Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PROWESS

PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

Markeris PROWESS AILETTES MM 170mm, labai gerai matomas, oranžinės spalvos

Kaina 3,50 €

  Žvejybos aksesuarai

  Stabilus trikojis PROWESS didelių žuvų svėrimui (be svarstyklių). Reguliojamo aukščio, maksimalus aukštis 1,6 m,

  Kaina 67,60 €

   Šėryklos

   Šerykla Prowess SPOD LARGE didelė šerykla paprastu dizainu su pelekais. Šerykla užtikrina tikslumą bet kokioje situacijoje ir bet kokiu oru.

   Kaina 5,80 €

    Elektroniniai signalizatoriai

    Kibimo El. signalizatorius G1 Carp alarm. Puikus „Prowess" GI Carp alarm signalizatorius  lydės jus visose dugninės žvejybos sesijose. Reguliuojamas garsumas ir tonas  yra standartinė jungtis kibimo indikatoriaus (svingo) indikatoriaus lemputei. Mažas priedas: maitinimo elementas yra komplekte!

    Kaina 10,90 €

     Kibimo indikatoriai

     Prowess  „Scorpium“ yra puikūs kibimo signalizatoriai, labai paprasti naudoti ir kompaktiški, jie idealus kompanionas visiems karpių žvejams norintiems galingo kibimo signalizavimo už priimtiną kainą!

     Kaina 87,90 €

      Karpinės meškerės

      Paprasta, efektyvi karpinė meškerė Prowess Scorpium 3,6m 3,5lb, puikus kainos ir kokybės santykis.

      Kaina 58,50 €

       Karpinės ritės

       Ritė PROWESS INSEDIA 5004 FD. Pagrindinis ritės INSEDIA 5004 FD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę. Tinkanti dugninei karpių žvejybai tradiciniais būdais ir metodais kai masalo nereikia užmesti ypač toli, o taip pat puiki naudojant feeder dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos.

       Kaina 67,00 €

        Karpinės ritės

        Ritė PROWESS INSEDIA 8004 FD. Pagrindinis ritės INSEDIA 8004 FD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę. Tinkanti dugninei karpių žvejybai tradiciniais būdais ir metodais kai masalą reikia užmesti vidutiniškai ar ypač toli.

        Kaina 79,00 €

         Karpinės ritės

         Ritė PROWESS EXCELIA 6008 FD. Pagrindinis ritės EXCELIA 6008 FD pranašumas yra puikus valo vyniojimas ir tolygi, švelni ritės eiga. Ši Excelia ritė yra puikaus karpinio dizaino, pusiau matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybę vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama trumpais ir vidutiniais atstumais.

         Kaina 106,00 €

          Dėžės žvejybai

          Dėžutė karpininkui RANGEMENT LARGE BTPR0070020. Modulinė aksesuarų laikymo dėžė karpininkui su 6 dėžutėmis ir pavadėline viduje.

          Kaina 49,90 €

           Dėžės žvejybai

           Dėžutė karpininkui RANGEMENT MEDIUM BTPR0070010. Modulinė aksesuarų laikymo dėžė karpininkui su 6 dėžutėmis viduje.

           Kaina 25,40 €

            Pastatomi

            Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 3-ms meškerėms PROWESS Serenity su dviguba centrine struktūra ir išilgai stovo reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

            Kaina 129,00 €

             Pastatomi

             Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 1, 2, 3 arba 4-ms meškerėms PROWESS Starpod su tvirta centrine struktūra ir  išilgai  reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

             Kaina 189,00 €

              Kilimėliai karpiams

              Lengvas ir kompaktiškas kilimėlis karpiams Scorpium, matmenys: 80 x 45 x 1 cm, suvyniojamas, todėl patogus transportuoti.

              Kaina 16,00 €

               Kilimėliai karpiams

               Didelis firmos "Prowess" krepšys karpių svėrimui ir laikymui iki žuvis pilnai atsigaus po sugavimo.

               Kaina 79,00 €

                Karpiniai pavadėliai

                Medžiaga pavadėliams su įvairiomis plauko sistemomis rišti Prowess W-HOOKLINK SOFT, žalios spalvos.

                Kaina 7,90 €

                 Karpiniai pavadėliai

                 Pusiau stangri medžiaga karpiniams pavadėliams - įvairiomis plauko sistemomis rišti Prowess W-HOOKLINK semi stiff, žalios spalvos.

                 Kaina 17,00 €

                  Karpinės meškerės

                  Paprasta, efektyvi karpinė meškerė Prowess Scorpium 3,6m 3,5lb, puikus kainos ir kokybės santykis.

                  Kaina 61,50 €

                   Karpinės meškerės

                   Paprasta, efektyvi šėrimo meškerė Prowess POWER SPOD 3.6m 5.0Lbs, labai geras kainos ir kokybės santykis.

                   Kaina 83,50 €

                    Karpinės meškerės

                    Galinga ir efektyvi šėrimo meškerė Prowess STARFALL SPOD 3.9m 5.5Lbs, labai geras kainos ir kokybės santykis.

                    Kaina 135,90 €

                     Karpinės meškerės

                     Prowess „Excelia“ meškerė yra meškerė, sukurta atsižvelgiant į vieną idėją: siekiant sujungti visas gerai meškerei reikalingas savybes. Tai reiškia, subtilumą, galią, tikslumą ir stilių. Nieko nebuvo pasirinkta atsitiktinai, tad ši meškerė tapo bestseleriu. Neginčijamas kokybės / kainos / malonumo santykis.

                     Kaina 122,00 €

                      Graibštai

                      Karpinis graibštas Prowess SCORPIUM yra labai lengvas, bet kartu patikimas ir tvirtas. Graibšto tinklas montuojamas ant  aukšto modulio anglies pluošto konstrukcijos ir metaline galvute sujungiamas su kompozicinio pluošto graibšto rankena. 

                      Kaina 39,30 €

                       Graibštai

                       Karpinis graibštas Prowess OSMOSE yra labai lengvas, bet kartu patikimas ir tvirtas. Graibšto tinklas montuojamas ant  aukšto modulio anglies pluošto konstrukcijos ir metaline galvute sujungiamas su kompozicinio pluošto dviejų dalių graibšto rankena. 

                       Kaina 59,00 €

                        Įsmeigiami

                        Labai tvirtas ir stabilus teleskopinis kuoliukas meškerei PROWESS. Ilgis reguliuojamas nuo 0,80 iki 1,45 m, skersmuo 16 mm.

                        Kaina 15,90 €

                         Įsmeigiami

                         Labai tvirtas ir stabilus teleskopinis kuoliukas meškerei PROWESS. Ilgis reguliuojamas nuo 1,00 iki 1,80 m, skersmuo 16 mm.

                         Kaina 17,50 €

                          Kibimo indikatoriai

                          Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorių rinkinys „Prowess INSEDIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas, "Prowess INSEDIA" yra vienas kompaktiškiausių belaidžių kibimo signalizatorių rinkoje pasižymintis itin geru kainos ir kokybės santykiu, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam.

                          Kaina 133,00 €

                           Kibimo indikatoriai

                           Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorių rinkinys „Prowess INSEDIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas, "Prowess INSEDIA" yra vienas kompaktiškiausių belaidžių kibimo signalizatorių rinkoje pasižymintis itin geru kainos ir kokybės santykiu, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam.

                           Kaina 143,00 €
                            4 spalvos

                            Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

                            Kibimo indikatorius "Prowess W-Hanger" vizualinis indikatorius su 15cm ilgio grandinėle.

                            Kaina 10,90 €

                             Dėžutės žvejybai

                             Dėžutė pavadėliams PROWESS iš labai tvirto standaus plastiko. Dėžutė pavadėliams skirta visiems Jūsų pavadėliams. Jeigu iki šiol žvejyboje visi turimi pavadėliai susipainiodavo ir neturėjo savo vietos - ši dėžutė pavadėliams kaip tik Jums!

                             Kaina 7,90 €

                              Karpinei žvejybai

                              Karpinis gultas Prowess NIGHTFALL pagamintas ant storo putplasčio pagrindo, kad būtų užtikrinta maksimali izoliacija nuo žemės. Jo „persiko odos“ audinys geriau išlaiko šilumą jūsų antklodėje. Šis Prowes NIGHTFALL karpinis gultas turi kamufliažinį kraštą su gražiu dizaino efektu. Sustiprintas aliuminio rėmas garantuoja karpinio gulto lengvumą. Kojos su ypač dideliais purvo kaušeliais užtikrina maksimalų laikymąsi ant bet kokio tipo žemės. Galiausiai, karpinio gulto 6 kojelės yra reguliuojamos taip, kad būtų nukreiptos į chaotiškiausią žemę, tuo pačiu užtikrinant pakankamai vietos po juo laikyti žvejybos įrangą.

                              Kaina 199,00 €

                               Karpiniai pavadėliai

                               Švino spaustuko rinkinys iš Prowess asortimento komponentų. Šie Prowess švino spaustukų įrenginiai yra skirti pradedantiesiems ar tiesiog meškeriotojams, kurie neturi laiko paruošti savo įrangai. Su Prowess švino spaustuko rinkiniu - pasiruošimas žvejybai itin greitas ir patogus!

                               Kaina 6,90 €

                                Karpinės meškerės

                                Puiki meškerės kokybė už mažesnę kainą! Taip geriausiai galima apibūdinti Prowess SCORPIUM 3.9 m, 1.59 kg, 3-jų dalių meškerę. Puošnumas, nepriekaištingas dizainas ir įrangos kokybė daro šią meškerę itin patrauklia ir prieinama žvejams. Meškerė sumontuota su 6 SIC žiedais, įskaitant 50 mm pradinį žiedą.

                                Kaina 78,90 €

                                 Karpinės meškerės

                                 Karpinė meškerė Prowess INSEDIA RS, 3,90 m, 3,5 Lbs (1,59 kg) yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems karpių žvejams. Pusiau parabolinio, klasikinio veiksmo meškerė turi 6 žiedus, yra atvirkštinio tvirtinimo. Tai puikus meškerės pasirinkimas, užtikrinantis kokybę!

                                 Kaina 99,60 €

                                  Graibštai

                                  Karpinis graibštas Prowess PRCNK6 yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Jo plona ir standi, sustiprinta rankena yra sudaryta iš 2 dalių, kad karpinį graibštą būtų lengva transportuoti. Aliuminio V formos ir pluošto rankena užtikrina maksimalų patvarumą, o plonas tinklelis apsaugo jūsų laimikį. Abiejuose karpinio graibšto tinklelio pusėse yra labai originali neodimio magnetų sistema, leidžianti atlenkti tinklelį atgal. Tai sumažina atsparumą vandeniui iškrovus žuvis.

                                  Kaina 76,00 €

                                   Įsmeigiami

                                   Labai tvirtas ir stabilus PROWESS karpinių kuoliukų rinkinys meškerėms. Ilgis reguliuojamas nuo 40 cm iki 65 cm, plotis - 20 cm.

                                   Kaina 39,00 €

                                    Įvairūs įrankiai žvejybai

                                    Trikojis Prowess svėrimo stovas-svarstyklės žūklei PRCAD1003. Svarstyklės žūklei yra 1,60 m aukščio (maksimaliai), tačiau jeigu nėra pilnai išskleistos, svarstyklių žūklei aukštis - 1,0 m. Svarstyklių žūklei kojų ilgis yra 1,80 m.

                                    Kaina 66,90 €

                                     Pastatomi

                                     PROWESS Scorpium Dual karpinis stovas yra puiki atrama meškerėms žūklės metu. Karpinio stovo struktūrinis rėmas su 2 pagrindiniais strypais suteikia puikų tvirtumą ir leidžia reguliuoti pagrindinio korpuso ilgį. Galima reguliuoti karpinio stovo kojelių padėtį ir aukštį, kad karpinis stovas prisitaikytų prie skirtingų reljefų, su kuriais susiduriate karpių žvejybos metu. Telpa 3 meškerės.

                                     Kaina 59,90 €

                                      Dėžutės žvejybai

                                      Labai praktiška dėžutė žvejybai, kuri buvo sukurta paruoštoms sistemėlėms ir kitiems žvejybos reikmenims laikyti. Žvejybos dėžė pagaminta iš tvirto, patvaraus ir lengvo plastiko. Dėžė žvejybai yra patogaus dizaino ir dėl magnetinių spaustukų lengvai pasiekiama. Viskas greitai prieigai ir vienoje vietoje. Dėžutės viršuje yra uždengti skyreliai, kuriuose galite laikyti įvairius masalus. Apatinė dalis puikiai tinka jūsų sistemėlėms.

                                      Kaina 19,90 €

                                       Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                       Klasikinis, vandeniui atsparus BAKKAN tipo žvejo krepšys idealiai tinka fotoaparatui, telefonui ir viskam, kas jautru drėgmei ir vandeniui, laikyti. Žvejo krepšys suderinamas su INSEDIA krepšiu. Žvejo krepšys pagamintas iš EVA medžiagos. „Prowess Bakkan“ krepšyje galima laikyti įvairius daiktus, tokius kaip masalai, atraktoriai, virtuvės reikmenys, maistas ir kt.

                                       Kaina 29,00 €

                                        Karpinei žvejybai

                                        Karpininko kėdės Prowess Excelia sėdimoji dalis ir platus atlošas yra paminkštinti didelio tankio putplasčiu, todėl jų vienintelis tikslas yra suteikti jums maksimalų komfortą. Porankiai, kurie leis greitai reguliuoti atlošo pasvirimą. Karpininko kėdė Prowess EXCELIA yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų, kurios yra ypač minkštos ir malonios, pavyzdžiui, aksomas. Todėl galite pamiršti seną kėdę su abrazyvine tekstile. Joje yra 4 reguliuojamos kojelės.

                                        Kaina 169,00 €

                                         Karpinės meškerės

                                         Puiki meškerės kokybė už mažesnę kainą! Taip geriausiai galima apibūdinti Prowess SCORPIUM 3.9 m, 1.59 kg, 2-jų dalių meškerę. Puošnumas, nepriekaištingas dizainas ir įrangos kokybė daro šią meškerę itin patrauklia ir prieinama žvejams. Meškerė sumontuota su 6 SIC žiedais, įskaitant 50 mm pradinį žiedą.

                                         Kaina 68,00 €

                                          Pastatomi

                                          PROWESS Scorpium Dual karpinis stovas yra puiki atrama meškerėms žūklės metu. Karpinio stovo struktūrinis rėmas su 2 pagrindiniais strypais suteikia puikų tvirtumą ir leidžia reguliuoti pagrindinio korpuso ilgį. Galima reguliuoti karpinio stovo kojelių padėtį ir aukštį, kad karpinis stovas prisitaikytų prie skirtingų reljefų, su kuriais susiduriate karpių žvejybos metu. Telpa 4 meškerės.

                                          Kaina 69,90 €

                                           Ritės

                                           "Prowess EXCELIA WRX 8004 SPOD" ritė sukurta optimizuoti užmetimą naudojant masalo raketą. Ši ritė gali sutalpinti ploną valą, kad optimizuotumėte jūsų metimų atstumus. Aliuminio rėmas suteikia ritei tvirtumo, reikalingo norint išlaikyti tempą jaukinimo seansų metu. Ritė turi tvirtą metalinį segtuką, kad visada išlaikytumėte vienodą metimo atstumą.

                                           Gamintojo kodas

                                           Pavadinimas

                                           Dydis

                                           Guoliai

                                           Perdavimo skaičius

                                           Svoris

                                           PRCRM75108004SPOD

                                           Ritė „Prowess EXCELIA WRX SPOD“

                                           8000

                                           4

                                           4,4:1

                                           630 g

                                           Kaina 99,70 €

                                            Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                            Vandeniui atsparių EVA krepšių žvejybai asortimentas "Prowess W-BOX" yra lengvas, tvirtas ir puvimui atsparus žvejybos reikmenų laikymo sprendimas. Šie gaminiai leis transportuoti bet kokią įrangą geriausiomis sąlygomis. Viršutinė maišelio dalis yra skaidri, kad būtų galima greitai atpažinti jos turinį. Šį "W-BOX" asortimentą sudaro 6 skirtingi modeliai, kurių dydis atitinka skirtingus poreikius, pradedant jauko transportavimui, švinukų laikymui, krepšiu atsarginiams drabužiams ir kt.

                                            Modelis

                                            Ilgis

                                            Plotis

                                            Aukštis

                                            W-BOX–40 L

                                            45

                                            34

                                            25

                                            W-BOX–2 L

                                            12

                                            9

                                            22

                                            W-BOX–7 L

                                            33

                                            10

                                            22

                                            W-BOX–2,3 L

                                            19

                                            11

                                            11

                                            W-BOX–4 L

                                            22

                                            19

                                            10

                                            Kaina 49,90 €

                                             Prekių katalogas

                                             "Prowess Level Chair SCORPIUM" išsiskiria savo paprastumu ir tvirtumu. Ši sulankstoma kėdė turės savo vietą visų karpininkų bagaže, net ir naktinės žvejybos metu, kur jos svoris ir kompaktiškumas bus puikus privalumas. Arba ilgesnėse žvejybos išvykose tai gali būti svečių, kurie norėtų jus aplankyti kelioms valandoms prie vandens kranto, vieta.

                                             Kaina 85,90 €

                                              Žvejybinės kėdės

                                              Sulankstoma kėdė "Prowess Sirium Plus" su atramomis rankoms. Sulankstoma žvejybinė kėdė turi 4 reguliuojamos kojelės su atramomis, kad būtų galėtumėte patogiai nevaržomai žvejoti nuo mėgstamų ežerų ir upių krantų. Sulankstoma žvejybinė kėdė "Prowess SIRIUM Plus" - kėdė su labai priimtinu kainos ir kokybės santykiu!

                                              Kaina 105,90 €

                                               Prekių katalogas

                                               Šis karpinis gultas "Prowess STARFALL RS" buvo sukurtas taip, kad atitiktų šiuolaikinių karpių žvejų poreikius, nesvarbu, ar tai būtų trumpa sesija, ar kelių dienų žvejyba - turėdami šį gultą galėsite tinkamai pailsėti ar patogiai pasidėti daiktus ne poilsio metu. Karpinis guolis turi labai patogų, didelio tankio porolono čiužinį. Karpinio gulto atramą suteikia 6 dideles reguliuojamos kojelės su pagrindais.

                                               Kaina 347,00 €

                                                Karpinei žvejybai

                                                Šis "Prowess INSEDIA" kilimėlis karpiams idealiai tinka jūsų laimikiui ramiai laikyti ant paviršiaus ir apsaugoti žuvį nuo susižalojimų ant nelygaus dugno. Kilimėlis karpiams turi pilną užtrauktuką ir užrakinimo sistemą. Kilimėlio karpiams medžiaga leidžia greitai pašalinti vandenį ir greitai išdžiūti.

                                                Kaina 63,00 €

                                                 Karpinei žvejybai

                                                 Kilimėlis karpiams "Prowess INSEDIA" turi gerai žinomą ir patogią, labai pamėgtą žvejų formą. Šis kilimėlis karpiams sužavės jus savo dydžiu ir storiu, kuris bus jūsų rankenų saugumo garantija. Su šiuo kilimėliu karpiams galite būti tikri, kad žuvis nesusižeis ant vandens dugno ir laimikį pavyks pasverti ar įamžinti tikrai saugiai.

                                                 Kaina 49,00 €

                                                  Karpinės meškerės

                                                  "Prowess Starfall Wildwater" meškerė idealiai tinka dideliems atstumams įveikti. Meškerė turi 6 vnt. itin lengvų TI FORGED AIR žiedų, kurie turi 1k anglies pluošto sutvirtinimą. Meškerė "Prowess Starfall Wildwater" yra laukinių vandenų karpių žvejybos meškerė, puikiai tinkanti žvejoti sunkiomis sąlygomis. Meškerės ilgis 10 pėdų (3 m), idealiai tinka įveikti didelius atstumus. Meškerės korpusas ir antgalis pagaminti iš didelio modulio anglies, kuri užtikrina didelį tvirtumą ir standumą.

                                                  Kaina 150,00 €

                                                   Karpinės meškerės

                                                   Karpinė meškerė "Prowess INSEDIA RS", 3,00 m, 3 Lbs (1,36 kg) yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems karpių žvejams. Pusiau parabolinio, klasikinio veiksmo meškerė turi 6 žiedus, yra atvirkštinio tvirtinimo. Tai puikus meškerės pasirinkimas, užtikrinantis kokybę!

                                                   Kaina 85,60 €

                                                    Graibštai

                                                    Karpinis graibštas Prowess PRCNG yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Aliuminio V formos ir pluošto rankena užtikrina maksimalų patvarumą, o plonas tinklelis apsaugo jūsų laimikį.

                                                    Kaina 87,90 €

                                                     Elektroniniai signalizatoriai

                                                     Kibimo signalizatorių rinkinys "Prowess EXCELIA RS" yra vieni kokybiškiausių ir geriausių rinkoje padėsiančių indikuoti kibimą prieonių! Jie turi visas karpių žūklei reikalingas funkcijas. 6 padėčių garsumo reguliavimas, įskaitant tylųjį režimą. 6 lygių tonų valdymas su labiausiai pageidaujamais dažniais. Kibimo signalizatoriai taip pat turi 6 jautrumo lygius.

                                                     Kaina 190,00 €

                                                      Jauko svaidymo kastuvėliai, laidynės

                                                      Samtelis jaukui Prowess W-SPOON. Samtelį jaukui labai paprasta ir nesudėtinga išvalyti. Trumpa samtelio jaukui rankena leidžia prijaukinti žuvį netolimu atstumu.

                                                      Kaina 5,50 €

                                                       Įvairūs įrankiai žvejybai

                                                       Ši PROWESS tinklinė plūdė yra gana paprastas, bet labai naudingas karpių žvejybos įrankis. Tai leidžia jūsų graibštui likti ant paviršiaus. Ši graibšto plūdė padės lengviau ir dar greičiau pasiekti graibštą.

                                                       Kaina 15,00 €

                                                        Karpiniai pavadėliai

                                                        „PROWESS W-RIGS Blow Back Rig“ karpiniai pavadėliai yra vienas iš techninių lyderių, leidžiančių ant dugno pateikti tankius ar lengvus masalus. Pavadėliai yra paruošti naudojimui.

                                                        Kaina 5,90 €

                                                         Karpiniai pavadėliai

                                                         „PROWESS W-RIGS Blow Back Rig“ karpiniai pavadėliai yra vienas iš techninių lyderių, leidžiančių ant dugno pateikti tankius ar lengvus masalus. Pavadėliai yra paruošti naudojimui.

                                                         Kaina 5,90 €

                                                          Filtruoti pagal

                                                          Kategorijos
                                                          Kaina
                                                          Filtruoti