Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Spiningas ROBINSON River Master Ultra Light Jig
  • Spiningas ROBINSON River Master Ultra Light Jig
  • Spiningas ROBINSON River Master Ultra Light Jig
Spiningas ROBINSON River Master Ultra Light Jig

Spiningai

Spiningas ROBINSON River Master Ultra Light Jig 0.5-5g

58-0092
ROBINSON
41,90 €
Su mokesčiais

Spiningas ROBINSON River Master Ultra Light Jig 0.5-5g Šioje serijoje yra du, ypač lengvos (Ultralight) klasės, skirtingo ilgio spiningai skirti ešerių žvejybai kurių užmetimo testas yra iki 5g.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Spiningas ROBINSON River Master Ultra Light Jig 0.5-5g

Šioje serijoje yra du, ypač lengvos (Ultralight) klasės, skirtingo ilgio spiningai skirti ešerių žvejybai kurių užmetimo testas yra iki 5 g. Plona įklijuota viršūnėlė puikiai dera su visu spiningo blanku, sukurdama su juo precedento neturinčią visumą, viršūnėlės sujungime su blanku nėra nereikalingo kietumo ir standumo. Šie delikatūs ir labai jautrūs spiningai puikiai "dirba" su mažiausiais mikromaslais (įvairiais mikrotvisteriais, vabalais, 00; 0; 1 Nr sukriukėmis, mini vobleriais ir min vartiklėmis) Nepaisant to, kad spiningo įlinkis greitas ir jis ganėtinai standus, meškerykotis puikiai "dirba" veikiamas apkrovos progresyviai linkdamas beveik iki rankenos. Tai garantuoja patikimą žuvų su švelniomis ir trapiomis burnomis, tokių kaip ešerys ar nedidelis upėtakis pakirtimą, varginimą ir sugavimą.

Modelis Ilgis/svoris užmetimo svoris./akcija Dalių sk. transp. ilgis
1RM-NJ-014 210cm / 110g 0,5-5g / greita 2 112cm
1RM-NJ-016 230cm / 120g 0,5-5g / greita 2 122cm