Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Victorinox Peilis "Hustman" kamufliažinis
Victorinox Peilis "Hustman" kamufliažinis
 • −7%

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Victorinox Kišeninis Peilis Huntsman 1.3713.94 kamufliažinis

1.371394
VICTORINOX
47,90 €
44,55 €
Su mokesčiais

Vidutinio dydžio peilis VICTORINOX "Huntsman" medžioklei ir nuotykiams, 91 mm ilgio. Korpusas, ašmenys ir įrankiai pagaminti iš nerūdijančio plieno, rankenos kriaunos pagamintos iš ABS / Cellidor medžiagos. Šveicariškas kišeninis peilis turintis 15 funkcijų.Prekę atsiimti galite:
 • PPC "Ozas", Vilnius, Ozo g. 18                      
 • PC "Banginis", Vilnius, P. Lukšio g. 34
 • Centrinis sandelis, Sudervės g. 8J, Avižieniai, Vilniaus r.
 • PLC "Mega", Kaunas, Islandijos plentas 32
 • PC "Banginis" Klaipeda, Šilutės plentas 35
 • PC "Bruklinas" Šiauliai, Pramonės g. 9                  

Vidutinio dydžio kišeninis peilis Victorinox "Huntsman"  medžioklei, kamufliažinis

Kompaktiškas kišeninis peilis su visomis būtiniausiomis funkcijomis. Puikiai tinka medienos ir virvių pjovimui lipant, žygiuojant ir stovyklaujant. Išgirdę žodžius „Swiss Army Knife“ greičiausiai galvojate apie legendinį Šveicarijos karininko peilį nuo kurio viskas ir  prasidėjo, tą legendą tęsia šis "Huntsman" klasikinės kamufliažinės spalvos kišeninis peilis. Peilis, kuris padėjo žmonėms visame pasaulyje atlikti begalę paprastų ar sudėtingesnių darbų. Kad ir kur gyvenimas jus benuvestų "Huntsman" visada yra pasiruošęs kasdieniams ir neeiliniams nuotykiams. Naudodami žirkles ir medžio pjūklą, būsite pasirengę pjauti beveik bet ką. Kai ateis laikas nukrypti nuo praminto kelio, jūsų kišenėje saugiai gulės peilis "Huntsman".

NEPAKEIČIAMAS PAGALBININKAS POILSIAUJANT: kompaktiškas, funkcionalus ir pasirengęs akis į akį susidurti su bet kokiais nuotykiais. Victorinox Šveicarijos armijos peilių asortimentas buvo įkurtas 1897 m ir vis dar yra naudingumo ir protingo dizaino piktograma.PATIKIMA KONSTRUKCIJA: Šveicarijoje pagaminta nerūdijančio plieno konstrukcija, apdaila - ABS/Cellidor medžiaga pasižyminti plonesniu dizainu yra ypač atspari ir patvari.
KOMPAKTIŠKAS: Pasiimkite šį peilį į savo kasdienius nuotykius, jis neužima papildomos vietos!
TINKAMAS VISOMS UŽDUOTIMS: Šiame kišeniniame peilyje yra visi išgyvenimo įrankiai praktiškai pritaikomi bet kokioje situacijoje. 
PATIKIMA KOKYBĖ: Pagaminta Šveicarijoje, „Victorinox“ suteikia viso gyvenimo garantiją medžiagoms ir gamybos defektams! Dar niekada nebuvo taip lengva įsipareigoti visam gyvenimui. 

 • Prekės kodas 1.3713.94
 • Ilgis 91 mm
 • Svoris 97 g
 • Korpusas iš nerūdijančio plieno kamufliažinės spalvos kriaunomis pagamintomis iš ABS/Cellidor medžiagos.
 • Funkcijų kiekis 15

Peilio funkcijos:

 1. Vidutinio dydžio ašmenys;
 2. Maži ašmenys;
 3. Medžio pjūklelis;
 4. Žirklės;
 5. Daugiafunkcis kabliukas;
 6. Skardinių atidarytuvas;
 7. 3 mm pločio mažas atsuktuvas;
 8. Butelių kamščių atidarytuvas;
 9. 6 mm pločio atsuktuvas;
 10. Laidų izoliacijos nuėmėjas;
 11. Rėžtukas su plokščia yla kurioje yra skylutė siūlui įverti;
 12. Kamščiatraukis;
 13. Žiedelis raktams;
 14. Pincetas;
 15. Dantų krapštukas.

Šis vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų. Šio mažo "Kariuomenės peilio" dėka Jūs visada turite gerus ir funkcionalius įrankius šalia.