprinės, miegmaišiai ir kt., bet ir daugybė kasdieniniam naudojimui skirtų gaminių. Būtent toks dėmesys visiškai skirtingoms rinkoms daro „Jack Wolfskin“ prekės ženklą beprotiškai populiarų visame pasaulyje.


Iš pat pradžių "Jack Wolfskin"  įrangos ir drabužių plėtros strategija buvo skirta plačiam vartotojų ratui. Iš dallies, dėl šios priežasties, prekės ženklas yra toks paklausus ir populiarus ne tik tarp prisiekusių turistų ir keliautojų bet ir tarp įvairių rūšių ekstremalių sporto šakų mėgėjų.


„Jack Wolfskin“ asortimentas yra plėtojamas šiomis kryptimis:


  • Alpinizmas ir kalnų turizmas

  • Turizmas pėsčiomis ir žygiai

  • Aktyvus ėjimas (pasivaikščiojimai) pėsčiomis

  • Kelionės

Taigi, „Jack Wolfskin“  siūlo įrangą ir drabužius, skirtus ir kasdieniam naudojimui ir kelionėms, taip pat tinkamus kalnų turizmui, slidinėjimui ir net alpinizmui. Be to, „Jack Wolfskin“ siūlo vieną iš plačiausių vaikiškų drabužių asortimentą skirtą laukui.


Visada aukšta kokybė, puikus dizainas, funkcionalumas ir technologiškumas - štai kuo  „Jack Wolfskin“ žavi savo klientus.


Išdidūs „Vilkai“ savo produkcijoje naudoja pačių sukurtas membranines medžiagas, įmonė nenaudoja gerai žinomų membraninių medžiagų iš „Gore-Tex“ ar „Event“ ...


 „Jack Wolfskin“ turi nuosavas technologijas. Visų pirma, „Jack Wolfskin“ gaminiuose aktyviai naudojama membraninė medžiaga „Texapore“. Kaip ir „Gore-Tex“, „Texapore“ turi keletą skirtingų variantų, kurie pasižymi skirtingomis savybėmis, aukščiausias atsparumas vandeniui yra 20 000 mm. „Texapore SoftShell“, be įprastų „Texapore“ savybių turi ir ypatingą minkštumą bei elastingumą.


Siekdami maksimalaus aprangos elementų efektyvumo ir lengvumo, „Jack Wolfskin“ dizaineriai derina įvairių rūšių „Texapore“ medžiagas, kurios kiekvienai kūno daliai, atsižvelgiant į apkrovą, leidžia gauti optimalų šilumos, oro ar apsaugos kiekį. Labiausiai išorinės aplinkos veikiamose striukės vietose –pečių ir šonų srityse naudojama sutvirtintTexapore“ medžiaga, o ypač kvėpuojanti - „Texapore Air“ dengia likusią dalį, leisdama striukei puikiai „kvėpuoti“.


„Jack Wolfskin“ flisiniai gaminiai yra pažymėti etiketėmis „Nanuk 100“ arba „Nanuk 200“, panašiai kaip „Polartec“. Medžiagos kokybė nėra prastesnė nei gerai žinomo gamintojo. Tikriausiai todėl, kad „Nanuk“ medžiagos yra pagamintos iš to paties „DuPont“ pluošto.


JackWolfskin kompanija turi daugybę skirtingų,įvairių sričių patentų.


„Jack Wolfskin“ ekologiškumas - Bluesign“ logotipas


„Jack Wolfskin“ yra „Fair Wear Foundation“ narys ir „bluesign®“ sistemos partneris.


„Bluesign“ yra griežtas kokybės standartas, reikalaujantis, kad gamintojas gerbtų aplinką, išteklius ir žmonių sveikatą. Jau keletą metų Europos gamintojai linkę pereiti prie ekologiškų medžiagų ir gamybos procesų. Tai taip pat taikoma tekstilės gaminių, įskaitant aukštos kokybės turistinę įrangą, siuvimui lengvojoje pramonėje, taip pat slidinėjimo ir alpinizmo įrangos gamyboje.


„Bluesign“ standartas buvo sukurtas 2000 m. Šveicarijoje tekstilės gamintojams. „Bluesign“ ženklo buvimas rodo, kad produktai yra pagaminti iš ekologiškos medžiagos, laikantis aukščiausių techninių standartų.


Be to, nuo 2012 m. kompanija „Jack Wolfskin“ tapo iniciatyvos ”Zero Discharge of Hazardous Chemicals“ (nulinio pavojingų cheminių medžiagų išmetimo į aplinką) nariu.


Šiandien „Jack Wolfskin“ yra patrauklus prekės ženklas turintis unikalią istoriją ir daugybę ateities planų. Kokybiškas gaminys yra „Jack Wolfskin“  prekės ženklo širdis.


Misija - ir toliau tobulinti jį ir įkvėpti savo klientus naujovėms. “Tik tada, kai išlaikysime savo pažadą suvienyti funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir šiuolaikišką dizainą taip, kad jis puikiai atitiktų klientų poreikius, galėsime būti pilnai patenkinti savo darbu.” („Jack Wolfskin“ komanda)


Funkcionali ir kokybiška „Jack Wolfskin“ apranga puikiai patvirtiną temą „Lauke kaip namuose“, primena puikius potyrius ir fantastiškas akimirkas praleistas gamtoje ar tiesog gryname ore, nes paprasčiausiai su „Jack Wolfskin“ lauke (ar kad ir kur bebūtum) visada jautiesi lyg namuose!!!

Daugiau
puslapyje