Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PROWESS

Turistinės lovos - gultai

Iš techninės pusės įi karpininkų lova turi sustiprintą aliuminio rėmą, reguliuojamas kojas ir dideles "lėkštes", apsaugančias nuo grimzlės. Karpininkų Lovoje yra „plokščia“ sistema (be rato), kad ji būtų lygi kaip tavo lova! Dėl savo siaurumo yra puikus modelis kuprinės mėgėjams, ieškantiems lengvos lovos kėdės (mažiau nei 10 kilogramų) ir lengvai gabenamos.

Kaina 159,00 €

Turistinės Kėdės

Čia yra IMPERIUM lygis, Karpinės kėdės sukurtas siekiant maksimalaus patogumo ir tvirtumo, kad tilptų dideli žmonės!

Išties, dėl sustiprinto aliuminio rėmo, tvirtų porankių ir itin atsparios 600D sėdynės, ši Karpinė kėdė turi argumentų, kad įtikintų.

Kaina 129,00 €

Turistinės Kėdės

„Prowess“ sukūrė šią patogaus lygio Karpinė Kedę  su porankiais. Dėl sustiprintos struktūros, ši karpinė kėdė tampa puikiu modeliu. Šis aukšto lygio minkštumas, didelis dydis, bus jūsų ištikimas kompanionas per ilgas karpių žvejybos sesijas!

Kaina 114,00 €

Pastatomi

Stabilus trikojis PROWESS didelių žuvų svėrimui (be svarstyklių).

Kaina 55,00 €

PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

Markeris PROWESS AILETTES MM 170mm, labai gerai matomas, oranžinės spalvos

Kaina 3,50 €

PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

Markeris PROWESS AILETTES GM 220mm, labai gerai matomas, oranžinės spalvos

Kaina 4,00 €

Įsmeigiami

Labai tvirtas ir stabilus teleskopinis kuoliukas meškerei PROWESS 1,00 -1,80 m

Kaina 8,50 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Specialiai sukonstruoitas labai efektyvus Masalo smulkintuvas PROWESS, pagamintas iš nesideformuojančio ir atsparaus dėvėjimusi plastiko, dėl ypatingos dantų formos puikiai smulkina baltyminius kukulius ir visų kitų tipų kietus ar puskiečius jaukus ar masalus.

Kaina 19,00 €

Pastatomi

Aukščiausias Karpinis stovas, STARPOD yra skirtas statiems krantams, galingoms upėms, reikalaujančioms, kad jūsų meškerių galiukai būtų kuo aukščiau. Šis strypas skirtas reguliavimui. Jis parduodamas su 2 papildomomis ypač ilgomis kojomis (daugiau nei 2 metrais). Kai technologijos leidžia peržengti savo ribas!

Kaina 159,00 €

Karpinės

PROWESS OSMOSE 5005 FD - puiki, kompaktiška, bet kartu labai galinga ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio asams.

Kaina 59,00 €

Karpinės

Kokybiška „Prowess Osmose 6001 FD“ ritė  su 6 rutuliniais guoliais ir su 1 ritininiu guoliu dugninei žvejybai

Kaina 54,00 €

Karpinės

Ritė karpių žvejybai PROWESS NightFall 7005FD, puikios kokybės šiuolaikiško dizaino „Big Pit Long Cast" tipo ritė su priekiniu labai jautriu stabdžiu.

Kaina 69,00 €

Karpinės

Labai lengva "Long Cast" tipo ritė "PROWESS AND CARP 6010 FD" neabejotinas naujausių technologijų koncentratas. 

Kaina 89,00 €

Ritės

„Serenity 7004 FD Prowess“ ritė yra specialiai sukurta trumpoms meškerėms, kad puikiai prisitaikytų prie stiprių ar ilgų nuotolių žvejybos.

Kaina 49,80 €

Ritės

„Serenity 8004 FD Prowess“ ritė yra specialiai sukurta trumpoms meškerėms, kad puikiai prisitaikytų prie stiprių ar ilgų nuotolių žvejybos.

Kaina 49,80 €