Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Ritė PROWESS MOULINET SERENITY 7004 FD
  • Ritė PROWESS MOULINET SERENITY 7004 FD
Ritė PROWESS MOULINET SERENITY 7004 FD

Ritės

Ritė PROWESS MOULINET SERENITY 7004 FD

27-00108
PROWESS
49,80 €
Su mokesčiais

„Serenity 7004 FD Prowess“ ritė yra specialiai sukurta trumpoms meškerėms, kad puikiai prisitaikytų prie stiprių ar ilgų nuotolių žvejybos.


Ritė PROWESS MOULINET SERENITY 7004 FD

„Serow 7004 FD“ iš „Prowess“ yra ritė, pagaminta iš sudėtinio anglies korpuso ir rotoriaus, užtikrinančio didelį stiprumą. Ši kompaktiška ritė leis lengvai mesti didelius atstumus ir puikiai prisitaikyti trumpomis meškerėmis. Su 4 rutuliniais guoliais jį bus labai lengva naudojama. Dvigubas svyravimas užtikrins optimalų valo laikymą išilgai ritės. Be to, pagrindinėje linijoje galite naudoti pyntą kaip nailoninį valą.

Ritės yra dviejų dydžių: 7004 ir 8004. Jos yra su 4 rutuliniais guoliais ir rankoje, o ypač ant strypo ritė dirba labai tyliai, be nereikalingos trinties. Rankena yra metalinė, o pats galas pagamintas iš gumos, kad geriau sukibtų. Ant ritės yra metalinis „Line“ spaustukas. Stabdys yra labai tikslus, stiprus ir patikimas.

Mažesnio modelio (7004FD) svoris yra 590g (ritės talpa yra 270m 0,40mm), o didesnio (8004FD) - 640g (ritės talpa - 395m 0,40m).

Šių dviejų ričių skirtumas, išskyrus ritės talpą, yra vyniojimo greitis, nepaisant to, kad abu turi vienodą 4,1: 1 pavarą, mažesnis - 85 cm, o didesnis - 5 cm daugiau - 90 cm.
Ritė yra juoda, estetiškai elegantiška ir neabejotinai laimėjusi savo kainų kategoriją, nes ją galima naudoti tiek karpių žvejyboje, tiek visose stacionariose gėlavandenėse žvejybos kelionėse.

„Serenity 7004 FD Prowess“ ritės savybės:

- 4 rutuliniai guoliai

- Aliuminio ritė

- Dvigubas svyravimas

- begalinis anti-reversas

- Mikrometriniai „daugiadiskiai“ priekiniai stabdžiai

- Negabaritinis volelis

- Sudėtinis anglies korpusas ir rotorius

- Sulankstomas kovinis švaistiklis

- EVA rankena