Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Vobleriai Yo- Zuri

Vobleris Yo-Zuri CRYSTAL MINNOW DEEP DIVER™ FLOATING R1135 C4

13-202
YO-ZURI
14,90 €
Su mokesčiais

Vobleris Yo-Zuri CRYSTAL MINNOW DEEP DIVER™ FLOATING - giliai neriantis vobleris labai populiarus velkiautojų tarpe. Tipas: plaukiantis (floating), ilgis 110 mm, svoris 16 g.


Vobleris Yo-Zuri CRYSTAL MINNOW DEEP DIVER™ FLOATING R-1135 C4

Vobleris Yo-zuri Crystal Minnow Deep Diver (F). Tai giliai neriantis vobleris labai populiarus velkiautojų tarpe. Pagamintas iš tvirto plastiko, apginkluotas kokybiškais trišakiais kabliukais. Puikiai užsirekomendavęs didelių starkių, lydekų ir ešerių žvejyboje. Voblerio  judesys yra aktyvus, nedidelės amplitudės kraipymasis su viliojančia aukšto dažnio vibracija. Gerai laiko srovę. Vobleris Yo-Zuri Crystal Minnow turi ypatingą holografinį raštą, kuris, vobleriui judant atspindi šviesa ir išskiria ryškius atspindžius matomus iš  didelio nuotolio. Išraiškingos 3D akys taip pat sustiprina efektą ir provokuoja plėšrūną atakai.

  • Modelis: R1135;
  • Spalva C4
  • Tipas: plaukiantis
  • Ilgis: 110 mm
  • Svoris: 16 g.
  • Nėrimo gylis: iki 3m

AKCIJA: Tight Wiggling

NĖRIMO GYLIS

007.jpg