Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Specialus karabinas Sunset ST-S-5010
  • Specialus karabinas Sunset ST-S-5010
Specialus karabinas Sunset ST-S-5010

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Specialus suktukas su karabinu Sunset ST-S-5010

27-0514
SUNSET
1,50 €
Su mokesčiais

Specialus suktukas su karabinu Sunset ST-S-5010. Kokybiškas specialus aksesuaras slankiojančioms dugninės sistemoms montuoti kai prie segtuko segama šeryklė ar svarelis, taip pat tinka didelio kalibro slankiojančioms plūdėm montuoti (sunkūs "vagleriai" ar plūdės gaudant gyva žuvele dideliame gylyje). Kokybiška plastmasinė suktuko armatūra apsaugo valą nuo pažeidimų todėl galite žvejoti užtikrintai ir drąsiai.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Specialus suktukas su karabinu Sunset ST-S-5010

Specialus suktukas su karabinu Sunset ST-S-5010. Kokybiškas specialus aksesuaras slankiojančioms dugninės sistemoms montuoti kai prie segtuko segama šeryklė ar svarelis, taip pat tinka didelio kalibro slankiojančioms plūdėm montuoti (sunkūs "vagleriai" ar plūdės gaudant gyva žuvele dideliame gylyje). Kokybiška plastmasinė suktuko armatūra apsaugo valą nuo pažeidimų todėl galite žvejoti užtikrintai ir drąsiai.

Specialisto patarimas: nors plastmasinė suktuko armatūra apsaugo valą nuo pažeidimų, laikas nuo laiko patikrinkite savo sistemėles, kad būtumėte įsitikinę jog jos, ilgos žvejybos metu, neprarado savo tvirtumo. Taip jūs būsite visada pasiruošęs susikauti su trofėjiniu laimikiu.

ARTIKULAS DYDIS TESTAS KG KIEKIS
STSAB1065S S / 6
STSAB1065M M / 6
STSAB1065L L / 6