Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Valas Dragon HM69 50m
Valas Dragon HM69 50m

Valai

Valas Dragon HM69 50m

24-0926
DRAGON
4,00 €
Su mokesčiais

Valas DRAGON HM69 50m tai naujausios kartos hibridinis valas sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Puikus valas pavadėliams rišti, bet puikiai tinka ir sportinei žvejybai su bežiedėmis teleskopinėmis ir sudurtinėmis meškerėmis, puikiai pasiteisino poledinėje žvejyboje mūsų klimatinėmis sąlygomis. Pagaminta Japonijoje.

Valas Dragon HM69 50m 

Naujausios kartos hibridinis valas HM69 sukurtas fluoruojant nailoną ištobulintomis kristalizacijos technologijomis, kurių dėka pailgėja ir sutvirtėja  atskiri nailono pluoštai molekuliniame lygmenyje. Į nailono struktūrą įvedus fluorocarbono molekules gaunamas didesnis hibridinės medžiagos tankis, o tai sutvirtina ir kiek pasunkina valą, kuris turi ypač lygų ir glotnų paviršių, visiškai neturi „atminties“, yra mažo tamprumo, atsparus trinčiai ir papildomai apsaugotas nuo žalingo UV spindulių poveikio. Ant įpakavimo nurodomas vidutinis valo stiprumas mazge – ypač tiksli reikšmė kuri gauta profesionalių, daugkartinių testavimo rezultatų metu. Valas yra klasifikuojamas kaip „Long Life“ (visam sezonui), suvyniotas po 50 m ir yra šviesiai melsvos spalvos, idealus pavadėliams rišti, bet puikiai tinka ir sportinei žvejybai su bežiedėmis teleskopinėmis ir sudurtinėmis meškerėmis, puikiai pasiteisino poledinėje žvejyboje mūsų klimatinėmis sąlygomis. Pagaminta Japonijoje.

Hibridinis valas, panašus į HM80, yra papildomų fluoro - anglies jungčių tradicinėje nailono struktūroje
Itin glotnus, minkštas ir lankstus, didelio tankio, sujungia šias savybes ir padidina atsparumą mechaniniams pažeidimams.
Labai atsparus mazgams, papildomai sustiprintas, atsparus dideliems dinaminiams įtempiams
Jis beveik neturi  atminties, susipainiojimo ir susisukimo tendencijų
HM69 yra itin tiksliai sukalibruotas per visą ilgį, pašalinant vadinamąjį silpnąsias skersmens pokyčių vietas
Šviesiai melsvos spalvos, ant ritės suvyniotas po 50 metrų .
„Long Life“ tipo valas (visam sezonui).