Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą JackWolfskin

Prekiaujame Jack Wolfskin laisvalaikio rūbais, avalyne ir turistine įranga  ✓ Saugus pirkimas internetu.  Jack Wolfskin  ➽ Platus pasirinkimas  ✓ 

“Jack Wolfskin” yra gerai žinoma Vokietijos bendrovė gaminanti turizmui ir aktyviam poilsiui gamtoje skirtus drabužius, avalynę ir įrangą. Įmonė buvo įkurta ne taip seniai, tik prieš 39 metus (1981 m.). Norėdami patekti į šiuolaikinę rinką, turite būti labai tikri savo sugebėjimais, kai daugelis konkurentų turi 100 - tą metų siekiančias tradicijas ir istoriją. Ir ne tik išlikti, bet ir tapti vienu iš rinkos lyderių. Remiantis daugybe apklausų ir pačios įmonės pripažinimu, dabar “Jack Wolfskin” yra vienas didžiausių kokybiškų turizmo, aktyvaus poilsio ir laisvalaikio prekių tiekėjų pasaulinėje rinkoje. Šiuo metu įmonės gaminiuose yra ne tik turistinė įranga ir reikmenys: drabužiai, batai, kuprinės, miegmaišiai ir kt., bet ir daugybė kasdieniniam naudojimui skirtų gaminių. Būtent toks dėmesys visiškai skirtingoms rinkoms daro „Jack Wolfskin“ prekės ženklą beprotiškai populiarų visame pasaulyje.

Iš pat pradžių "Jack Wolfskin"  įrangos ir drabužių plėtros strategija buvo skirta plačiam vartotojų ratui. Iš dallies, dėl šios priežasties, prekės ženklas yra toks paklausus ir populiarus ne tik tarp prisiekusių turistų ir keliautojų bet ir tarp įvairių rūšių ekstremalių sporto šakų mėgėjų.

„Jack Wolfskin“ asortimentas yra plėtojamas šiomis kryptimis:

 • Alpinizmas ir kalnų turizmas
 • Turizmas pėsčiomis ir žygiai
 • Aktyvus ėjimas (pasivaikščiojimai) pėsčiomis
 • Kelionės

Taigi, „Jack Wolfskin“  siūlo įrangą ir drabužius, skirtus ir kasdieniam naudojimui ir kelionėms, taip pat tinkamus kalnų turizmui, slidinėjimui ir net alpinizmui. Be to, „Jack Wolfskin“ siūlo vieną iš plačiausių vaikiškų drabužių asortimentą skirtą laukui.

Visada aukšta kokybė, puikus dizainas, funkcionalumas ir technologiškumas - štai kuo  „Jack Wolfskin“ žavi savo klientus.

Išdidūs „Vilkai“ savo produkcijoje naudoja pačių sukurtas membranines medžiagas, įmonė nenaudoja gerai žinomų membraninių medžiagų iš „Gore-Tex“ ar „Event“ ...

 „Jack Wolfskin“ turi nuosavas technologijas. Visų pirma, „Jack Wolfskin“ gaminiuose aktyviai naudojama membraninė medžiaga „Texapore“. Kaip ir „Gore-Tex“, „Texapore“ turi keletą skirtingų variantų, kurie pasižymi skirtingomis savybėmis, aukščiausias atsparumas vandeniui yra 20 000 mm. „Texapore SoftShell“, be įprastų „Texapore“ savybių turi ir ypatingą minkštumą bei elastingumą.

Siekdami maksimalaus aprangos elementų efektyvumo ir lengvumo, „Jack Wolfskin“ dizaineriai derina įvairių rūšių „Texapore“ medžiagas, kurios kiekvienai kūno daliai, atsižvelgiant į apkrovą, leidžia gauti optimalų šilumos, oro ar apsaugos kiekį. Labiausiai išorinės aplinkos veikiamose striukės vietose –pečių ir šonų srityse naudojama sutvirtintTexapore“ medžiaga, o ypač kvėpuojanti - „Texapore Air“ dengia likusią dalį, leisdama striukei puikiai „kvėpuoti“.

„Jack Wolfskin“ flisiniai gaminiai yra pažymėti etiketėmis „Nanuk 100“ arba „Nanuk 200“, panašiai kaip „Polartec“. Medžiagos kokybė nėra prastesnė nei gerai žinomo gamintojo. Tikriausiai todėl, kad „Nanuk“ medžiagos yra pagamintos iš to paties „DuPont“ pluošto.

JackWolfskin kompanija turi daugybę skirtingų,įvairių sričių patentų.

„Jack Wolfskin“ ekologiškumas - Bluesign“ logotipas

„Jack Wolfskin“ yra „Fair Wear Foundation“ narys ir „bluesign®“ sistemos partneris.

„Bluesign“ yra griežtas kokybės standartas, reikalaujantis, kad gamintojas gerbtų aplinką, išteklius ir žmonių sveikatą. Jau keletą metų Europos gamintojai linkę pereiti prie ekologiškų medžiagų ir gamybos procesų. Tai taip pat taikoma tekstilės gaminių, įskaitant aukštos kokybės turistinę įrangą, siuvimui lengvojoje pramonėje, taip pat slidinėjimo ir alpinizmo įrangos gamyboje.

„Bluesign“ standartas buvo sukurtas 2000 m. Šveicarijoje tekstilės gamintojams. „Bluesign“ ženklo buvimas rodo, kad produktai yra pagaminti iš ekologiškos medžiagos, laikantis aukščiausių techninių standartų.

Be to, nuo 2012 m. kompanija „Jack Wolfskin“ tapo iniciatyvos ”Zero Discharge of Hazardous Chemicals“ (nulinio pavojingų cheminių medžiagų išmetimo į aplinką) nariu.

Šiandien „Jack Wolfskin“ yra patrauklus prekės ženklas turintis unikalią istoriją ir daugybę ateities planų. Kokybiškas gaminys yra „Jack Wolfskin“  prekės ženklo širdis.

Misija - ir toliau tobulinti jį ir įkvėpti savo klientus naujovėms. “Tik tada, kai išlaikysime savo pažadą suvienyti funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir šiuolaikišką dizainą taip, kad jis puikiai atitiktų klientų poreikius, galėsime būti pilnai patenkinti savo darbu.” („Jack Wolfskin“ komanda)

Funkcionali ir kokybiška „Jack Wolfskin“ apranga puikiai patvirtiną temą „Lauke kaip namuose“, primena puikius potyrius ir fantastiškas akimirkas praleistas gamtoje ar tiesog gryname ore, nes paprasčiausiai su „Jack Wolfskin“ lauke (ar kad ir kur bebūtum) visada jautiesi lyg namuose!!!

Laisvalaikio batai

Vyriški laisvalaikio batai yra aukščiausios kokybės alyvuota nubuko oda ir metalo kabliukai bei kilpos suteikia prabangią retro stiliaus išvaizdą. Kad būtų optimalus mikroklimatas bato viduje ir pėda kuo mažiau prakaituotų pamušalas pagamintas iš odos ir membraninio kvėpuojanąio audinio TEXAPORE.

Kaina 169,95 €

Kuprinės

Kuprinė  JACK WOLFSKIN  PERFECT DAY 22L Kuprinė kasdienai ir į mokyklą ir į miestą. Kuprinė "PERFECT DAY" turi viską, ko reikia kuprinei - pagrindinį skyrių, priekinį skyrių ir elastingas šonines kišenes. Puikiai tinka nešioti kasdien, telpa A4 formato lapai ir knygos. Platūs pečių diržai.

Kaina 39,95 €

Miesto kuprinės

 • dienos kuprinė
 • kasdieniniam naudojimui
 • nugaros sistema su plačiais dirželiais
 • Tinka A4 formatui
 • Be PFC
 • „bluesign®“ sertifikatas
 • 22 litrų talpa
Kaina 39,95 €

Miesto kuprinės

Kuprinės idealiai tinka pasivaikščioti miške, apsipirkti  merginomis ar kasdien važiuoti į biurą - "SAVONA" - tai bet kurios dienos kuprinė

 Jack Wolfskin

 Black #2004032-6000

Kaina 54,95 €

Miesto kuprinės

Kuprinė  JACK WOLFSKIN Idealiai tinka pasivaikščioti miške, apsipirkti  merginomis ar kasdien važiuoti į biurą - "SAVONA" - tai bet kurios dienos kuprinė.

 Jack Wolfskin

Kaina 54,95 €

Kepurės su snapeliu

Klasikinė kepurė BASEBALL CAP yra pagaminta iš organinės medvilnės. Kvėpuojantis, kietas dėvėti audinys yra toks patogus, kad jį turės visi, o ne tik natūralių pluoštų gerbėjai. Snapelis  apsaugo veidą nuo saulės.

 Jack Wolfskin

Ocean Wave #1900671-1588561

Kaina 14,95 €

Kepurės su snapeliu

Beisbolo Kepurė suaugusiems JACK WOLFSKIN ADVENTURE

Mėlynos spalvos  Jack Wolfskin

Kaina 17,95 €

Vasarinės striukės vyrams

Vyriška striukė JACK WOLFSKIN Nesvarbu, ar esate miesto kelionėje, ar pėsčiomis namuose ar kasdien vaikščiodami arti namų,  "AMBER ROAD" vyriška striukė yra geras pasirinkimas.

Kaina 109,95 €

Vasarinės striukės vyrams

Vyriška striukė JACK WOLFSKIN Nepriklausomai nuo to, ar esate miesto kelionėje, nugramzdinėję pėsčiomis ar kasdien vaikščiodami arti namų, "AMBER ROAD" vyriška striukė yra geras pasirinkimas . Lengva striukė yra neįtikėtinai patogi dėvėti.

Kaina 109,95 €

Vasarinės striukės vyrams

Su ARROYO vyriška striuke nesvarbu, koks yra oras. Tai yra paprastas, švelnus švarkelis, kuris siūlo tipišką "TEXAPORE" oro apsaugą ir komfortą. "SMOOTHLIGHT" išorinis audinys yra labai minkštas ir elastingas. Tai reiškia, kad jūs galite mėgautis  komfortu

Kaina 139,95 €

Vasarinės striukės vyrams

Vyriška striukė JACK WOLFSKIN ARROYO Su ARROYO striuke nesvarbu, koks yra oras. Tai yra paprastas, švelnus švarkelis, kuris siūlo tipišką "TEXAPORE" oro apsaugą ir komfortą. "SMOOTHLIGHT" išorinis audinys yra labai minkštas ir elastingas. Tai reiškia, kad jūs galite mėgautis  komfortu.

Kaina 139,95 €

Vasarinės striukės vyrams

Su ARROYO vyriška striuke nesvarbu, koks yra oras. Tai yra paprastas, švelnus švarkelis, kuris siūlo tipišką "TEXAPORE" oro apsaugą ir komfortą. 

Kaina 159,95 €

Striukės vyrams

Vyriška striukė JACK WOLFSKIN CLUODBURST yra viena iš lengviausių "TEXAPORE" kolekcijos striukių vyrams. Atspari vandeniui ir vėjui, kvėpuojanti, šiek tiek prailginta.

Kaina 119,95 €

Vasarinės striukės vyrams

"CLOUDBURST" yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE"  vyriškų striukių. Atsparus vandeniui, atspari vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta.

Kaina 119,95 €

Vasarinės striukės vyrams

"CLOUDBURST" yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE" vyriškų striukių. Atspari vandeniui,  vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta.

Kaina 119,95 €

Vasarinės striukės vyrams

"CLOUDBURST" yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE"  vyriškų striukių. Atspari vandeniui,  vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta. Ypatybė yra ryškios spalvos membrana.

Kaina 159,95 €

Striukės vyrams

Vyriška striukė JACK WOLFSKIN COLOURBURST yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE" vyriškų striukių. Atspari vandeniui,  vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta, su ryškios spalvos membrana viduje.

Kaina 159,95 €

Vasarinės striukės vyrams

Vyriška striukė" SIERRA TRAIL"  lengva, kvėpuojanti. Pagaminta iš minkšto, lengvo, perdirbto audinio, kuris yra 100% atsparus vandeniui ir vėjui, ir itin kvėpuojantis. SIERRA TRAIL vyriška striukė idealiai tinka lauko sąlygoms švelnesniu oru.

Kaina 219,95 €

Striukės vyrams

Vyriška žieminė striukė JACK WOLFSKIN  BRIDGEPORT - stilinga, prailginta striukė, tinkanti net vykstant į darbą biure, o ilgesnis jos stilius reiškia, kad po ja galima dėvėti kostiumo švarką.

Kaina 249,95 €

Striukės vyrams

Vyriškos striukės JACK WOLFSKIN  FREEMONT koncepcija buvo įkvėpta striukių, kurias paprastai naudoja tyrinėtojai ir archeologai lauke. Ši tvirta, vėjui ir vandeniui atspari striukė skirta žmonėms, kurie nuolat keliauja. 

Kaina 199,95 €

Vasarinės striukės vyrams

Jack Wolfskin CAMIO ROAD Vyriška striukė turi stilingą pakeltą apykaklę, patogi devėti kasdien. Vyriškos striukės "FUNCTION 65" audinys sudarytas iš sintetinių pluoštų ir organinės medvilnės, jis sujungia komfortą su maloniu atsparumu. Tai taip pat reiškia, kad galite būti apsaugoti nuo lietaus  ir vėjuoto oro. Švarkelyje yra keturios kišenės.

Kaina 129,95 €

Striukės vyrams

JACK WOLFSKIN Henderson Men's Parka yra labai lengva, vėjui atspari "parka" tipo striukė, skirta kelionėms ir kasdieniam dėvėjimui. Lengvai keliaukite su JACK WOLFSKIN Henderson Parka!

Kaina 219,95 €

Striukės vyrams

Pasaulis yra Jūsų namai ir kol apžiūrinėjate miesto įžymias vietas ar tiesiog medžiojate puikius viešbučių pasiūlymus nakvynei Jack Wolfskin Douglas Parka suteikia Jums reikiamą apsaugą nuo kaprizingų oro sąlygų. Neprapučiamas ir vandeniui atsparus FUNCTION 65 audinys turi vaškuotą apdailą, kuri laikui bėgant sukuria savo individualią patiną – tai liudija apie visus kartu patirtus nuotykius.

Kaina 229,95 €

Striukės vyrams

Jack Wolfskin Jasper Flex Men yra neprapučiama, vandeniui atspari, kvėpuojanti vyriška striukė, skirta žygiams esant nepalankioms oro sąlygoms: pilkas dangus, didelis debesuotumas, šlapi takai – puikus oras žygiams, jei dėvite JASPER FLEX striukę. Ši žygio striukė yra ne tik atspari vandeniui ir vėjui, jos medžiaga labai minkšta ir lanksi ir puikiai atkartoja ir visiškai nevaržo judesių, o tai yra didelis privalumas atliekant energingesnę veiklą.

Kaina 219,95 €

Striukės vyrams

Anksti ryte gryname ore gali būti šalta, bet jei jums patinka anksti pradėti dieną ir mėgautis ilgesniais savaitgaliais, tada striukė JACK WOLFSKIN NORTHERN POINT puikiai tiks tokiems vaikinams kaip jūs. Ji paprasta, nesudėtinga ir praktiška – tinka reikliems žygiams kalnuose ar neskubiam pasivaikščiojimui miške. Kuriant šią softshell striukę dėmesys buvo sutelktas į du esminius dalykus: atsparumą vėjui ir kvėpavimą. Pagaminta iš STORMLOCK SOFTSHELL RIPSTOP 3L audinio -  neprapučiamo, labai tvirto ir gerai kvėpuojančio, jis taip pat puikiai atstumia vandenį. 

Art.Nr.1304001

Kaina 109,95 €

Striukės vyrams

Anksti ryte gryname ore gali būti šalta, bet jei jums patinka anksti pradėti dieną ir mėgautis ilgesniais savaitgaliais, tada striukė JACK WOLFSKIN NORTHERN POINT puikiai tiks tokiems vaikinams kaip jūs. Ji paprasta, nesudėtinga ir praktiška – tinka reikliems žygiams kalnuose ar neskubiam pasivaikščiojimui miške. Kuriant šią softshell striukę dėmesys buvo sutelktas į du esminius dalykus: atsparumą vėjui ir kvėpavimą. Pagaminta iš STORMLOCK SOFTSHELL RIPSTOP 3L audinio -  neprapučiamo, labai tvirto ir gerai kvėpuojančio, jis taip pat puikiai atstumia vandenį. 

Art.Nr.1304001

Kaina 109,95 €

Marškiniai

Vyriški marškiniai JACK WOLFSKIN INDIAN SPRING Ilgomis rankvėmisi marškinėlai, ypač tinka devėti karštą vasaros dieną,nes liocelio ir  organinės medvilnės mišinys turi vėsinimo paveikįir audinys buvo specialai apdorotas , siekaint sumažinrti kvapus.

Kaina 74,95 €

Marškiniai

Vyriški marškinėliai JACK WOLFSKIN INDIAN SPRING Ilgomis rankvėmisi marškinėlai, ypač tinka devėti karštą vasaros dieną,nes liocelio ir  organinės medvilnės mišinys turi vėsinimo paveikįir audinys buvo specialai apdorotas , siekaint sumažinrti kvapus.

Kaina 74,95 €

Striukės moterims

Moteriška striukė JACK WOLFSKIN CLUODBURST yra viena iš lengviausių  kolekcijos "TEXAPORE" striukių. Atspari vandeniui,  vėjui ir kvėpuojanti, yra yra šiek tiek prailginta.

Kaina 119,95 €

Striukės moterims

Striukė pagaminta iš "TEXAPORE ECOSPHERE", labiausiai ekologiško oro apsaugos audinio. Jis yra labai atsparus vandeniui, labai kvėpuojantis ir pagamintas iš 100% perdirbtų medžiagų.

Kaina 169,95 €

Striukės moterims

Striukė pagaminta iš "TEXAPORE ECOSPHERE", labiausiai ekologiško oro apsaugos audinio. Jis yra labai atsparus vandeniui, labai kvėpuojantis ir pagamintas iš 100% perdirbtų medžiagų. 

Kaina 169,95 €

Striukės moterims

Striukė pagaminta iš "TEXAPORE ECOSPHERE", labiausiai ekologiško orui pralaidaus apsauginio audinio. Jis yra atsparus vandeniui, kvėpuojantis ir pagamintas iš 100% perdirbtų medžiagų.

Kaina 169,95 €

Striukės moterims

Moteriška striukė JACK WOLFSKIN GREEN VALLEY Kai easate miške ar kalnuose jums padės  GREEN VALLEY striukė, kuri pagaminta iš minkšto audinio ir patogi devėti,apsaugo nuo lengvo lietaus ir vėjo.

Kaina 159,95 €

Striukės moterims

Moteriška striukė JACK WOLFSKIN GREEN VALLEY Kai easate miške ar kalnuose jums padės  GREEN VALLEY striukė, kuri pagaminta iš minkšto audinio ir patogi devėti,apsaugo nuo lengvo lietaus ir vėjo.

Kaina 159,95 €

Striukės moterims

Moteriška striukė JACK WOLFSKIN  SHIBORI  sveria tik 260 g (dydis M) ir turi labai mažą pakuotės dydį, todėl galite ją pasiimti bet kurioje jūsų vietoje.Stilinga, trumpo švarkelio modelis.Japonų dažymo technika apima sulankstymą audinio prieš jį dažant, siekiant sukurti specialų modelį.

Kaina 99,95 €

Striukės moterims

Moteriška striukė JACK WOLFSKIN  SHIBORI  sveria tik 260 g (dydis M) ir turi labai mažą pakuotės dydį, todėl galite ją pasiimti bet kurioje jūsų vietoje.Stilinga, trumpo švarkelio modelis.Japonų dažymo technika apima sulankstymą audinio prieš jį dažant, siekiant sukurti specialų modelį.

Kaina 99,95 €

Striukės moterims

Soffshel striukė reikliems turistams į žygius, arba plaukioti baidarėmis.  STORMLOCK audinys yra atsparus vandeniui, vėjui. Jis taip pat yra labai stipraus ir l kvėpuojantis.

Kaina 109,95 €