• Blizgė Agat Spinnare  3g
 • Blizgė Agat Spinnare  3g
 • Sukrė Myran Agat 3g
 • Sukrė Myran Agat 3g
Blizgė Agat Spinnare  3g

  Sukrės

  Sukrė Myran Agat 3g

  6-030_K
  MYRAN
  4,30 €
  Su mokesčiais

  „Myran Agat“ sukrės turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose  ir stovinčio vandens telkiniuose. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia nedidele sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, šapalą, salatį, meknę, raudę, ešerį ir net lydeką.

  Sukrė Myran Agat 3g

  Sukrė pelnė daugelio Lietuvos žvejų simpatijas dėl nuostabaus sukimosi (jos niekada nereikia "užvesti" stipresniu trūktelėjimu) puiki savybių visuma dėl kuris jos darbas yra unikalus. Sukrė sumontuota ant nerūdijančio švediško plieno "sendvik", markės vielos turi pasunkintą šerdį ir pailgą lapelį, apginkluota plieniniu, geltonos spalvos (Gold) 10 Nr. trišakiu, puoštu kabliuku. Puikiai tinka žvejoti ežeruose ir upėse. Sukrė yra keturių standartinių spalvų: silver - sidabro, gold - geltono aukso, kupper - vario ir swart - juodos spalvos su auksiniais taškeliais. Šis masalas puikiai tinka upėtakių, šapalų, meknių, raudžių, ešerių ir net lydekų ir salačių meškeriojimui. Sukrė, dėl savo puikių balistinių savybių nepriekaištingai užsimeta tiek vėjuotu, tiek ramiu oru, o metimas visada tikslus ir pakankamai tolimas. Myran sukrėse naudojmos dvi pagrindinės lapelių formos kurias daugelis ekspertų laiko vienomis geriausių, skiriasi tik jų paskirtis: įprasta ar akustinė, lapelis puikiai susidoroja su dideliu sukrės svoriu net ir mažuosiuose modeliuose, didelė sukrių pasunkintų šerdžių spalvų ir modelių įvairovė. Didžiausia firmos Myran paslaptis slepiasi Myran sukrių lapelio storyje ir metalo sudėtyje, nuo to labai priklauso sukrės skleidžiami povandeniniai virpesiai ir akustika  - Myran sukrių kibumo garantas.

  Švediškos, rankų darbo sukrės „Myran Agat“ turi keletą pagrindinių modelių kurie skiriasi svoriu, tad žvejas gali pasirinkti geriausius variantus pagal numatomas žvejybos sąlygas. Ši sukrė išsiskiria tuo, kad turi pailgą lapelį ir pasunkintą šerdį, todėl galima žvejoti net ir labai stiprioje srovėje, ji vidutinio priešpriešinio pasipriešinimo, lapelis sukasi nuo ašies atitolęs nedideliu kampu. 

  Bet kuris žvejas, bent kartą išbandęs „Myran Agat“ sukres negalės jų atsisakyti. Tai patvirtina daugybė žvejų - mėgėjų ir profesionalų, įvairūs forumai ir svetainių apžvalgos. Šis modelis būtina sėkmingos Jūsų žūklės dalis. 

  • Svoris:3 g
  • Spalva: sidabrinė, auksinė, varinė, juoda su auksiniais taškais
  • Apginkluota plieniniu, geltonos spalvos (Gold) 10 Nr. puoštu trišakiu kabliuku
  • Myran(Švedija)