Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Daugiafunkcinė žvejybos kėdė-platforma VDE-R TEAM Robinson
Daugiafunkcinė žvejybos kėdė-platforma VDE-R TEAM Robinson

Turistinės Kėdės

Daugiafunkcinė žvejybos kėdė - platforma Robinson VDE-R

58-9989
ROBINSON
277,00 €
Su mokesčiais

VDE-R TEAM Robinson platforma leis patogiai įsitaisyti žvejybos vietoje esant bet kokiems kranto nelygumams, prie jos nesunkiai pritvirtinsite meškerės laikiklį, tinklelį žuvims laikyti, staliuką masalams ir pn.


Daugiafunkcinė žvejybos kėdė - platforma Robinson VDE-R

Kompaktiškas žvejybinės platformos modelis pagamintas iš tvirto, smūgiams atsparaus plastiko ir aliuminio. Keturios  kojos teleskopinės, 2 ne teleskopinės,  Labai patogi, minkšta sėdynė tuo pačiu yra ir viršutinio skyrelio dangtis. Platforma turi ir pakankamai talpų pagrindinį skyrių. VDE-R TEAM Robinson platforma leis patogiai įsitaisyti žvejybos vietoje esant bet kokiems kranto nelygumams, prie jos nesunkiai pritvirtinsite meškerės laikiklį, tinklelį žuvims laikyti, staliuką ir pn. Patogus nuimamas diržas, nedidelis svoris bei kompaktiški gabaritai leis nesunkiai persinešti platformą ir tolimesnius atstumus.