Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Valas Dragon Nano Crystal
 • Valas Dragon Nano Crystal
Valas Dragon Nano Crystal

  Valai

  Valas Dragon Nano Crystal 30m

  24-07080
  DRAGON
  1,40 €
  Su mokesčiais

  Kopolimerinis monofilamentinis valas Dragon Nano Crystal pagamintas Japonijoje naudojant nanotechnologijas. Valas bespalvis, labai skaidrus, idealus žvejybai vandens telkiniuose su labai švariu, skaidriu vandeniu bet kuriuo metų laiku.

  Valas Dragon Nano Crystal 30m

  Kopolimerinis monofilamentinis valas Dragon Nano Crystal pagamintas Japonijoje naudojant nanotechnologijas. Valas bespalvis, labai skaidrus, idealus žvejybai vandens telkiniuose su labai švariu, skaidriu vandeniu bet kuriuo metų laiku. Valas padengtas danga apsaugančia jį nuo žalingo UV spindulių poveikio, atsparus trinčiai ir abrazyvams, nesugeria vandens ir nekeičia savo savybių žvejojant tiek šiltu oru, tiek žemoje temperatūroje. Šios valo savybės žymiai prailgina jo tarnavimo laiką: ilgą laiką išlaiko linijinį stiprumą ir tvirtumą mazguose bet kokiomis oro ir sudėtingiausiomis žvejybos sąlygomis. Ritinėlyje 30 m puikaus valo pavadėlių gamybai ir poledinei žūklei. Labai geras kokybės ir kainos santykis.