Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Spiningai

Spiningas Robinson Cougar Perch Jig 2-12g

58-02852
ROBINSON
33,90 €
Su mokesčiais

Spiningas Robinson Cougar Perch Jig 2-12g, 1CG-JP-028, Tai keturių spiningų serija, skirta pirmiausia ešeriams žvejoti. Trumpesni modeliai puikiai tinka žvejybai iš valties, o ilgesni - nuo kranto.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Spiningas Robinson Cougar Perch Jig 2-12g

Pateikiame spiningų meškiarykočių seriją, kuri pasižymi neįtikėtinu tvirtumu, ilgaamžiškumu, šiuolaikišku dizainu ir savo vertėmis nesiskiria nuo brangesnių rinkoje esančių modelių. Naujausioje „Cougar“ serijoje yra 23 skirtingo ilgio ir galios meškiarykočiai. Juos galima suskirstyti į dvi grupes. Pirmasis yra meškiarykočiai su klijuotu antgaliu. Antroji - meškiarykočiai, pagamintos iš tradicinio, pilno ruošinio. Abi grupės yra labai panašios viena į kitą, o svarbiausias jų pranašumas yra neįtikėtina jėga.

„Cougar“ pasižymi labai dideliu greičiu ir dinamika. Meškerykočiai su įklijuotu antgaliu turi antgalio veikimo būdą, o tie, kurie turi pilną ruošinį, yra pusiau paraboliniai. Naudojami komponentai yra verti dėmesio, nes bendri meškiarykočiai yra labai praktiški ir gerai apgalvoti. Juose yra ergonomiška VSS ritės sėdynė su kieto putplasčio apdaila. Juose sumontuoti tradiciniai TS kreipikliai. Visa tai yra užbaigta gražiu juodu dizainu kartu su ugninga raudona spalva. Ir yra dar vienas privalumas - kaina!

Tai keturių spiningų serija, skirta pirmiausia ešeriams žvejoti. Trumpesni modeliai puikiai tinka žvejybai iš valties, o ilgesni - nuo kranto. Nepaisant subtilaus, klijuoto antgalio, šios meškerės turi didelę energijos atsargą, kuri taip pat padeda kovoti su dižiausiais plėšrūnais.

Modelis Ilgis/svoris Dalių sk. užmetimo svoris/akcija transp. ilgis
1CG-JP-228 228cm / 130g 2 2-12g / greita 117cm
1CG-JP-240 240cm / 136g 2 2-12g / greita 123cm