Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Stabdis plūdei su „Rolling Stop Float“ suktuku SUNSET ST-5016
  • Stabdis plūdei su „Rolling Stop Float“ suktuku SUNSET ST-5016
Stabdis plūdei su „Rolling Stop Float“ suktuku SUNSET ST-5016

Smulkmenos žvejybai

Stabdis plūdei su „Rolling Stop Float“ trišakiu suktuku SUNSET Stopper ST-5016

27-05190_S
SUNSET
1,50 €
Su mokesčiais

Stabdis plūdei su „Rolling Stop Float“ trišakiu suktuku SUNSET Stopper ST-5016. Vienoje pakuotėje yra 4 rinkiniai. Tai puikus aksesuaras pavadėliams prie pagrindinio valo montuoti kai žvejojama šoninio pavadėlio (paternoster) sistema, labai tvirtai fiksuojasi ant valo. 

Stabdis plūdei su „Rolling Stop Float“ trišakiu suktuku SUNSET Stopper ST-5016

Stabdis plūdei su „Rolling Stop Float“ trišakiu suktuku SUNSET Stopper ST-5016. Vienoje pakuotėje yra 4 rinkiniai. Tai puikus aksesuaras pavadėliams prie pagrindinio valo montuoti kai žvejojama šoninio pavadėlio (paternoster) sistema, labai tvirtai fiksuojasi ant valo. Plačiai naudojami žvejojant šoninio pavadėlio sistemomis su mikromasalais srovėje, taip pat plūdinėj žvejyboje kai žvejojama srovėje prilaikant.

Yra 3- jų dydžių: S, M ir L