Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Vobleris SAKURA SCB CRANK 65, 65 mm 18,4 g SSP
 • Vobleris SAKURA SCB CRANK 65, 65 mm 18,4 g A06
 • Vobleris SAKURA SCB CRANK 65, 65 mm 18,4 g RL03
 • Vobleris SAKURA SCB CRANK 65, 65 mm 18,4 g M06
Vobleris SAKURA SCB CRANK 65, 65 mm 18,4 g SSP

Sakura

Vobleris SAKURA SCB CRANK 65, 65 mm 18,4 g

27-20001
SAKURA
12,00 €
Su mokesčiais

Plaukiantis vobleris SAKURA SCB CRANK 65,  65 mm 18,4 g velkiavimui ir spiningavimui

Dirbame Vilniuje PC Banginis ir verslo centre Kamanė (tarp PC Big ir DEPO ukmergės g.)

Vobleris SAKURA SCB CRANK 65  65mm 18,4g

Charakteristikos:  

 • Ilgis:     6,5 cm 
 • Svoris:  18,4 g 
 • Tipas: plaukiantis (Ft) floating
 • Nėrimo gylis: iki 4,00 m 

SAKURA „SCB Crank 65“ yra giliai neriantis vobleris, idealiai tinkamas žvejybai velkiaujant, bet taip pat labai veiksmings spiningaujant kai naudojamos įvairios pravedimo technikos, jo maksimalus darbinis panirimo gylis yra 4 metrai. Priklausomai nuo žvejo įgūdžių ir technikos šį voblerį galima panardinti ir pravesti žymiai mažesnio gylio vandens sluoksnyje, labai universalus, leidžia efektyviai išžvalgyti didelius vandens plotus skirtingame vandens horizonto lygyje.
Dėl nemažo dydžio jis yra patrauklus didelėms lydekoms ir sterkams, kurie visada linkę sankcionuoti į jų teritoriją atkeliavusį svetimkūnį. Greitai panyra į darbinį gylį, „SCB 65“ iškart, nuo pat pirmųjų panirimo metrų "dirba" ir vilioja plėšrūnus. Tai yra vienas iš nedaugelio tokio tipo voblerių rinkoje, kuriame sumontuota labai veiksminga svorio balanso magnetinė sistema kuri leimia unikalias elgsenos vandenyje savybes. Atliekant metimą, cilindrinis svarelis atsiplėšia nuo magneto ir suteikia neįtikėtiną impulsą, kuris voblerį stabilizuoja skrydžio metu, pailgina užmetimo atstumą ir tuo pačiu pagerina metimų tikslumą. Kai tik masalas paliečia vandenį, magnetas pritraukia svarelį, taip išlaikomas teisingas balansas horizontalioje padėtyje ir voblerio pusiausvyros centras tampa fiksuotu, visa tai užtikrina puikų voblerio elgesį vandenyje pravedimo metu. Tikri spąstai lydekoms ir sterkams, salačiams ar dideliems ešeriams.