Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Valas Robinson Titan Power Spinning 150MT
Valas Robinson Titan Power Spinning 150MT

  Valai

  Valas Robinson Titan Power Spinning 150 m

  58-06960
  ROBINSON
  2,20 €
  Su mokesčiais

  Valas Robinson Titan Power Spinning 150 m - naujas pasiūlymas žvejams žvejojantiems spiningu. Labai patvarus, atsparus žalingiems UV spinduliams, melsvos spalvos, sumažinto tamprumo ir beveik nematomas vandenyje.

  Valas Robinson Titan Power Spinning 150 m

  Valas Robinson Titan Power Spinning yra mūsų naujas pasiūlymas žvejams žvejojantiems spiningu. Labai patvarus, atsparus žalingiems UV spinduliams, melsvos spalvos, sumažinto tamprumo ir beveik nematomas vandenyje. Tikslus valo skersmens kalibravimas per visą ilgį užtikrina išskirtinį paviršiaus glotnumą dėl to galima atlikti ilgus ir tikslius metimus. Labai stiprus mazguose (rišant būtina sudrėkinti). Ritinėlyje 150m. valo. Pasirinkti galima iš aštuonių storių, todėl rasite tinkamą žvejojant, tiek vidutinius, tiek didelius plėšrūnus. Puikus valas neišrankiems žvejams vertinantiems kokybės ir kainos santykį.