Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Vobleris SAKURA CHOPSY MINNOW 50SP 50mm, 4,5g
  • Vobleris SAKURA CHOPSY MINNOW 50SP 50mm, 4,5g  T07
  • Vobleris SAKURA CHOPSY MINNOW 50SP 50mm, 4,5g  RL04
  • Vobleris SAKURA CHOPSY MINNOW 50SP 50mm, 4,5g
Vobleris SAKURA CHOPSY MINNOW 50SP 50mm, 4,5g

Sakura

Vobleris SAKURA CHOPSY MINNOW 50SP 50 mm, 4,5 g

27-20007
SAKURA
9,80 €
Su mokesčiais
Dirbame Vilniuje PC Banginis ir verslo centre Kamanė (tarp PC Big ir DEPO ukmergės g.)

Vobleris SAKURA CHOPSY MINNOW 50SP 50 mm, 4,5 g

Charakteristikos:  

  • Ilgis:     5,0 cm 
  • Svoris:  4,5 g 
  • Tipas: neutralus (SP) suspending
  • Nėrimo gylis: iki 1,00 m 

Neutralaus plūdrumo (suspending), tobulai subalansuotas SAKURA „Chopsy Minnow 50 SP“ yra sukurtas tam, kad užtikrintų dar didesnį efektyvumą žvejojant ramesnės tėkmės upių vietose ar stovinčiame vandenyje. Tai tikras upėtakių, ešerių ir šapalų siaubas.
Jo papūstas kūnas ir plokščios šoninės plokštumos suteikia natūralaus mailiaus silueto išvaizdą. „Chopsy Minnow“ turi mažą apvalų liežuvėlį, kuris suteikia reaktyvumo, ir neutralų plūdrumą (SP), kuris leidžia pauzės metu "pakibti" vandens sluoksnyje. Pasinaudokite nepriekaištingos konstrukcijos galimybėmis, leidžiančiomis jam blygsėti savo šonais, paprasčiausiai lengvai jį "tvičinant" mažos amplitudės judesiais. Tokie blygsėjimai ir kiek chaotiškas judėjimas patraukia plėšrūnų dėmesį net iš didelių atstumų. Jis taip pat yra labai patrauklus ir tolygiame pravedime, nes voblerio konstrukcijos ypatumai (pažemintas jo svorio centras, esantis gale) leidžia jam judėti vandenyje puikiai vibruojant ir lengvai banguojant. „Chopsy Minnow“ yra idealus kompanionas tyrinėti negilius vandens plotus, ypač norin suvilioti žuvis kurios nėra labai aktyvios arba kurios labiausiai domisi tik mailiumi.