Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Spiningas Robinson Toshido Light Jig 2,50m, 1,5-10g
Spiningas Robinson Toshido Light Jig 2,50m, 1,5-10g

Spiningai

Spiningas Robinson Toshido Light Jig 2,50m, 1,5-10g

58-0137
ROBINSON
45,90 €
Su mokesčiais
 • Ilgis, m - 2,50,
 • Dalių sk. - 2,
 • Svoris, g - 135,
 • Akcija - Greita,
 • Transp. ilgis, cm - 132,
 • Užmetimo svoris, g - 1,5-10

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Spiningas Robinson Toshido Light Jig 2,50m, 1,5-10g

Šioje serijoje yra trys skirtingo ilgio spiningai skirti ešerių žvejybai. Plona, įklijuota viršūnėlė puikiai dera su visu spiningo blanku, sukurdama su juo precedento neturinčią visumą, viršūnėlės sujungime su blanku nėra nereikalingo kietumo ir standumo. Nepaisant to, kad spiningo įlinkis greitas ir jis ganėtinai standus, meškerykotis puikiai "dirba" veikiamas apkrovos progresyviai linkdamas beveik iki rankenos. Tai garantuoja patikimą žuvų su švelniomis ir trapiomis burnomis pakirtimą, varginimą ir sugavimą.

Kompanija „ROBINSON“  2020 m sezonui pristato savo naują spiningų seriją „TOSHIDO“, seriją kuri turi visas savybes būdingas brangiems, aukštos kokybės spiningams iš žinomiausių projektavimo laboratorijų,  bet ekonomine prasme ji yra prieinama visiems. „TOSHIDO“ serija atveria naują skyrių „ROBINSON“  spiningų istorijoje. Spiningai sukonstruoti ant ruošinių (blankų), kuriuos galima apibūdinti kaip greito progresyvaus (Fast-Progresive) įlinkio (akcijos), šie ruošiniai (blankai) iki šiol buvo naudojami tik brangiausioms spiningų serijoms sukurti,  jiems būdingas subtilumas, elegancija bei mažas skersmuo ir kartu – precedento neturinti galia. „TODHIDO“ spiningai yra greiti ir stangrūs, o jų įlinkis yra gilus ir progresyvus, turi lengvus, bet tvirtus, puikiai išdėstytus naujausios koncepcijos KR-CONCEPT žiedelius. Kiekvienam spiningui parinktas optimalus, ergonomiškos, dvigubos rankenos ilgis iš labai kietos EVA medžiagos su delikačiu ritės laikikliu „SK-2“. Ritės laikiklio vidinė dalis yra pagaminta iš anglies pluošto, kad dar geriau būtų  jaučiamas kibimo impulso perdavimas į ranką. Spiningai yra prabangios juodos spalvos su subtiliais mėlynais akcentais, jie suteiks nepamirštamus žvejybos įspūdžius ir leis sugauti ne vieną svajonių žuvį. Šioje serijoje yra 13 skirtingų spiningų nuo 2,10 iki 2,70 metrų ilgio, skirtų ešeriams, upėtakiams, meknėms, šapalams, salačiams o taip pat lydekoms ir sterkams žvejoti. Platus pasirinkimas pagal užmetimo testą: 1,5 -10 g (Light Jig), 2-8 g ir 3-12 g (Light Spin) ir  6-20 g ir 8-30 g (Spin) tipo spiningams.  Norėdami patenkintiti smalsumą,  informuojame, kad 2020 m vasaros pradžioje pasirodys dar vienas - 2,90 m ilgio „TOSHIDO“ modelis skirtas specializuotai žvejybai didelėse upėse, tikimės, kad šis modelis sudomins ne tik šapalų, meknių, salačių ar lydekų meškeriotojus, bet bus puikus net šlakių ir lašišų žvejybai. 

Funkcijos

 • Akcija: Fast
 • Meškerės ilgis, m: 2,50
 • Užmetimo svoris, g: 1,5-10
 • Dalių sk.: 2
 • Svoris, g: 135
 • Trans. Ilgis, cm: 132