Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Švininis svarelis Fanatik 070 "Čeburaška", 2-75 g
Švininis svarelis Fanatik 070 "Čeburaška", 2-75 g

  Svareliai, svarelių rinkiniai

  Švininis svarelis Fanatik 070 "Čeburaška", 2-75 g

  1-0075
  Fanatik
  1,30 €
  Su mokesčiais

  Švininis svarelis CHEBURASHKA iš TM FANATIK gali būti vadinamas kokybės standartu. Tai yra nepakeičiamas švininis svarelis naudojant dirbtinius masalus. Su atitinkamo dydžio kabliuku ir silikoniniu masalu švininis svarelis lenkia tokios pat masės slieko galvutę pagal diapazoną, grimzdimo į dugną greitį, informacijos apie dirvos reljefą, ir tankumą perdavimą.

  Švininis svarelis Fanatik 070 "Čeburaška", 2-75 g

  Švininis svarelis CHEBURASHKA iš TM FANATIK gali būti vadinamas kokybės standartu. Tai yra nepakeičiamas švininis svarelis naudojant dirbtinius masalus. Su atitinkamo dydžio kabliuku ir silikoniniu masalu švininis svarelis lenkia tokios pat masės slieko galvutę pagal diapazoną, grimzdimo į dugną greitį, informacijos apie dirvos reljefą, ir tankumą perdavimą.

  Išvaizda: švininis svarelis, kuris yra kruopščiai sukalibruotas: nerūdijanti viela netaps silpnąja jungties grandimi. Jis yra pakankamai tvirtas, atlaikys bet kokią apkrovą be sulinkimo. Griovelis, skirtas jo įdėjimui krovinio korpuse, pasislenka į viršų. Toks išdėstymas užtikrina teisingą įrengimo išlyginimą, kuriame kabliukas visada žiūri į viršų.