Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PROWESS

Karpinės ritės

PROWESS OSMOSE 5005 FD - puiki, kompaktiška, bet kartu labai galinga ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio asams.

Kaina 59,00 €

  Karpinės ritės

  Kokybiška „Prowess Osmose 6001 FD“ ritė  su patikima "Baitrunner" sistema, 6 rutuliniais guoliais ir su 1 ritininiu guoliu įvairiai dugninei žvejybai.

  Kaina 54,00 €

   PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

   Markeris PROWESS AILETTES MM 170mm, labai gerai matomas, oranžinės spalvos

   Kaina 3,50 €

    PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

    Markeris PROWESS AILETTES GM 220mm, labai gerai matomas, oranžinės spalvos

    Kaina 4,00 €

     Žvejybos aksesuarai

     Stabilus trikojis PROWESS didelių žuvų svėrimui (be svarstyklių). Reguliojamo aukščio, maksimalus aukštis 1,6 m,

     Kaina 55,00 €

      Ritės

      „Serenity 7004 FD“ iš „Prowess“ - ritės korpusas ir rotorius pagamintas iš kompozicinio anglies pluošto užtikrinančio didelį patvarumą. Ši kompaktiška (karpiniais terminais) ritė leis lengvai užmesti masalus dideliais atstumais, ji puikiai tinka trumpoms ir vidutinio ilgio meškerėms (nuo 3,00 m iki 3,60 m).

      Kaina 49,80 €

       Ritės

       „Serenity 8004 FD“ iš „Prowess“ - ritės korpusas ir rotorius pagamintas iš kompozicinio anglies pluošto užtikrinančio didelį patvarumą. Ši kompaktiška (karpiniais terminais) ritė leis lengvai užmesti masalus dideliais atstumais, ji puikiai tinka trumpoms ir vidutinio ilgio meškerėms (nuo 3,00 m iki 3,60 m).

       Kaina 49,80 €

        Sistemėlės

        Karpinė sistemėlė Prowess Anti Tangle Hd 80cm Kovai su raizginiu susidarymui su užmaunama rankove ir užbaigta pasukama su žiedu. Paprasta naudoti ir labai efektyvi.

        Kaina 7,90 €

         Šėryklos

         Šerykla Prowess SPOD LARGE didelė šerykla paprastu dizainu su pelekais. Šerykla užtikrina tikslumą bet kokioje situacijoje ir bet kokiu oru.

         Kaina 5,80 €

          Elektroniniai signalizatoriai

          Kibimo El. signalizatorius G1 Carp alarm. Puikus „Prowess" GI Carp alarm signalizatorius  lydės jus visose dugninės žvejybos sesijose. Reguliuojamas garsumas ir tonas  yra standartinė jungtis kibimo indikatoriaus (svingo) indikatoriaus lemputei. Mažas priedas: maitinimo elementas yra komplekte!

          Kaina 10,90 €

           Graibštai

           Karpinis graibštas Prowess Liberty Labai lengvas graibšto tinklas dėl didelio modulio anglies lankelio ir rankenos. Dideli matmenys, labai atsparus tinklas ir sustiprintas rankų aukštis užtikrins lengvą ir saugų naudojimą.

           Kaina 79,00 €

            Pastatomi

            Prowess Rod Pod "Scorpium" stovas 2 arba 3 meškerėms yra lengvai naudojamas ir efektyvius meškerių stovas tiems, kurie nenori vargti dėl nereikalingų dalykų! Šis klasikinis 2 × 2 kojų geometrijos karpinių meškerių stovas yra tikrai labai lengvas, greitai surenkamas ir montuojamas, paprastas, bet tvirtas.

            Kaina 49,90 €

             Kibimo indikatoriai

             Prowess  „Scorpium“ yra puikūs kibimo signalizatoriai, labai paprasti naudoti ir kompaktiški, jie idealus kompanionas visiems karpių žvejams norintiems galingo kibimo signalizavimo už priimtiną kainą!

             Kaina 87,90 €

              Kibimo indikatoriai

              Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorius „Prowess EXCELIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

              Kaina 159,00 €

               Kibimo indikatoriai

               Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorius „Prowess EXCELIA“  4+1  turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

               Kaina 199,00 €

                Karpinės meškerės

                Paprasta, efektyvi karpinė meškerė Prowess Scorpium 3,6m 3,5lb, puikus kainos ir kokybės santykis.

                Kaina 58,50 €

                 Kibimo indikatoriai

                 Prowess  „Scorpium“ 4+1 yra kibimo signalizatorių esmė, labai paprasta naudoti ir kompaktiška, jie bus idealus kompanionas visiems karpių žvejams, norintiems galingo aliarmo už nedidelį biudžetą!

                 Kaina 99,90 €

                  Karpinės ritės

                  Ritė PROWESS Nightfall 7005 FD. Pagrindinis ritės NIGHTFALL 7005 FD pranašumas yra puikus valo vyniojimas ir tolygi, švelni ritės eiga labai retai pasiekiama tokio dydžio ritėse šiame kainos diapazone. Ši Nightfall ritė yra puikaus karpinio dizaino, matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybės ir kainos santykį vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama vidutiniais ir dideliais atstumais.

                  Kaina 83,00 €

                   Karpinės ritės

                   Ritė PROWESS INSEDIA 5004 FD. Pagrindinis ritės INSEDIA 5004 FD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę. Tinkanti dugninei karpių žvejybai tradiciniais būdais ir metodais kai masalo nereikia užmesti ypač toli, o taip pat puiki naudojant feeder dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos.

                   Kaina 67,00 €

                    Karpinės ritės

                    Ritė PROWESS INSEDIA 8004 FD. Pagrindinis ritės INSEDIA 8004 FD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę. Tinkanti dugninei karpių žvejybai tradiciniais būdais ir metodais kai masalą reikia užmesti vidutiniškai ar ypač toli.

                    Kaina 79,00 €

                     Karpinės ritės

                     Ritė PROWESS INSEDIA 8004 SPOD. Pagrindinis ritės INSEDIA 8004 SPOD pranašumas yra puikus, netgi  išskirtinis našumo ir kainos santykis, ji skirta meškeriotojams, kurie nori už nedidelę kainą įsigyti tikrai kokybišką ritę tinkančią jaukinimui su raketomis, specialiomis šėryklomis "spombomis" ar dugno skanavimui markerio pagalba. 

                     Kaina 86,00 €

                      Karpinės ritės

                      Ritė PROWESS EXCELIA 6008 FD. Pagrindinis ritės EXCELIA 6008 FD pranašumas yra puikus valo vyniojimas ir tolygi, švelni ritės eiga. Ši Excelia ritė yra puikaus karpinio dizaino, pusiau matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybę vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama trumpais ir vidutiniais atstumais.

                      Kaina 106,00 €

                       Karpinės ritės

                       Ritė PROWESS STARFALL 8005 FD. Prowess STARFALL 8005 FD ritė yra didelės talpos ritė, skirta žvejoti dideliais nuotoliais ir atlikti maksimalaus ilgio metimus. Ši ritė yra puikaus karpinio dizaino, matinės juodos spalvos su medine sukimo rankenėle. Ji ras savo vietą kokybę vertinančių žvejų tarpe, puikiai tinka karpių dugninei žvejybai nuo kranto kai žvejojama dideliais ir ypač dideliais atstumais.

                       Kaina 109,00 €

                        Dėžės žvejybai

                        Dėžutė karpininkui RANGEMENT LARGE BTPR0070020. Modulinė aksesuarų laikymo dėžė karpininkui su 6 dėžutėmis ir pavadėline viduje.

                        Kaina 49,90 €

                         Dėžės žvejybai

                         Dėžutė karpininkui RANGEMENT MEDIUM BTPR0070010. Modulinė aksesuarų laikymo dėžė karpininkui su 6 dėžutėmis viduje.

                         Kaina 25,40 €

                          Pastatomi

                          Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 3-ms meškerėms PROWESS Serenity su dviguba centrine struktūra ir išilgai stovo reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

                          Kaina 129,00 €

                           Pastatomi

                           Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 1, 2-ms arba 3-ms meškerėms PROWESS Insedia su tvirta centrine struktūra ir išilgai reguliuojamu  atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

                           Kaina 149,00 €

                            Pastatomi

                            Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 1, 2, 3 arba 4-ms meškerėms PROWESS Starpod su tvirta centrine struktūra ir  išilgai  reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

                            Kaina 189,00 €

                             Kilimėliai karpiams

                             Lengvas ir kompaktiškas kilimėlis karpiams Scorpium, matmenys: 80 x 45 x 1 cm, suvyniojamas, todėl patogus transportuoti.

                             Kaina 15,00 €

                              Kilimėliai karpiams

                              Didelis firmos "Prowess" krepšys karpių svėrimui ir laikymui iki žuvis pilnai atsigaus po sugavimo.

                              Kaina 79,00 €

                               Kilimėliai karpiams

                               Lengvas ir kompaktiškas kilimėlis karpiams Osmose, matmenys: 95 x 65 x 2,5 cm, sulankstomas, todėl patogus transportuoti.

                               Kaina 29,00 €

                                Karpiniai pavadėliai

                                Medžiaga pavadėliams su įvairiomis plauko sistemomis rišti Prowess W-HOOKLINK SOFT, žalios spalvos.

                                Kaina 7,90 €

                                 Karpiniai pavadėliai

                                 Pusiau stangri medžiaga karpiniams pavadėliams - įvairiomis plauko sistemomis rišti Prowess W-HOOKLINK semi stiff, žalios spalvos.

                                 Kaina 17,00 €

                                  Karpinės meškerės

                                  Paprasta, efektyvi karpinė meškerė Prowess Scorpium 3,6m 3,5lb, puikus kainos ir kokybės santykis.

                                  Kaina 61,50 €

                                   Karpinės meškerės

                                   Paprasta, efektyvi šėrimo meškerė Prowess POWER SPOD 3.6m 5.0Lbs, labai geras kainos ir kokybės santykis.

                                   Kaina 83,50 €

                                    Karpinės meškerės

                                    Galinga ir efektyvi šėrimo meškerė Prowess STARFALL SPOD 3.9m 5.5Lbs, labai geras kainos ir kokybės santykis.

                                    Kaina 135,90 €

                                     Karpinės meškerės

                                     Prowess „Excelia“ meškerė yra meškerė, sukurta atsižvelgiant į vieną idėją: siekiant sujungti visas gerai meškerei reikalingas savybes. Tai reiškia, subtilumą, galią, tikslumą ir stilių. Nieko nebuvo pasirinkta atsitiktinai, tad ši meškerė tapo bestseleriu. Neginčijamas kokybės / kainos / malonumo santykis.

                                     Kaina 122,00 €

                                      Graibštai

                                      Karpinis graibštas Prowess SCORPIUM yra labai lengvas, bet kartu patikimas ir tvirtas. Graibšto tinklas montuojamas ant  aukšto modulio anglies pluošto konstrukcijos ir metaline galvute sujungiamas su kompozicinio pluošto graibšto rankena. 

                                      Kaina 39,30 €

                                       Graibštai

                                       Karpinis graibštas Prowess OSMOSE yra labai lengvas, bet kartu patikimas ir tvirtas. Graibšto tinklas montuojamas ant  aukšto modulio anglies pluošto konstrukcijos ir metaline galvute sujungiamas su kompozicinio pluošto dviejų dalių graibšto rankena. 

                                       Kaina 59,00 €

                                        Įsmeigiami

                                        Labai tvirtas ir stabilus teleskopinis kuoliukas meškerei PROWESS. Ilgis reguliuojamas nuo 0,80 iki 1,45 m, skersmuo 16 mm.

                                        Kaina 15,90 €

                                         Įsmeigiami

                                         Labai tvirtas ir stabilus teleskopinis kuoliukas meškerei PROWESS. Ilgis reguliuojamas nuo 1,00 iki 1,80 m, skersmuo 16 mm.

                                         Kaina 17,50 €

                                          Pastatomi

                                          Prowess Rod Pod "Alpha Pod" stovas 2 arba 3 meškerėms yra lengvai naudojamas ir efektyvius meškerių stovas tiems, kurie nenori vargti dėl nereikalingų dalykų! Šis klasikinis 2 × 2 kojų geometrijos karpinių meškerių stovas yra tikrai labai lengvas, greitai surenkamas ir montuojamas, paprastas, bet tvirtas.

                                          Kaina 79,90 €

                                           Kibimo indikatoriai

                                           Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorių rinkinys „Prowess INSEDIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas, "Prowess INSEDIA" yra vienas kompaktiškiausių belaidžių kibimo signalizatorių rinkoje pasižymintis itin geru kainos ir kokybės santykiu, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam.

                                           Kaina 133,00 €

                                            Kibimo indikatoriai

                                            Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorių rinkinys „Prowess INSEDIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas, "Prowess INSEDIA" yra vienas kompaktiškiausių belaidžių kibimo signalizatorių rinkoje pasižymintis itin geru kainos ir kokybės santykiu, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam.

                                            Kaina 167,00 €

                                             Kibimo indikatoriai

                                             Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorių rinkinys „Prowess INSEDIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas, "Prowess INSEDIA" yra vienas kompaktiškiausių belaidžių kibimo signalizatorių rinkoje pasižymintis itin geru kainos ir kokybės santykiu, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam.

                                             Kaina 143,00 €

                                              Kibimo indikatoriai

                                              Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorių rinkinys „Prowess INSEDIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas, "Prowess INSEDIA" yra vienas kompaktiškiausių belaidžių kibimo signalizatorių rinkoje pasižymintis itin geru kainos ir kokybės santykiu, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam.

                                              Kaina 179,00 €
                                               4 spalvos

                                               Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

                                               Kibimo indikatorius "Prowess W-Hanger" vizualinis indikatorius su 15cm ilgio grandinėle.

                                               Kaina 10,90 €

                                                Dėžutės žvejybai

                                                Dėžutė pavadėliams PROWESS iš labai tvirto standaus plastiko. Dėžutė pavadėliams skirta visiems Jūsų pavadėliams. Jeigu iki šiol žvejyboje visi turimi pavadėliai susipainiodavo ir neturėjo savo vietos - ši dėžutė pavadėliams kaip tik Jums!

                                                Kaina 7,90 €

                                                 Karpinei žvejybai

                                                 Karpinis gultas Prowess NIGHTFALL pagamintas ant storo putplasčio pagrindo, kad būtų užtikrinta maksimali izoliacija nuo žemės. Jo „persiko odos“ audinys geriau išlaiko šilumą jūsų antklodėje. Šis Prowes NIGHTFALL karpinis gultas turi kamufliažinį kraštą su gražiu dizaino efektu. Sustiprintas aliuminio rėmas garantuoja karpinio gulto lengvumą. Kojos su ypač dideliais purvo kaušeliais užtikrina maksimalų laikymąsi ant bet kokio tipo žemės. Galiausiai, karpinio gulto 6 kojelės yra reguliuojamos taip, kad būtų nukreiptos į chaotiškiausią žemę, tuo pačiu užtikrinant pakankamai vietos po juo laikyti žvejybos įrangą.

                                                 Kaina 199,00 €

                                                  Karpinei žvejybai

                                                  Karpinis gultas Prowess EXCELIA su 8 "plokščias" kojas, kurios suteikia aukščiausią komfortą! Tai karpinis gultas, kuris iš pirmo žvilgsnio suteikia pasitikėjimo. Karpinis gultas Prowess EXCELIA turi sustiprintą rėmą su atlošo konstrukcija. 8 reguliuojamos kojelės, sumontuotos ant XXL dydžio lėkštučių, kad karpinį gultą būtų galima naudoti ant bet kokio paviršiaus.

                                                  Kaina 290,00 €

                                                   Karpiniai pavadėliai

                                                   Švino spaustuko rinkinys iš Prowess asortimento komponentų. Šie Prowess švino spaustukų įrenginiai yra skirti pradedantiesiems ar tiesiog meškeriotojams, kurie neturi laiko paruošti savo įrangai. Su Prowess švino spaustuko rinkiniu - pasiruošimas žvejybai itin greitas ir patogus!

                                                   Kaina 6,30 €

                                                    Karpinės meškerės

                                                    Puiki meškerės kokybė už mažesnę kainą! Taip geriausiai galima apibūdinti Prowess SCORPIUM 3.9 m, 1.59 kg, 3-jų dalių meškerę. Puošnumas, nepriekaištingas dizainas ir įrangos kokybė daro šią meškerę itin patrauklia ir prieinama žvejams. Meškerė sumontuota su 6 SIC žiedais, įskaitant 50 mm pradinį žiedą.

                                                    Kaina 78,90 €

                                                     Karpinės meškerės

                                                     Meškerėje Prowess CLAYMORE LDG 3 m, 3.25 lbs (1.47 kg) yra naujausios kartos TI FORGED AIR žiedai, puikiai derantys FUJI KW ir MINIMA. Tobulas mišinys, atitinkantis karpių žvejų poreikius visoje Europoje. PROWESS CLAYMORE LGD meškerės turi 1k pastiprinimą apatinėje dalyje ir ant meškerės koto, kuris suteikia didelį galios rezervą. Tai ateities legendinių meškerių asortimento dalis.

                                                     Kaina 164,00 €

                                                      Karpinės meškerės

                                                      Karpinė meškerė Prowess INSEDIA RS 3.90 m, 2-3.50 g yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems karpių žvejams. Pusiau parabolinio, klasikinio veiksmo meškerė turi 6 žiedus, yra atvirkštinio tvirtinimo. Tai puikus meškerės pasirinkimas, užtikrinantis kokybę!

                                                      Kaina 95,60 €

                                                       Graibštai

                                                       Karpinis graibštas Prowess PRCNK6 yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Jo plona ir standi, sustiprinta rankena yra sudaryta iš 2 dalių, kad karpinį graibštą būtų lengva transportuoti. Aliuminio V formos ir pluošto rankena užtikrina maksimalų patvarumą, o plonas tinklelis apsaugo jūsų laimikį. Abiejuose karpinio graibšto tinklelio pusėse yra labai originali neodimio magnetų sistema, leidžianti atlenkti tinklelį atgal. Tai sumažina atsparumą vandeniui iškrovus žuvis.

                                                       Kaina 76,00 €

                                                        Įsmeigiami

                                                        Labai tvirtas ir stabilus PROWESS karpinių kuoliukų rinkinys meškerėms. Ilgis reguliuojamas nuo 40 cm iki 65 cm, plotis - 20 cm.

                                                        Kaina 39,00 €

                                                         Įvairūs įrankiai žvejybai

                                                         Trikojis Prowess svėrimo stovas-svarstyklės žūklei PRCAD1003. Svarstyklės žūklei yra 1,60 m aukščio (maksimaliai), tačiau jeigu nėra pilnai išskleistos, svarstyklių žūklei aukštis - 1,0 m. Svarstyklių žūklei kojų ilgis yra 1,80 m.

                                                         Kaina 66,90 €

                                                          Pastatomi

                                                          PROWESS Scorpium Dual karpinis stovas yra puiki atrama meškerėms žūklės metu. Karpinio stovo struktūrinis rėmas su 2 pagrindiniais strypais suteikia puikų tvirtumą ir leidžia reguliuoti pagrindinio korpuso ilgį. Galima reguliuoti karpinio stovo kojelių padėtį ir aukštį, kad karpinis stovas prisitaikytų prie skirtingų reljefų, su kuriais susiduriate karpių žvejybos metu. Telpa 3 meškerės.

                                                          Kaina 59,90 €

                                                           Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                                           Klasikinis, vandeniui atsparus BAKKAN tipo žvejo krepšys idealiai tinka fotoaparatui, telefonui ir viskam, kas jautru drėgmei ir vandeniui, laikyti. Žvejo krepšys suderinamas su INSEDIA krepšiu. Žvejo krepšys pagamintas iš EVA medžiagos. „Prowess Bakkan“ krepšyje galima laikyti įvairius daiktus, tokius kaip masalai, atraktoriai, virtuvės reikmenys, maistas ir kt.

                                                           Kaina 29,00 €

                                                            Dėžutės žvejybai

                                                            Labai praktiška dėžutė žvejybai, kuri buvo sukurta paruoštoms sistemėlėms ir kitiems žvejybos reikmenims laikyti. Žvejybos dėžė pagaminta iš tvirto, patvaraus ir lengvo plastiko. Dėžė žvejybai yra patogaus dizaino ir dėl magnetinių spaustukų lengvai pasiekiama. Viskas greitai prieigai ir vienoje vietoje. Dėžutės viršuje yra uždengti skyreliai, kuriuose galite laikyti įvairius masalus. Apatinė dalis puikiai tinka jūsų sistemėlėms.

                                                            Kaina 19,90 €