Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Termo gertuvė SIGG Hot & Cold Glass WMB balta 0.4 L
  • Termo gertuvė SIGG Hot & Cold Glass WMB balta 0.4 L
Termo gertuvė SIGG Hot & Cold Glass WMB balta 0.4 L

Termo gertuvės

Termo gertuvė SIGG Hot & Cold Glass WMB balta 0.4 L

65-5100
SIGG
42,90 €
Su mokesčiais

Termo puodelis SIGG Hot & Cold Glass WMB balta 0.4 L


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Termo puodelis SIGG Hot & Cold Glass WMB balta 0.4 L

Dviejų sluoksnių SIGG HOT & COLD stiklo WMB termo puodeliai pagaminti iš karščiui atsparaus borosilikatinio stiklo. Dvigubi sluoksniai suteikia geresnį izoliacijos efektą. Tai ilgiau išlaiko arbatą ir kavą, taip pat išlaiko gėrimus, tokius kaip vaisių ir daržovių sultys, kurios yra šaltesnės. Du įmontuoti filtrai leidžia bet kuriam asmeniui naudoti butelį pagal jų individualius poreikius. Ilgas filtras ypač tinka  arbatai, o trumpasis filtras idealiai tinka visoms arbatėlėms ar imbiero gabaliams. Abu filtrai lengvai gali būti įšimami. Atidarymas yra suderinamas su visais "SIGG WMB" dangteliais.
Dangtis yra padengtas iš nerūdijančio plieno 18/8 iš vidaus, tai reiškia, kad gėrimai liečiasi tik su nerūdijančiu plienu ir stiklu. Tai užtikrina, kad gėrimo skonis nėra paveiktas. Grynasis silikonas naudojamas kaip sandarinimo medžiaga. Visos medžiagos, žinoma, be BPA.
Termo puodelis palaiko  karštį 1 valandą ir  2 valandas šalčio.
Termo puodelio dydis: aukštis 26 cm  (anga 0.8 cm) x 6.1 cm W

Prekinis ženklas:SIGG(Šveicarija)

Funkcijos

  • Talpa, l: 0.4