Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Peilis Victorinox Spartan PC
 • Peilis Victorinox Spartan PC
 • Peilis Victorinox Spartan PC
Peilis Victorinox Spartan PC

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Peilis Victorinox Spartan PC 1.3603.313P

1.3603.313P
VICTORINOX
99,00 €
Su mokesčiais

Juodos  apdailos "Onyx Black" vidutinio dydžio, kišeninis šveicariškas Victorinox "Spartan PC" 1.3603.313P peilis dovanų dėžutėje - esminis įrankis kasdienėms užduotims atlikti, 91 mm ilgio, turi 12 naudingų funkcijų, su juoda rankena, juodais ašmenimis ir juodais įrankiais.


Vidutinio dydžio kišeninis peilis Victorinox "Spartan PC"

Victorinox Savo kultiniam kišeniniam peiliui Spartan" suteikė juodą blizgesį ir pakėlė jo žaismingą stilių į naujas aukštumas: susipažinkite su naujuoju blizgančiu "Spartan Onyx Black". Dėl specialaus daugiaspektrinio apdirbimo proceso monochrominė juoda apdaila ne tik atrodo amžinai elegantiška, bet ir yra ypač patvari, o priklausomai nuo to kaip krinta šviesa, ji vis atrodo kitokia - keičiasi nuo tamsiai pilkos iki antracito juodumo spalvos ir su unikalia blizgančia ir veidrodine kriaunų apdaila atrodo labai estetiškai. Šis peilis pasižymi išskirtiniu daugiafunkciškumu leidžiančiu susidoroti su „pasidaryk pats“ ar namų ūkio darbų iššūkiais arba iškylauti gamtoje su charizma ir polėkiu.

Peilio ilgis 91 mm
Svoris 60 g
Korpusas iš nerūdijančio plieno juodos spalvos įrankiais ir kriaunomis pagamintomis iš ABS/Cellidor medžiagos
Funkcijų kiekis 12
Komplekte dovanojimo dčžutė

Peilio funkcijos:

 1. Vidutinio dydžio ašmenys;
 2. Maži ašmenys;
 3. Skardinių atidarytuvas;
 4. 3 mm pločio mažas atsuktuvas;
 5. Butelių kamščių atidarytuvas;
 6. 6 mm pločio atsuktuvas;
 7. Laidų izoliacijos nuėmėjas;
 8. Rėžtukas su plokščia yla kurioje yra skylutė siūlui įverti;
 9. Kamščiatraukis;
 10. Žiedelis raktams;
 11. Pincetas;
 12. Dantų krapštukas.

Šis vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų. Šio  kultinio peilio dėka Jūs visada turite gerus ir funkcionalius įrankius šalia.