


Valai
Valas VDE-Robinson Team – Match Japoniškas, skęstantis valas skirtas tolimojo užmetimo "match" tipo žvejybai kai žvejojama tolimojo užmetimo "waggler" tipo plūdėmis. Išsiskiria minkštumu ir labai lygiu paviršiumi užtikrinančiu tolimus ir tikslius užmetimus.
Japoniškas, skęstantis valas skirtas tolimojo užmetimo "match" tipo žvejybai kai žvejojama tolimojo užmetimo "waggler" tipo plūdėmis. Išsiskiria minkštumu ir labai lygiu paviršiumi užtikrinančiu tolimus ir tikslius užmetimus. Valas yra labai tvirtas, idealiai lygus, neturi atminties, sumažinto tamprumo, atsparumas žalingam UV spindulių poveikiui.
Savybės:
Profesionalius pintas valas Momoi Ryujin pagamintas naudojant modernią MJS 8 gijų pynimo technologiją, todėl valas yra itin tylus, švelnus ir minkštas, tai išskirtinės šio pinto valo savybės. Tvirtas ir tankus pynimas sumažino vandens sugėrimą beveik iki nulio, todėl valas puikiai tinkamas žvejojant žemesnėje temperatūroje ir ilgiau tarnauja net kai naudojamas žvejojant sūriame vandenyje.
Valas VDE-Robinson Team Pro Feeder pagamintas naudojant trigubos kompozicijos technologiją: poliamido šerdis su modifikuotomis polimerinėmis grandinėmis, lankstus RS poliamido apvalkalas ir išorinis apsauginis fluorokarbono sluoksnis, taip sukomponuotas valas išlaiko visus savo parametrus ir tuo pačiu yra idealiai lygus ir vienodo skersmens. Šviesiai rudos spalvos, suvyniotas ritinėlyje po 150 m.
DRAGON FISHMAKER pintas valas pagamintas Japonijoje Toray Internacional Inc. kompanijoje iš III kartos labai plono ir stipraus polietileninio HPPE mikropluošto. Labai tankus pynimas ir speciali išorinės dangos polimerizacija apsaugo valo struktūrą nuo vandens ir abrazyvinių medžiagų poveikio, dėl to valas, net ir ilgai naudojant, nepakeičia savo fizinių ir cheminių savybių, o išorinė danga išlieka lygi ir glotni.
8 gijų pintas valas, pagamintas naudojant silikono nanodangos technologiją. Patvarus, lygus pintas valas nesugeria vandens, nepraranda spalvos. Labai tankaus pynimo tipas, priskiriamas kietajam pynimui – tai suteikia gerokai padidintą atsparumą dilimui.
Valo diametras | Atlaiko iki | Ilgis |
0,06 mm | 5,05 kg | 150 m |
0,08 mm | 6,60 kg | 150 m |
0,10 mm | 8,55 kg | 150 m |
0,12 mm | 11,20 kg | 150 m |
0,15 mm | 15,10 kg | 150 m |
0,18 mm | 18,75 kg | 150 m |
Elastinga guma, naudojama feeder tipo žuklėje kaip amortizatorius. Ne tik sušvelnina staigius žuvies truktelėjimus, bet tuo pačiu visada išlaiko įtemptą pavadėlį ir tai neleidžia nuplėšti pavadėlio, atlenkti kabliuko ar tiesiog atsikabinti dėl atsiradusio laisvumo. Šis valas yra tvirtas, atsparus trinčiai ir lengvai pasiduoda mazgų užrišimui, kas palengvina sistemėlių paruošimą.