Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Sukrės

Sukrė Myran Wipp Spinn 3g HOT

6-097
MYRAN
4,20 €
Su mokesčiais

Šaukštelio formos sukrė turi dizainą, kuris puikiai palaiko korpusą. Korpusas yra dviejų spalvų ir kadangi apvalus skriemulys yra šiek tiek didesnis už korpusą, šaukštelio formos sukrė remiasi į skriemulį neutralioje padėtyje. Taigi, vandens sukibimas neturi įtakos, bet sukrė iškart tampa veiksminga. Wipp yra su itin aštriu kabliuku ir turi patrauklią Myran garso konstrukciją.

Sukrė Myran Wipp Spinn 3g HOT

Šaukštelio formos sukrė turi dizainą, kuris puikiai palaiko korpusą. Korpusas yra dviejų spalvų ir kadangi apvalus skriemulys yra šiek tiek didesnis už korpusą, šaukštelio formos sukrė remiasi į skriemulį neutralioje padėtyje. Taigi, vandens sukibimas neturi įtakos, bet šaukštas iškart tampa veiksmingas. Wipp yra su itin aštriu kabliu ir turi patrauklią Myran garso konstrukciją.
Wipp HOT yra: 3;5;7;10;15 gramų.
Šaukštelio formos sukrės spalvos: sidabrinė, auksinė, varinė arba juoda.