Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Sukriukė Robinson SCALE Nr.4 18gr.
Sukriukė Robinson SCALE Nr.4 18gr.

  Sukrės

  Sukriukė Robinson SCALE Nr.4 18g

  58-9427_01
  ROBINSON
  1,90 €
  Su mokesčiais

  Sukriukė Robinson SCALE Nr.4  18 g.  Sukriukės lapelis gofruoto paviršiaus. puikiai atspindi šviesą. Labai efektyvi žvejojant salačius ir lydekas.

  Sukriukė Robinson SCALE Nr.4  18gr.   

  Sukriukė Robinson SCALE Nr.4 18 g. Efektyvi žvejojant tiek pasroviui, tiek prieš srovę, tiek stovinčiame vandenyje, universalus masalas daugeliui  plėšrūnų, įskaitant  lydekas, sterkus, salačius ir dar daugelį kitų žuvų, didelė spalvų gama, puikus kainos ir kokybės santykis.

  Gerai suprojektuota besisukančio lapelio ilgio ir kūno šerdies svorio proporcija leidžia masalui dirbti tolygiai bet kokiomis sąlygomis - net ir labai lėtai traukiant lapelis sukasi tolygiai be "nusimušimų". Sukriukės lapelis gofruoto paviršiaus, puikiai atspindi šviesą - vienas iš efektyviausių spiningo masalų, tinkantis žvejojant visas plėšriąsias žuvis mūsų vandenyse.

  Katalogo artikulas

  Spalvos kodas

  (pavyzdžiai nuotraukose)

  DydisSvoris
  41-C4-S01S01418 g