Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Žvejo krepšys Dragon Hell's Anglers S
  • Žvejo krepšys Dragon Hell's Anglers S
  • Žvejo krepšys Dragon Hell's Anglers S
Žvejo krepšys Dragon Hell's Anglers S

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Dragon Hell's Anglers M CJU-94-05-002

24-89086
DRAGON
28,90 €
Su mokesčiais

Žvejo krepšys neperšlampamas Dragon Hell's Anglers M CJU-94-05-002 40x27x25 см padeda apsaugoti jūsų daiktus nuo drėgmės tiek nuo lietaus, tiek nuo vandens valties dugne. 


Žvejo krepšys neperšlampamas  Dragon Hell's Anglers M

Neperšlampami „Dragon Hells Anglers“ krepšiai padeda apsaugoti jūsų daiktus nuo drėgmės tiek nuo lietaus, tiek nuo vandens valties dugne. Jie pagaminti iš labai patvarios, vandeniui atsparios PVC medžiagos. Didžiausias iš jų (L dydžio) turi standžius šonus ir tvirtą dangtį. Mažesni  (S ir M dydžiai) taip pat gaminami iš PVC, tačiau plonesni. Tai leido padaryti juos sulankstomus, kad saugant būtų sutaupyta vietos. Pagrindinis maišelių privalumas yra atsparumas vandeniui. Krepšys visiškai apsaugo jūsų daiktus nuo sušlapimo. Dėl blizgaus vidinio paviršiaus maišelius labai lengva valyti.

Matmenys;40x27x25 см

Art Nr. CJU-94-05-002