Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SUNSET

„SUNSET“ prekės ženklas jau daugiau nei 20 metų specializuojasi žvejyboje jūroje, žvejyba natūraliais masalais iš valčių, ant kranto ir banglentėmis specialistais. Platus meškerių asortimentas, skirtas žvejybai jūroje, krante ir iš valties, kad apimtų visas sritis ir žvejybos būdus.

„SUNSET“ prekės ženklas jau daugiau nei 20 metų specializuojasi žvejyboje jūroje, žvejyba natūraliais masalais iš valčių, ant kranto ir banglentėmis specialistais. Platus meškerių asortimentas, skirtas žvejybai jūroje, krante ir iš valties, kad apimtų visas sritis ir žvejybos būdus.

Pirštinės

Vyriškos slidinėjimo pirštinės Haghus Basic

Kaina 18,60 €

Pirštinės

Vyriškos pirštinės Haghus Lobster  Išorinis ir vidinis sluoksnis: 100% 3-jų sluoksnių poliesteris (Satin + TPU membrana + Fleece) Pamušalas: Poliesteris + Medvilnė

Kaina 28,90 €

Valai ir pavadėliai

Moderi, šiuolaikiška sistemėlė šoninio pavadėlio tvirtinimui ST-5017, SUNSET Yra trijų dydžių S; M; L. Tinka įvairioms fyderio ar dugninės sistemėlėms montuoti

Kaina 1,50 €

Smulkmenos žvejybai

Stabdis plūdei silikoninis ST-5018, SUNSET, 3-jų spalvų Tinkamas naudoti ant 0,16 - 0,25 mm storio valo.

Kaina 1,50 €

Dėžės žvejybai

Dėžė žvejybai Sunset Sunstore 4 Access V1 Idealiai tinka laikyti masalus ir smulkius aksesuarus žvejybai

Kaina 7,90 €

Dėžės žvejybai

„Sunset Sunstore“ Twin 10C dviguba Dėžė žvejybai vobleriams ar masalui (5 + 5 skyriai)

Kaina 5,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys žvejui Sunset - Sunkkan 26L Tai PVC tvirtas krepšys, kuris apsaugo viską viduje nuo drėgmės ar lietaus. Krepšys žvejui galima naudoti žvejybos aksesuarams, maistui, tiesiog bet kam, ko gali prireikti išplaukiant su valtimi. 

Kaina 31,50 €

Dėžutės žvejybai

„SUNSET SUNSTORE 4 ACCESS MINI“ yra dvipusės dėžutė žvejybai, leidžiančios optimizuoti žvejybos reikmenis! Itin kompaktiška, dėžutė idealiai tinka švinams, kabliukams ir suktukams tvarkyti ir laikyti.

Kaina 2,00 €

Dėžės žvejybai

Dėžė žvejybai Sunset Sunstore 4 Access V2 Idealiai tinka laikyti masalus ir smulkius aksesuarus žvejybai

Kaina 7,90 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai, svareliai

Suktukas Sunset Rolling Swivel - ST-S-1001 yra aukščiausios kokybės ir yra labai įvairių dydžių, leidžiančių rasti kiekvienos žūklės situacijai tinkantį suktuką.

Kaina 1,50 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Suktukas trišakis Sunset Triple Swivel W / Beads St-S-1706 „SUNSET“ trigubas suktukas įrenginys, kurį naudoja aukšto krovimo platformoms, kai jūra yra grubi. 

Kaina 1,50 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Suktukas trišakis Sunset Triple Swivel W / Beads ST-S-1027 „SUNSET“ trigubas suktukas įrenginys, kurį naudoja aukšto krovimo platformoms, kai jūra yra grubi. 

Kaina 1,50 €

Smulkmenos žvejybai

Stabdis plūdei su „Rolling Stop Float“ trišakiu suktuku SUNSET Stopper ST-5016 Vienoje pakuotėje yra 4 stoperiai

Kaina 1,50 €

Prožektoriai ant galvos

Prožektorius ant galvos Sunset su judesio jutikliu, įkraunamas UV šviesos diodas. Judesio jutikliu jį labai lengva ir praktiška naudoti

Kaina 32,50 €